vevu26 vevu26 komentáře u knih

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Úžasná kniha, i když to není můj styl, tak jsem knihu četla jednim dechem a nemohla jsem se od stranek odtrhnout! Děj byl velice napínavý, nemohla jsem se dočkat až knihu dočtu a dozvím se jak to vše skončí, ale zároven jsem knihu dočíst nechtela... Kniha me pohltila do svého příběhu a všem vřele doporučuji!

16.02.2017 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Knizka se m libila, ale nebyl to zadný velky bum. Spise takova oddechovka, kde ocekavate klasicky konec a tay takovy je :).

26.01.2017 3 z 5

My dva My dva Andy Jones

Kniha se mi velice libila, nejdrive to vypadalo ze to bude jen dalsi romanticka blbost o paru, ktery se do sebe zamiluje atd..., ale pokracovani pribehu i konec, me mile prekvapil. Zajimave také pro me bylo, ze pribeh byl vypraveny z pohledu chlapa :).

22.01.2017 4 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Kniha me vubec nezaujala, po par strankach jsem bohuzel zavrela a odlozila, i kdyz to nerada delam.

22.01.2017 1 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Prave jsem docetla tuto knihu a moc se mi libila. Nejdrive jsem si na netu nasla recenze a komentare o teto knizce, s tim jestli se do ni vubec mam poustet a pak se mi teda moc nechtelo, ale nakonec jsem se rozhodla, ze to zkusim.
Hlavni hrdinka me vubec nerozcilovala, ale chapu, ze jiny lidi ano, s jeji povahou...spise jsem se tomu nekdy smala jak moc byla negativni a pesimistika a jeji odpovedi me dokazaly pobavit. Na Tori se mi libilo, ze to o sobe vedela, dokazala si to priznat, ale zase na druhou stranu me stvalo to, ze se nesnazila to zmenit. Kdyby nebylo Michaela, tak by dopadla asi sama a bez kamaradu, protoze by se na ni vykaslala pak i Becky. Ale diky Michaelovi se zmenila a (v me velke ocekavani) to s nim dala na konci pribehu dohromady ;).
Knizka byla velice ctiva, ja ji zhltla za dva dny :D. A také jsem se dozvedela, ze autorkou byla 18ti leta holka, takze za to u me velké plus :).

22.01.2017 4 z 5