viviann viviann komentáře u knih

Já, Mattoni - Legenda o prodavači vody Já, Mattoni - Legenda o prodavači vody Petr Zikmund

Kniha se mi libila, byla velmi ctiva, zajimava. Pan Mattoni nemel lehky zivot. Manzelstvi si znicil hned v zacatku a deti neznal. Velmi smutne a poucne, velmi k zamysleni.

11.11.2016 5 z 5

Sultánova otrokyně Sultánova otrokyně Connie Mason

Krasna ctiva oddychova kniha. Plna erotiky a napeti, idealni k upoutani na luzko pri nemoci :-)

24.10.2016 5 z 5

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

Kniha me nebavila, do cteni jsem se musela nutit. Tema nudne a nezajimave. Konec bez jakekoli pointy.

18.10.2016 1 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Pribeh je zajímavý, ctivy. Autorka pouzivala prilis vulgarit. Tim mi kazila dojem z cetby. Davam 4 *.

30.09.2016 4 z 5

Jak to vidí Milo Jak to vidí Milo Virginia Macgregor

Mile oddychove cteni.

26.08.2016 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Na tuto knihu jsem se chystala uz dlouho. Líbila se mi, ale zhruba od poloviny se autor hooodne rozepsal.

21.07.2016 4 z 5

Eolova harfa Eolova harfa Helena Hodačová

Kniha o lasce. Pribeh Marie, jeji prvni laska. Hodne pocitu a tuzeb...

20.06.2016 3 z 5

Otyliina záhada Otyliina záhada George Calinescu

Kniha byla zajimava, chytlava, na cteni jsem se tesila a hlavne me zajimalo, jak to dopadne. Styl psani je ctivy.

09.06.2016 5 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Kniha byla zajimava, ale toto tema se casto opakuje. Nicim me neprekvapila. Dobre se cetla a mela spad. Vracet se k ni nebudu.

19.05.2016 4 z 5

Líbej mě ještě, cizinče! Líbej mě ještě, cizinče! Daphne du Maurier

Nádherna kniha, rozdelena na sest povidek. Nejvice me zasahla Monte Verita. Bravurne napsano. Miluji tuto spisovatelku a hodlam od ni precist uplne vse.

30.04.2016 5 z 5

Mléčný groš Mléčný groš Michael Kobr

Kniha me zaujala. Přečetla jsem ji za dva dny. Dej napinavy.

16.03.2016 4 z 5

Léto Léto Rod Rees

Kniha me nebavila. Pro me ztrata casu.

03.03.2016 odpad!

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Nadherna kniha. Inspirativni.... Knihy z 2.sv.valky uz dlouho nectu, ale u teto jsem udelala vyjimku.

01.03.2016 5 z 5

Jaro Jaro Rod Rees

Tento druhy dil byl slabsi. Ke konci uz to pro me bylo utrpení a chtela jsem to rychle docist. Do tretiho dilu se mi vubec nechce, ale mam ho doma, takze si dam pauzu a prectu ho take.

25.02.2016 3 z 5

Zima Zima Rod Rees

Velmi zajimava a ctiva kniha. Rozjelo se to po strane 80. Pripada mi, ze se autor inspiroval u konkurence, ale nevadi mi to. Kniha je originalne zpracovana. Chystam se na dalsi dil.

20.02.2016 4 z 5

Uloupený život Uloupený život Karel Josef Beneš

Krasna kniha, doporucuji. Neobsahuje nudne pasaze. Sokujici chovani sester dvojcat. Knihu mam doma a prectu si ji znovu.

19.03.2015 5 z 5

Židovka Ráchel Židovka Ráchel Frances Sherwood

Pro me velmi silna kniha. Mam ji doma a vracim se k ni. Smutny dej, poplakala jsem si. Stale nemohu pochopit tu vseobecnou nenavist k zidum.

19.03.2015 5 z 5