Vlak7 Vlak7 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Smutný příběh. Pěkně se četl.

07.04.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherný příběh.

05.02.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Spoiler - nebyla mi jasná mužská postava vraha nebo to bylo tak dobře maskování? Oblek, sportovní oblečení při zanechani balíčku v klubu?

29.12.2021 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Nevím, jak hodnotit. Po Haně, Hotýlku další z jejích knih a nemůžu říct, že sedám na zadek. Pořád jsem čekala to wow, kdy se to stane... U mě průměr. Bohužel.

29.04.2023 3 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Aneb když předtím přečteš Les od Mornštajnove smutný příběh

10.05.2023 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Strhující, napínavé, super. Měla jsem obavy po prvním dílu, kterému jsem dala 3*,ale předčil tento očekávání. Těším se na 3.dil oddělení Q.

03.02.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásná oddechovka, která se četla sama.

10.11.2021 5 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Díl od dílů lepší a v dalším se těším na Helen a doktora

26.02.2023 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

To se mi hodně líbilo, ačkoliv jsem měla zpočátku problém si zvyknout na to nářečí. Jako holce z dediny a narecim psanou knihu mi tedy nešlo narozum, proč kralikum říka autorka zajíci a ještě, že se pěstují. Pěstuje se flora, ne fauna.

05.04.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

4. kniha v pořadí, 2. nejlepší příběh. Krásná oddechovka v zimním čase.

03.12.2021 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Moc pěkný příběh.

10.09.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Velmi pěkné čtení. Krátké kapitoly, pořád napínave, moc se mi to líbilo. Půjčím si další od tohoto autora.

08.01.2019 4 z 5

Docetla jsem, ale trapne.

12.04.2016 odpad!

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Velmi čtivý, krásný příběh plný bolesti. Po Heřmánkovem údolí nejhezčí kniha tohoto žánru. V závěru bych čekala více zmínek ještě o Emilcine mamince, když se stala babičkou.

24.11.2022 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Jak už tu zaznělo. Důchod a čas na to, přečíst všechny série znovu po sobě, člověk v tom množství přečtených knih a době než vyjde další díl, na spoustu věcí zapomene, které se v knize připomínaji...
Díl od dilu mi to přijde více a více nesmrtelné... V tomto díle, že by si počínání vraha nikdy nikdo nevšiml??? No nevím...
Hodnotím 4*, byly lepší díly těchto autorů

13.11.2022 4 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Krásný, velmi čtivý a byť smutný příběh.

30.03.2022 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Mile překvapení, pěkně čtivé, po dlouhé době kniha s mužským v hlavní roli.

27.08.2020 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Krásný epilog, nicméně No. 1 je Heřmánkové údolí.

25.10.2021 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nevyhovoval mi styl současnost x minulost, až taková pecka mi to nepřišlo. Druhá její kniha, více zaujal Hotýlek.

09.10.2021 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Hodně mi tato kniha připomínala stylem Kepplera a jejich Joonu. Svižné, napínavé, výborné!

01.03.2020 5 z 5