Wasdy Wasdy komentáře u knih

Průkopníci Průkopníci Timo Parvela

Tato kniha se mi líbila asi tak jako ta předchozí. Ne moc, ale špatná nebyla. KEPLER62 mě rozhodně nezklamal. Kniha se mi moc líbila doporučuji. : D

Cesta Cesta Timo Parvela

(SPOILER) Víc se mi líbili minulé díly, ale tenhle taky není špatný. Jsem zvědavá jak to bude vypadat na KEPLERU62.Knihu doporučuji všem moc. : D

Odpočítávání Odpočítávání Timo Parvela

První díl se mi asi líbil víc, ale tady se mi víc líbí ta Marie. Neříkám že Jony a Ari jsou špatní, ale já jsem holka, a proto se snadněji dokážu vžít do role hlavní postavy když to je žena, nebo holka. Knihu opravdu moc doporučuji. : D

Princezna a hvězda Princezna a hvězda Markéta Prášková

To byl nejlepší díl celý série. Kniha se mi hodně líbila.. Určitě si jí přečtu ještě jednou. Je to jedna z mích nejoblíbenějších sérií. MOOOC DOPORUČUJI!!!!!!! : D

Bílá věštba Bílá věštba Markéta Prášková

(SPOILER) Kniha mi připadala ještě lepší než předchozí. Moc se mi líbil ten drak. Doufám že další díl bude ještě lepší, jestli to vůbec jde. Knihu určitě doporučuji. : D

Země čarodějů Země čarodějů Markéta Prášková

(SPOILER) Tahle kniha se mi líbila poněkud víc než první díl. Líbí se mi ten meč Adama. Knihu doporučím všem kdo milují knihy a fantazi. : D

Rodinné tajemství Rodinné tajemství Markéta Prášková

Knihu mi doporučila jedna kamarádka. Teď nechápu jak sem ji nemohla znát. Rozhodně doporučuji. : D

Anna z Avonlea Anna z Avonlea Lucy Maud Montgomery

Tato kniha mi přišla lepší než první díl. Byla čtivější. Všem doporučuji. : D

Stratené dni Stratené dni Robert Reger

Kniha je super. Moc doporučuji.

25.04.2022 4 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Kniha asi není úplně pro mě, ale věřím, že mnohé lidi by mohla zaujmout. Je hezky psaná a hezky vyprávý o nelehkých částech dívčina života.

25.04.2022 2 z 5

Leť, Iris, leť! Leť, Iris, leť! Gill Lewis

Kniha mě mile překvapila. Normálně podobné knihy moc nečtu, ale tato je rozhodně výjimka. Kniha je hezky napsaná a zaujal mě její děj. Rozhodně doporučuji všem čtenářům, kteří mají radi přírodu.

25.04.2022 4 z 5