vlkove vlkove komentáře u knih

Přiznání taxikářů Přiznání taxikářů Jiří Němčík

Jednoduché čtení na dlouhou chvíli. Nic moc mi to nedalo, ale celkově na jedno přečtení, proč ne.

08.01.2024 3 z 5

Tolkienův ilustrovaný svět Tolkienův ilustrovaný svět David Day

Ocenila bych více ilustrací a méně textu. Samozřejmě pro fanoušky je to povinnost.

06.01.2024 3 z 5

Sex a láska ve skutečném životě Sex a láska ve skutečném životě Clémentine Du Pontavice

Moc pěkná kniha. S nadhledem o sexu a všem s ním spojeným, antikoncepce, anatomie, otázky a odpovědy, stereotypy, gender, obtěžování, nátlak ale i interupce, ženská obřízka nebo třeba porno. Tohle vše se v knize rozebere, čtení na pár chvil, výstižné, lidské, pochopitelné, s nadhledem a bez studu. Jedna z nejlepších knih na podobné téma.

24.12.2023 5 z 5

Etiketa do kapsy Etiketa do kapsy Ladislav Špaček

Ve zkratce a přesto naprosto výstižně a zapamatovatelně.

23.12.2023 5 z 5

Prostě si to přejte, a to s lehkostí Prostě si to přejte, a to s lehkostí Pierre Franckh

Autor je kapacita, opět skvělé, poučné a inspirativní čtení.

23.12.2023 4 z 5

Láska bez pout Láska bez pout Šárka Weberová

Nepropracované, hodně obecné, bohužel mi to nic nedalo. Přišlo mi, že kniha je určena spíše jako doplněk k seminářům pořádaných autory nebo něco podobného. Spíše pro přiznivce Weberových.

23.12.2023 1 z 5

Tajemství tváře. Vím, kdo jsi Tajemství tváře. Vím, kdo jsi Tatjana Strobel

Knihou si nejsem úplně jistá. Kniha obsahuje fotografie hlavních rysů. Potřebovala bych ale aby kniha byla lépe členěna a tím se stala přehlednější.
Kdyby někdo měl doporučení na dobrou knihu s tímto tématem, budu ráda.

23.12.2023 2 z 5

Obrazová etiketa Obrazová etiketa Ladislav Špaček

Hodně pěkná fotografická publikace. Vše podrobně popsáno.

Business etiketa a komunikace Business etiketa a komunikace Ladislav Špaček

Pěkná kniha plná informací. Obsáhlá obrazová příloha je opravdu dobrým nápadem, lépe si pak situace představíte.

Vášeň a přítomnost Vášeň a přítomnost Maci Daye

Skvělý nápad, nešťastné zpracování. Kniha je hodně odborná, což tématu ubírá kouzlo. Pokud hledáte dokonalý a odborný pohled na téma partneský sex, tak vřele do toho. Já bych spíše ocenila kdyby kniha byla napsaná ve stylu knihy Miluji svůj život či něco podobného. Kniha by potom měla tempo, byla svižná, zábavná a zvídavá.
Anotace a obálka slibují zábavný pohled na téma partnerského sexu ale já dostala odbornou přednášku s grafy.

02.12.2023 2 z 5

Čarodějnická kniha Čarodějnická kniha Nicola de Pulford

Krásně udělaná kniha. Ocenila bych kdyby k většině ,,kouzel,, šly využít více běžné věci.

02.12.2023 3 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Probudila ve mně mnoho slov a doplula se mnou k mnoha břehům. Krása.

27.11.2023 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Milé pohlazení po duši. Nikdy neuškodí si tyhle věci připomínat.

06.11.2023 5 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Moc těžké čtení.

05.11.2023 5 z 5

Ve snu Ve snu Anne Pätzold

Hodně pomalé, skoro až nudné čtení. Kniha končí otevřeně. Přišlo mi to spíše jako fanfikce než jako skutečný plnohodnotný román. Vhodné pro mladší čtenáře.

04.11.2023 3 z 5

Horoskopy Horoskopy Sydney Omarr

Pěkná knihy. Napřed je vždy 4-5 stránkový popis znamení a pak postupně cca 1 strana o daném znamení a vztahu s jiným znamením, např. beran-rak, ryba-býk...
Výstižné, žádná omáčka. Točí se okolo vztahů a sexu.

28.10.2023 4 z 5

Moc Moc Rhonda Byrne

Víme to všichni a slyšeli jsme to už tisíckrát v různých formách a podáních. Za vším je láska.
Mnohé učení to nazývají různě, ale všichni se snaží řici totéž.
Neuškodí si některé věci opakovat pořád a pořád dokola.

28.10.2023 4 z 5

Magie zvěrokruhu Magie zvěrokruhu Ambrosia Hawthorn

Hezké ilustrace. Text nic moc.

18.10.2023 3 z 5

Spřízněná znamení zvěrokruhu Spřízněná znamení zvěrokruhu Alice Morales

Kraťounká a stručná kniha o znameních. Nic náročného.

18.10.2023 4 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Jedna z nejlepších knih na toto téma. Autorka dokáže skvěle vystihnout jednotlivá znamení a ještě je u toho pekelně vtipná. Doporučuji.

15.10.2023 5 z 5