wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Další dobře napsaná detektivka :) Hezky odsýpala ani chvíli jsem se nenudila. I když chvilkama jsem měla chuť paní vyšetřovatelkou zatřást aby se vzpamatovala a to hlavně v osobní rovině. Jdu na další díl protože zvědavost :)

13.07.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

A svět je růžový, béžový.....Tak po dvou letech je jasno! Včera jsem vyzvedla a ještě večer se pustila do čtení a dneska dočetla.
Shrnula bych to slovy Denisky bylo to super a psycho Já tu sérii prostě miluju. (jsem ráda že autor ten konec nakonec napsal tak jak ho napsal děkuji )

13.10.2022 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Naprosto skvěle promyšlené napínavé od začátku do konce. A k tomu medový hlas pana Vladimíra Čecha co víc si přát. Rozhodně doporučuji si poslechnout.

10.01.2022 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Skvělá česká detektivka, no nebudu lhát ten konec mě dostal....

16.07.2023 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Skvělá detektivka. Bylo osvěžující po dlouhé době poslouchat detektivku bez podrobně popsaných vražd a vyšetřovatele "supermana".Určitě si přečtu /poslechnu od autorky další.

09.10.2022 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Tohle je moje úplně nejoblíbenější kniha, k níž se moc ráda vracím, prostě geniální humor který mě nikdy nepřestane bavit.

10.06.2016 5 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Takový malý nostalgický návrat do dob kdy jsem tyhle románky hltala.
Kopretiny pro zámeckou paní je skvělá knížka, bavila mě i po těch všech letech.

12.11.2021 5 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Krásný příbeh o lásce ke knihám a čtení :)

15.01.2023 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Po thrilleru jsem chtěla něco oddechového no částečně jsem to dostala i když se tahle kniha zabývá i vážným tématem... Několikrát jsem si pěkně pobrečela.

30.10.2022 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Krásné to bylo i po těch letech. A další položka výzvy splněna.

08.05.2022 5 z 5

Skvělá oddechovka i když ta zápletka je jako z nějaké šílené americké komedie, ale člověk se baví už jen tím jak je to šílené, ještě teď mě bolí břicho jak jsem se smála a to i nahlas a dlouho. Rozhodně doporučuji přečíst. Jediné co si přeju ať nás pan autor dlouho nenapíná, nutně potřebuju vědět co bude dál!

18.10.2018 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Poslouchala jsem ve formě audioknihy a musím říct že se mi líbila ještě o něco víc než první díl. Napnutá jsem byla o začátku do konce skvěle napsáno a skvěle načteno.

27.01.2024 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Poslouchala jsem ve formě audioknihy v podání Martina Stránského a bylo to super. Sice nic co bych už někde někdy nečetla nebo neslyšela , ale i tak se mi kniha moc líbila a určitě si poslechnu i další díly.

13.01.2023 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Moc se mi do ní nechtělo, ale byla super. Z té vraždy jsem podezřívala kdekoho, ale ten kdo to nakonec udělal to mě nenapadlo a to je pro mě správná detektivka/thriller kdy mě autor až do konce tahá za nos. A to Nesbø umí.

06.04.2021 5 z 5

Černý kafe Černý kafe Sophie Loubière

Pátrání po vrahovi z Route 66, trošku jsem se bála že to bude nuda přece jen má ta knížka skoro pět set stran, ale musím říct že mě bavila, ani chvíli jsem se nenudila.

04.05.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Už dlouho se mi nestalo abych se u nějaké knížky smála nahlas, tahle byla naprosto úžasná.

10.06.2016 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

(SPOILER) Nebudu lhát ten konec mě dostal i když vzhledem k tomu kolik mám za sebou thrillerů mě to mělo napadnout. Už dlouho mě žádná kniha takhle nepřevezla.

22.10.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Poslouchala jsem ve formě audioknihy. Skvělý příběh,krásně odsýpal, žádná hluchá místa,interetace taky vynikající. Musím říct že druhý díl mě bavil ještě víc než ten první. Ani chvíli jsem se nenudila vřele doporučuji všem milovníkům napětí

26.02.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Perfektní oddechovka. Vřele doporučuji :)

28.01.2023 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Bylo to skvělé, moc mě bavila hlavní dvojice. Ty jejich vtipné přestřelky mě donutily se smát nahlas.

10.01.2023 5 z 5