Vlastula.P Vlastula.P komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Po dlouhé době hodnotím knihu méně než pěti hvězdami. Kniha se mi četla velice dobře, propletení postav mi nedělalo ani potíže a celkem mě bavilo. Ale ten konec? Zřejmě mi něco uniklo, jinak nevím. :D

18.03.2017 4 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Pohodové odpoledne s Bridget. :) Na filmu jsem byla v kině a byl super! A u knížky jsem se bavila úplně stejně.

26.01.2017 5 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Nenáročná, dobře čtivá, odpočinková kniha. Bylo pár pasáží, které jsem přečetla bez zájmu, myšlenkami jinde, ale převažovaly pasáže, které jsem hltala. Každopádně splnila mé očekávání a jsem ráda, že jsem po ni konečně v mé knihovničce sáhla. Nakonec jsem byla i ráda, že jedna z hlavních "hrdinek" Clair se probrala, protože mě někdy opravdu pěkně štvala. :)

22.01.2017 4 z 5

4 blondýnky 4 blondýnky Candace Bushnell

Musím uznat, že ze začátku jsem knihu každou chvíli odkládala. Chtělo to opravdu se začíst a dostat se do děje, pak jsem napínavě vydržela číst jak jen mi to čas dovolil. Nakonec dávám všechny hvězdy. Ze Sexem ve městě se opravdu ostatní knížky autorky srovnávat nedají. Určitě další odpočinková u které zapomenete na svoje starosti a aspoň chvíli vypnete. Na řadě je Dům na páté avenue! :)

11.02.2014 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Jako pro většinu i pro mě velké zklamání. Už na začátku jsem se začala ztrácet v postavách...Přeskočit několik kapitol, nejspíš bych o nic nepřišla...Největší zklamání že o Carrie a Božském jsem se dočetla až na posledních 50ti stránkách...Nicméně nelituji, že jsem se do knihy pustila i když jsem s ní tak trochu bojovala. Předtím jsem od Candance četla oba deníky a byla jsem nadšená, takže určitě jsem s knihami od autorky neskončila a předemnou je Džungle rtěnek :)

01.04.2013

Okamžik co mění život Okamžik co mění život Jana Frey

Úžasná knížka! Přečetla jsem ji snad na jeden nádech!

20.03.2013 5 z 5

Rodinná pouta I. díl Rodinná pouta I. díl Jitka Bártů

Tak nevim...seriál se mi líbil, ale knížku už mám pár let a zatím jsem pokaždé skončila tak na třicáté stránce a dál se ne a ne dostat :))

11.03.2013

Neplakala jsem, když táta zemřel Neplakala jsem, když táta zemřel Iris Galey

Konečně jsem knihu dočetla, trvalo mi to docela dlouho :) Příběh jsem chvílemi opravdu "hltala", nicméně se mi kniha nečetla moc dobře. Musela jsem se přemlouvat, abych pokračovala ve čtení. Proto nedám pět hvězd,ale pouze čtyři. Obdivuji autorku, že měla tu odvahu knihu napsat a tím skončit s minulostí. Zasloužila si to

07.03.2013 4 z 5

Deníky Carrie B. Deníky Carrie B. Candace Bushnell

Líbí se mi oba díly. Moc hezky se čtou a pokaždé mě mrzelo, že už kniha skončila :D

01.01.2013 5 z 5