weja weja komentáře u knih

Nevím, jak vám , ale mně se z celé ságy líbil tento doplňující díl nejvíc :D Byla tam akce, láska , překvapení :) Byla jsem zkrátka nadšená :)

15.06.2014 5 z 5

Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky Jiří Žáček

1) Líbily se mi verše na konci pohádek
2) A taky že si věděla odkud pohádka pochází
Jinak jsou to pohádky takže to vždy dobře skončí ,ale mrtvol je tam dost!

07.04.2013 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha, která se čte jedním dechem. Můžu jen doporučit. Po přečtení to nutí k zamyšlení. Protože, co kdyby se stejné stalo mně? Nevím , co bych dělala......

22.03.2015 4 z 5

Pes hledá člověka Pes hledá člověka Stefanie Zweig

Pěkná knížka .....Má dát dětem poučení (nejenom dětem) o tom ,že né všichni psi jsou stejní a nemůžeme se k nim chovat jako k nějaké věci! Že pes je nejlepší přítel člověka!! :*

29.06.2013 5 z 5

Tygře, tygře Tygře, tygře Margaux Fragoso

nevím , co si o tom mám myslet. Mám z toho až moc zamotané myšlenky . Ale rozhodopádně je to velice zajímavá kniha, nikdy jsem nic podobného nečetla .

22.03.2015 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Musím uznat, že knihy J. Greena se opravdu skvěle čtou. Potvrzuje to i tato kniha. pro mě to bylo lepší , jak Hvězdy nám nepřály , ale možná jen proto, že jsem nevěděla , jak to skončí.. Dokonce se mi to i líp četlo . Asi mně vyhovovalo více kniha psaná z pohledu kluka- Q . Nápad Papírových měst je skvělý, pořád na to myslím.

22.03.2015 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Bože !!! Nejlepší knížka , ale proč ? Proč to vždy musí končit tak otevřeně ? Jsem nedočkavá na další díl :) Když se odehrával děj této knihy prožívala jsem ho společně s hlavní hdinkou Gwen :) Ale kolikrát jsem si říkala : " Vždyť je to jasný , to jsou tak navedení nebo co??? " :D

22.12.2013 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Nebudu tu psát nějaký dlouhý spis, protož většinu co chci napsat už tu je .... Je to super knížka , i když Gwen působí hodně tvrdohlavě ;D No lepší je Modrá jako safír ..... teď se chystám na Zelená jako smragd :* Momentálně je to jedna z mých oblíbených knížek :)

22.12.2013 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Je to první kniha kterou jsem od Stephenie Meyer četla a musím uznat, že se mi četla moc dobře :) Nevím proč jsem začla od konce (filmy jsem viděla tak vím o co v předchozích dílech šlo......tak asi proto) Ostatní díly se taky chystám přečíst!
A ty názvy v 2. knize .....WTF????

29.06.2013 5 z 5

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Je to krásně vymyšlený svět plný fantazie . Chvílemi hodně napínavé, nechtělo se mi přestat to číst! A jsou tam krásný ilustrace =o)

30.03.2013 5 z 5

Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) Martine Murray

Když jsem četla toto knihu ,hrozně rychle to uteklo. Skvělě se to čte . Každopádně doporučuji ,už jsem ji půjčila třem kámoškám a všechny si ji chválily!

30.03.2013 5 z 5

Koupili jsme ZOO Koupili jsme ZOO Benjamin Mee

Já to prostě nedokázala dočíst. Nuda . A moc mě to mrzí . Nevím jestli to pak bude nějak zábavnější , ale do půlky knihy jsem se opravdu nudila. Možná je to mnou... Nemám ráda popis, a tato kniha je psaná jen popisem....Moc velké zklamání.

22.03.2015 2 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Naprosto úžasná kniha! Měla jsem ji přečtenou hned . Trošku mě překvapilo, že jsem na konci skoro brečela.

22.03.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Četla se skvěle , ale celkem mě to zklamalo. Všichni říkali , jak u toho brečeli a nevím co ještě . Já jsem neuronila ani slzu. Ale možná to bylo tím , že jsem věděla, jak to skončí . A postavy jsem si taky nemohla představit sama , protože mně to zkazil film . Takže dávám 3 hvězdičky. Kniha skvělá, ale já si ji tak pořádně neužila. Doporučuji jen těm, kteří vůbec nevědí o co go .

22.03.2015 3 z 5

Clarice Beanová má průšvih Clarice Beanová má průšvih Lauren Child

Moc pěkný :) Do průšvihu vás může dostat jedno jediné slovo!

12.07.2013 3 z 5

To jsem prostě já, Clarice Beanová To jsem prostě já, Clarice Beanová Lauren Child

No na tuhle knihu jsem už "moc velká". Je fajn , ale ne už pro mě .

05.07.2013 3 z 5