Vlken Vlken komentáře u knih

Dva divoši Dva divoši Ernest Thompson Seton

´To nejlepší co jsem četl jako junior.Přečteno několikrát a stále láká

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Tohle je jen pro milovníky a největší fandy.Četl jsem to víckrát a můžu jedině chválit!

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

četl jsem to ale už si nepamatuji moc detailů což znamená,že jsem z toho nebyl tak pafff

16.09.2014 3 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Sáhnul jsme po ní náhodou a nelitoval jsem ani na sekundu!Dobrý příběh,skvěle vymyšleno od a až do z

Eldest Eldest Christopher Paolini

Přečetl jsem to za jeden den,tak moc jsem se na to těši a tak moc mě to vtáhlo.To se mi dlouho nestalo zvlášť když má kniha kolem 700 stran:)

Ropný kolaps Ropný kolaps Andreas Eschbach

Dobré čtení a téma,které není nijak vzdálené realitě.Vše se to může stát a stane:)

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Nejdřív jsem viděl film a ten byl tak úžasný,že jsem si musel nakonec přečíst i originál a pecka

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Hmm ten závěrečný boj mě zklamal ale ještě víc mě zklamalo,že to byl poslední díl:(

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Smutné ale mňamka

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Celou trilogii vystihuje jedno slovo Velkolepé!

A uzřela oslice anděla A uzřela oslice anděla Nick Cave

Četl jsem to před lety a ta kniha na mě tak zapůsobila,že jsem dokonce některé pasáže měl v mobilu a přednášel je kamarádům jako citace z bible a né jednoho kámoše to dostalo a knihu si také přečetl.Je to prostě masakr!!!Cave je stopro Magor a šílenec ale co vytvoří knihu nebo muziku ,tak to stojí za to!

Eragon Eragon Christopher Paolini

Byla to první kniha,kterou jsem si koupil po hodně dlouhé době a neudělal jsem chybu,miluji fantasy a tohle mě dostalo.
Neříkám,že je to to nejlepší co jsem kdy četl od toho tu mam Tolkiena:) ale něco to ve mně nechalo.Příběh i postavy vás vtáhnou a čte se to jedna radost.

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Kniha je to vskutku dobrá,čtu ji teprve týden a již mi schází jen pár stránek což naznačuje ,že vás kniha nepustí jakmile začnete číst.
Je tu ovšem pár věcí,které mi připadají nelogické například *SPOILER*(kamera mezi očima?člověk se při chůzi houpe a to nemluvím o běhu.Ke všemu většina lidí kouká před sebe na zem a zvlášť v džungli bych se koukal kam šlapu.Mathias-jako s žádnym kmenem jsem neměl tu čest:)ale představa 5 letého hajzlíka,jak se těší na kus žvance z prstu no muhehe.Já měl problémy v pěti letech i s krupicovou kaší s kakaíčkem:)Chápal jsem rituál s Floydem ale Noemi mi tam přišla navíč,aby to bylo co nejvíc hustý a taky bylo!Musel jsme na chvilku přestat číst!Don je z planety nebojte se nic!Přežiji všechno!Pak jsem se o něj přestal úplně bát;)
Přesto všechno,má příběh jiskru,postavy jsou dobře vyobrazeny a já si tuto knihu náramně užil a doufám,že autor se hecne a uvidíme od něj ještě něco stejně dobrého.