vodnář vodnář komentáře u knih

Hvězdy a duše Hvězdy a duše Marie Plochová Hlávková

Ukázka využití práce s horoskopem v psychologickém poradenství. Popisy konkrétních životních situací se prolínají s astrologickou teorií. Kniha se zabývá pouze několika vybranými astrologickými konstelacemi, avšak tyto poznatky jsou velmi cenné.

28.01.2018 4 z 5

Koktejly Koktejly Franz Brandl

Kniha je "kuchařkou " známých i méně známých koktejlů. Řadu z nich jsem vyzkoušela a všem chutnaly. (pořizovací náklady na suroviny trochu víc zatíží peněženku)

Víme, co jíme? Víme, co jíme? Tereza Vrbová

Pokud vám není jedno, co jíte, rozhodně tuto knihu doporučuji. Najdete zde rozsáhlý přehled bezpečných i nebezpečných látek, se kterými se setkáváte v potravinářských výrobcích. Kniha je srozumitelná a přehledně uspořádaná.

Osud jako šance Osud jako šance Thorwald Dethlefsen

Velmi poučná kniha. Měla jsem ji půjčenou a po přečtení jsem si ji i koupila, abych se k ní mohla občas vracet. Možná by po jejím přečtení leckterý materialista mohl změnit názor na to, jak život funguje.

Velký lékařský slovník Velký lékařský slovník Martin Vokurka

Nepostradatelný pomocník do každé rodiny.

Astropsychologie a rodina Astropsychologie a rodina Ida Myslikovjanová

Krásná ukázka toho, jak astrologie funguje v praxi. Na řadě životních příběhů je ukázáno, jak životní situace a psychika jedince rezonuje s jeho horoskopem. Velmi poučná a inspirativní kniha.

Kniha optických klamů Kniha optických klamů Georg Rüschmeyer

Zajímavá kniha. Je to již moje třetí kniha optických klamů. Řada z nich se v knihách opakuje. Za největší plus této knihy považuji 3D obrázky, které se v dalších dvou knihách , které mám doma, nevyskytují.

26.01.2018 5 z 5

Astrologie, karma a transformace Astrologie, karma a transformace Stephen Arroyo

Jedna z nejlepších astrologických knih. Srozumitelně napsána a velmi poučná.

Astrologická mandala Astrologická mandala Dane Rudhyar

Popisy významů jednotlivých stupňů horoskopu jsou poněkud hůře pochopitelné (alespoň pro mě). Člověk si klade otázku, co tím autor vlastně myslel. Knihu mám stále ve své knihovně. Třeba k ní časem "dozraju" ?

26.01.2018 2 z 5

Astrologie a psychologie Astrologie a psychologie Hermann Meyer

Velmi dobře napsaná kniha, která vám ukáže psychologický přístup k výkladu horoskopu. Jde do hloubky a poskytuje odpovědi nejen na otázku jaký je člověk, ale i proč je právě takový. Bohužel je dnes na trhu velmi málo knih, které by k astrologii přistupovaly z takovéhoto hlubšího pohledu.

Astrologie vztahů Astrologie vztahů Lyn Birkbeck

Výborná kniha pro studium srovnávací astrologie.

Srovnávací astrologie Srovnávací astrologie Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Na trhu je velmi málo knih věnujících se partnerské astrologii. Tuto knihu považuji za jednu z těch dobrých.

Tarot - Klíčová slova Tarot - Klíčová slova Hajo Banzhaf

Praktická pomůcka pro zájemce o práci s tarotovými kartami. Přínosné jsou především návody a popisy různých karetních rozkladů.

Křesťanská astrologie Křesťanská astrologie William Lilly

Velké množství informací, které využijí hlavně zastánci tradiční astrologie zaměřené především na předpovídání budoucích událostí. Navíc kniha samozřejmě nepracuje s novými transsaturnskými planetami, které v době života autora nebyly ještě známy. Pro současné psychologické pojetí astrologie je kniha v podstatě nepoužitelná. Navíc je poměrně drahá a objemná.

24.01.2018 3 z 5

Černá Luna v astrologii Černá Luna v astrologii Karel Rašín

Jedna z nejlepších knih o černé luně na našem trhu. Kniha vychází z vlastních profesních zkušeností autora, je psána čtivě a srozumitelně. Obsahuje velké množství přínosných informací. Větší prostor by ovšem mohl být věnován vlivu černé luny v partnerských vztazích. Jinak knihu jednoznačně doporučuji.

24.01.2018 5 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Čtivou a zábavnou formou nás kniha seznamuje s jednotlivými slunečními znameními. Hlubší vhledy v knize nehledejte.

24.01.2018 4 z 5

Saturn - nový pohled na starého ďábla Saturn - nový pohled na starého ďábla Liz Greene

Vynikající knížka pro psychologicky orientované astrology.

Encyklopedie astrologie Encyklopedie astrologie Catherine Aubier

Kniha seznamuje čtenáře s astrologickámi pojmy, bude se hodit každému, kdo se chce astrologií zabývat. Mám doma vydání z roku 1993 a je to jedna z mých prvních astrologických knih.

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Čtivé, závěr, který rozvibruje vaše emoce. Možná stojí za to, položit si na závěr otázku, jaký ten konec vlastně byl. Špatný nebo vlastně dobrý...?

24.01.2018 4 z 5

Dvanáct archetypů - poznejte svou osobnost podle znamení Dvanáct archetypů - poznejte svou osobnost podle znamení Brigitte Hamman

Kniha detailně popisuje charakteristiku jednotlivých znamení včetně mytologie a pohádkového podobenství. Seznamuje nás s tím, jak se symbolika daného znamení projevuje v různých oblastech našeho života a našeho okolního světa.