vyska vyska komentáře u knih

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Oddechovka na jeden den. Milé pokračování božské série.

10.02.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Po sériích jako je Božský a Vášnivý jsou nové knihy slabota. Začátek knihy jsem musela přeskakovat, protože jsem se neskutečně nudila. Na začátku se hodně řešilo, že má sádru a pak najednou ani zmínka o sundání apod. Přišla mi tato kniha o ničem...

23.03.2019 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Kniha byla jiná než všechny předchozí. Člověk ji musí přečíst s "čistou hlavou" a odprostit se od již dříve napsaných příběhů jako jsou Božský a Vášnivý.
Přiběh hezký, zajímavý ale ten konec byl moc rychlý. Dalo se napsat ještě pár společných kapitol, kdy se nemohl jeden druhého nabažit a taky o potopení Brada. Kniha byla milá, hezká a čtivá.

19.08.2018 4 z 5

Červený a černý Červený a černý Stendhal (p)

Julián Sorel... Kniha o tom, jak člověk dokáže manipulovat s lidmi, tak jak sám potřebuje.
Kniha mohla být o xx stránek kratší.

05.05.2018 4 z 5

Kniha byla spíše o seriálu Family.
Čekala jsem od knihy více "zážitků" z natáčení a ne jen pár stránek o tom, jak neustále plakala a jak jí všechno dojímalo.
V knize bylo napsáno moc jmen, která si člověk nezapamatoval a spíš už pak ani nechtěl si je pamatovat, natož hledat si k nim postavy z ostatních seriálů.
Knihu je lepší přečíst ve stylu, jak Lorelai mluví v Gilmore Girl. Najednou a rychle. Pokud knihu odložíte, tak se k ní už nechcete vracet.

05.05.2018 2 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Asi nejhezčí příběh. Krásně popsané, bez zbytečných "keců" apod. :-)

14.07.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Napsat pokračování knihy, která skončila, je vždycky risk. V tomto případě, ten risk vyšel.
Prvně jsem četla knihu několik dní, jen z obavy, že skončí. (Čtenář ví co myslím)
Nebylo tomu jinak a taky ukápla slza, několikrát. Ani by mě nemrzelo, kdy by byl další díl a vědět, že Lou stále existuje.
Knihy od Jojo mají život, který čtenář v danou chvíli žije a naplno prožívá.
Děkuji Ježíškům za krásný dárek!

15.01.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knihu jsem přečetla za 2 dny, ale trápí mě, že nevím jak to vlastně všechno dopadlo. Jak to bylo dál s Rebekou, Karolinou ...
Ke konci mě už štvalo, že těch postav je tolik. Ale moc hezky napsané a rozhodně nesmí chybět u mě v knihovně!

12.10.2016 4 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Největší zklamání letošního roku. Nedalo se to ani dočíst. Jak někoho může napadnout, že by tohle vydal?

02.07.2016 odpad!

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Nedokážu se přestat smát a to jsem tu knihu dočetla před několika dny.
I kamarád, který takový žánr nečte, si po mém vyprávění knihu musel přečíst.
Vynikající, nepamatuji si co mě kdy tak dostalo do kolen. :)))

14.02.2016 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

3 hvězdy pouze za to, že to bylo psané i z pohledu Gideona, jinak kniha byla o ničem. Natahovaný děj už od druhého dílu. Člověk to čte z principu, že chce vědět jak to dopadne i když to ví od jejich prvního setkání.

27.01.2016 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Začátek mě trošku odrazoval, kvůli němu jsem knihu četla na 2x. Konec zbytečně protahovaný. Celkově kniha pěkná, když se člověk konečně začte, tak se čte sama.

22.01.2016 4 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Skvěle napsána kniha, přečetla jsem ji na "jeden zátah " , nebylo možné nedočíst. Hezký příběh a psaný formou z obou pohledů hrdinů.

07.10.2015 5 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

První triologii jsem přečetla na jeden "zátah". S touhle mám trošku problémy.
V tomto díle byla každá kapitola stejná. Neustále si říkala, jak dělá svojí práci , že o city nejde - v polovině knihy, se mi to už nechtělo ani číst. Hlavně, že Amy (o kterou tam šlo) našli a zachránila na jedné stránce, což mě zklamalo. K tomu přidám, jak se Tayler kvůli Sloane dal na legální obchody. Myslela jsem, že tohle už vyřešil Evan v prvním díle, ale zřejmě ne. Jsem zvědavá s čím bude obchodovat Cole.

22.03.2015 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knihu jsem četla na jeden "zátah", četla jsem jí v domnění, že je to jediná kniha, nevěděla jsem, že už je to druhý díl, ale v ničem mi to nevadilo. Christina Lauren jsou nejlepší spisovatelky co jsem kdy v životě četla.

28.09.2014 5 z 5