WildEv WildEv komentáře u knih

Život s hvězdou Život s hvězdou Jiří Weil

Za mě jedna z nejlepších děl o holocaustu, kterou znám. Přečtena jedním dechem, i když neznám vlastně knihu s podobným tématem, která by se dala odložit. Vyskočila mi až husí kůže na těle, jak moc vás zasáhne atmosféra děje už jen z pár řádků.

08.01.2021 4 z 5

Hvězdná brána Hvězdná brána Dean Devlin

Jedno velké zklamání a zase jenom zklamání. Nuda a šeď, nesmysl a blábol. Zase jsem jednou naletěla, že mi někdo povídal, jak je to super.

27.07.2020 1 z 5

Podzemí Podzemí Stephani Danelle Perry

Čekala jsem něco originálního, což byla asi chyba. Nezaujala, neurazila, ani nenadchla.

27.07.2020 2 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Robert Lawrence Stine

Na doporučení kamarádek jsem se pustila do četby této knihy. Nepatřím mezi lidi, které by zaujala, naopak ..občas jsem nechápala, co všechno lze vydat. Nesmysl.

22.05.2020 odpad!

Jana Amose Komenského výchovný odkaz Jana Amose Komenského výchovný odkaz Emanuel Čapek

Komenský je mi svými myšlenkami a odkazem velmi blízký. Dle mého názoru v mnohém najdeme přesah až do dnešních alternativních metod. Až na přehnané požadavky v oblasti kázně a poslušnosti v mnoha ohledech souhlasím. Hlavně mám ráda ten milý jazykový projev, který je pro Komenského natolik typický.

21.05.2020 4 z 5

Montessori batole Montessori batole Simone Davies

Člověk tu najde spoustu inspirací při výchově dítěte. Určitě doporučuji rodičům, kteří uvažují o alternativním způsobu výchovy.

20.05.2020 5 z 5

Staletí hory Staletí hory Lea Káňová

Od stejné autorky jsem četla už Paměti deštivé panny, která mě nadchla, takže když jsem náhodou zjistila, že je tu i sbírka básní, řekla jsem si, že to ze zvědavosti zkusím. Na básničky teda vůbec nejsem, ale tohle je ještě lepší než ty Paměti. Je cítit, že autorka píše opravdu srdcem, jakoby ty básně opravdu vznikly ze silných emotivních prožitků. Chvíli mě mrazilo v zádech a chvíli jsem snad prožívala to co ona. Za mě opravdu zážitek, na který se nezapomíná.

14.05.2020 5 z 5