VioletMokrasova VioletMokrasova komentáře u knih

Prázdniny pro Nikolu Prázdniny pro Nikolu Barbora Robošová

Tak to bylo super. Knížka mě vtáhla do děje, Nikola je sice trochu šílená ale na konci je z ní úplně jiný člověk. Prostě BOŽÍ!!!

04.06.2023 5 z 5

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Já opravdu nevím.... Ty nejlépe hodnocené knížky od Jacqueline (např. série o Tracy Beakerové) se mi většinou zas až tak nelíbí. Tahle ta Amaryllis byla dost divná i když musím uznat že zajímavá ale, asi za to mohlo i její dětství. Popravdě nechápu co na ní Keiko viděla. Moje oblíbená postava byla Gemma. Já vím že, je to asi divný ale tak to prostě je. To ona vždycky všechno zařizovala a tak.

20.03.2022 3 z 5

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Já nevím.... prý nejlepší knížka od J. W. ale podle mě to zas tak zábavné není. Špatně se mi orientovalo v tom co je pravda a co si Tracy vymyslela.

09.03.2022 3 z 5

Valentýnka a daleké kraje Valentýnka a daleké kraje Ivana Peroutková

Na Valentýnce mě vždycky pobaví jak něco uvidí a hned si na to hraje. Asi lepší díl než ten první.

07.03.2022 4 z 5

Anička u moře Anička u moře Ivana Peroutková

Moc mě bavilo jako ostatně celá série. V tomhle díle jede Anička k moři, kde se jí prvně vůbec nelíbí ale když si najde kamarádku chce tam zůstat.

07.03.2022 5 z 5

Nečekané prázdniny Nečekané prázdniny Jacqueline Wilson

Jak bych to popsala... Nebyla to nejlepší knížka,děj nebyl tak dobrý jako například u mé oblíbené Lízinky, Katy a Moje sestra Jodie. Ale co se týče postav tak za mě Shirley je rozhodně nejlepší postava od J. W. Kdyby to šlo rozhodně bych se s ní chtěla seznámit.

06.03.2022 5 z 5

Valentýnka a narozeniny Valentýnka a narozeniny Ivana Peroutková

První díl Valentýnky! Trochu mě zklamal konec který nebyl zakončený, ale vlastně mi to moc nevadilo.

Anička na řece Anička na řece Ivana Peroutková

Superrr! Obzvlášť když sami zrovna kempujete .

Anička na horách Anička na horách Ivana Peroutková

Moc mě bavilo obzvláště potíže s Katkou. Nechci urážet ale proč jsou vždycky záporné Katky?

Anička a Velikonoce Anička a Velikonoce Ivana Peroutková

Anička se opět vrací na vesnici kde prožívá zábavné a pozoruhodné Velikonoce, a zároveň na konci knihy vystřídá smutek a štěstí.

Ps: Myslím že by byl dobrý nápad Anička a Vánoce

Anička a divadlo Anička a divadlo Ivana Peroutková

Dle mého názoru nejkrásnější díl série kde se objeví většina postav z předchozích knih a zároveň krásná atmosféra divadla ️.

Anička a cirkus Anička a cirkus Ivana Peroutková

Kdybych měla popsat dvěmi bylo by to přátelství a cirkus. Je opravdu velmi originální psát o holčičce z cirkusu a přitom to vidět jako Anička Válová.

Narozeniny Narozeniny Jacqueline Wilson

Daisy - Jako do skoro každé postavy od J. W. jsem se vcitila

Alice a Bella - Obě nebyly moc výrazné ale hodné byly

Carmen - Záporná postava. Taky jsem znala někoho podobného.

Emily - Práva kamarádka. Akorát jsem nepochopila proč se nemůže přestat kamarádit s Carmen .

Lilly - Jako postava byla dobrá ale myslím si že ani nevěděla co dělá.

16.02.2022 3 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Nejlepší díl ze série! Líbilo se mi číst o věcech které se prostě stávají každému.

16.02.2022 5 z 5

Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Tahle knížka se mi líbí v tom jak se Viki dokáže se vším poprat. Zároveň je neskutečně vtipné číst věci jako třeba růst prsou atd.

16.02.2022 4 z 5

Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Další díl úžasné Viki Perryové je tu. V tomto díle už je poznat že Viki vyrostla zároveň má ale dobré srdce stejně jako na začátku.

Ps: Líbily se mi kapitoly podle Vikiina seznamu.

16.02.2022 5 z 5

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Začátek mě moc nebavil. Říkala jsem si tak to teda přečtu no! Ale nakonec mě to strašně bavilo. Líbilo se mi jak April popisuje svoji minulost.

12.02.2022 4 z 5

Projekt pes (ten můj) Projekt pes (ten můj) Lucie Hlavinková

Abych byla upřímná dnes už si knížku moc nepamatuji. Když mi bylo sedm četla nám ji paní družinářka a vím že se mi moc líbila.

26.01.2022 3 z 5

Našlo se koťátko! Našlo se koťátko! Sue Mongredien

Koupila jsem osmileté sestře. Té se moc líbila. Myslím že kdybych četla v jejím věku líbilo by se mi víc.

23.01.2022 2 z 5

Sedmilhář Josífek Sedmilhář Josífek Daniela Krolupperová

Krásná knížka o tom co se má a co ne a jak vymyslet aby dítě přestalo lhát!

23.01.2022 4 z 5