Vrběnka Vrběnka komentáře u knih

Válka světů Válka světů Herbert George Wells

Asi to nebyl dobrý nápad, začínat si něco s Wellsem. Upřímně mne to moc nebavilo a celkově se příběh v tom všem docela ztratil. Asi nejsem ta pravá cílovka.

04.02.2022 2 z 5

To To Stephen King

Tak takhle už jsem se dlouho nezačetla! Tuna stránek mne zpočátku odrazovala a myslela jsem, že TO budu číst minimálně měsíc. Většinu jsem přečetla za jediný víkend! Prostě jsem jen ležela a hltala ten skvělý a dechberoucí příběh.
Nejenže je to strašidelné a mrazivé, ale je tam spousta příběhů lidí, které mne vzaly za srdce. Hlavně osudy Beverly...
Nesouhlasím s těmi, co tady brečí nad velkou popisností a rozvleklým dějem. Mně to teda nevadilo.
Čteno doma. Maratón! :)

30.01.2022 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Překvapivě mne kniha bavila stejně jako film. Zajímavý nápad, akční a napínavý děj, romantika, prostě všechno, co by měla dobrá kniha pro odrostlejší mládež mít. Sice už jsem víc než odrostlá, ale užila jsem si to.

24.01.2022 4 z 5

Martin Eden Martin Eden Jack London

Úžasná kniha, o tom, jak lidská vůle a vytrvalost přináší růže. A také o tom, že každá růže trní má.

22.01.2022 4 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

První moje letošní kniha a hned taková pecka! S Kingem jsem pořád v plenkách, ale tohle se mi líbilo asi nejvíc. Všechny čtyři příběhy jsou navzájem odlišné a přitom stejně krásné.
Čteno doma a v remízku.

19.01.2022 5 z 5