wesulle wesulle komentáře u knih

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Četla jsem na doporučení kamarádky a abych si udělala celkový obrázek, přečetla jsem celou sérii. První tři díly byly celkem dobré. Další čtyři knihy už byly jen nastavovaná kaše na rejžování. Po této sérii jsem trošku zanevřela na YA literaturu a fantasy. Doufám, že se mi chuť ke čtení opět vrátí.

08.01.2017 1 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

08.01.2017 1 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

08.01.2017 1 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

08.01.2017 3 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

08.01.2017 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Naprosto skvěle napsané. Napínavé od začátku až do konce.

08.01.2017 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Dobré, ale koncem knihy už jsem se trochu ztrácela v postavách a čase.

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Dobře zpracované téma, ale bohužel ne pro mě. Kniha je však čtivá a má spád.

08.01.2017 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Výborná kniha, která se četla skoro sama. Velmi překvapivá a napínavá.

04.12.2016 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Po přečtení Netopýra jsem si myslela, že Jo Nesbo rozhodně nebude můj šálek čaje. Po přečtení Švábů mu dám ale ještě šanci.

09.07.2016 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Knihu jsem četla po Hobitovi, který patří k mým nejoblíbenějším knihám. Nedosahuje jeho kvalit, ale i tak se m moc líbila. Děj je místy nudný - co si budeme povídat - ale prostředí to všechno vynahrazuje.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Asi jsem divná, ale jde o naprosto obyčejnou knihu. Nijak mě nenadchla.

26.06.2016 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha byla hezká, ale na Drahokamy zdaleka nemá. Moc se mi líbí námět.

Mumie Mumie Max Allan Collins

Příšerné.

26.06.2016 odpad!

Sága rodu Forsytů Sága rodu Forsytů John Galsworthy

Knihu jsem přečetla s téměř desetiletým zpožděním. Myslím, že na ní musí být čtenář psychicky připravený. Začátek byl velmi popisný, místy unavný, ale čím děj postupoval, tím byl zajímavější.

26.06.2016 4 z 5

Moc mě nenadchla. Raději mám verzi od Jaroslava Duška.

26.06.2016 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kniha se četla výborně. V lecčem s Aňou souhlasím a proto se mi opravdu líbila. Myslím, že se k ní určitě ještě jednou vrátím.

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi moc líbila a už se nemůžu dočkat třetího dílu.

26.06.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

První díl s Cormoranem jsem měla přečtený v podstatě jedním dechem. Hlavní hrdina mě hodně baví.