VikčaV VikčaV komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Snad se mi ještě nikdy nestalo, že bych se u knihy začala smát a za pár stránek se rozbrečela jak malý dítě. Knížku jsem přečetla jedním dechem a vřele ji doporučuji dál.

03.09.2020 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Krásná kniha a dočtením této knihy můžu na sto procent uznat, že Dan Brown patří mezi mé nejoblíbenější autory.

23.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Konečně jsem se rozhoupala a knížku si přečetla ale to proste skvělý. A mám v plánu co nejdřív přečíst i zbytek.

09.06.2020 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Musím uznat, že jsem k četbě téhle knížky přistupovala ze začátku dost skepticky, ale nakonec jsem se do toho příběhu a hlavně do toho světa vžila že chci určitě víc.

12.04.2020 4 z 5

Jak to vidí Milo Jak to vidí Milo Virginia Macgregor

Okouzlující knížka, která mi v mnoha ohledech otevřela oči. Vřele doporučuji. Z prvu vypadala průměrně, ale hned jsem se do té knížky zamilovala.

13.10.2018 4 z 5

Selekcia Selekcia Kiera Cass

Krásná kniha, jenom škoda, že jsem jí nečetla když jsem byla mladší. Asi bych si ji ještě více užila.

07.12.2020 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Teď jsem ji dočetla a stále tomu nemůžu uvěřit, spíš nechci uvěřit tomu, že tohle je konec.
Všem velmi doporučuji, knížka mě velmi dostala a myslím, že na ní budu ještě chvíli myslet.

23.10.2020 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Harryho čtu poprvé a musím uznat, že je to naprosto jiný zážitek než když se díváte na filmy.

21.10.2020 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Naprosto jsem si ji zamilovala.

08.02.2020 5 z 5

Koně se přece střílejí Koně se přece střílejí Horace McCoy

Skvěle napsaná kniha od které jsem se nemohla odtrhnout. Výborně zpracované charaktery postav a celé prostředí.

23.05.2019 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Strašně mě překvapil konec, nejprve jsem se bála, že to nebudu chápat ale úplně skvělý.

16.10.2018 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Knížka byla velmi čtivá a vžila jsem se do hlavní postavy, celý příběh byl velmi poutavě napsaný proto mě poté konec knížky zklamal.

10.02.2020 4 z 5

Škola pro ženy Škola pro ženy Molière (p)

Krásná, čtivá knížka, kterou jsem zhltla jedním dechem. Doporučuji

13.10.2018 5 z 5