Vestička Vestička komentáře u knih

Nahá s Davidovou hvězdou Nahá s Davidovou hvězdou Petr Eidler

V životě jsem neviděla ani jednoho pravicového extrémustu, ale podle autora jsou mezi námi, a je jich mnoho. A Mohou i zabít. Jak si autor váží svého díla, o tom mnohé prozradí obálka. Nesouvisí s dějem a je fakt hnusná. Hlavní hrdina je nýmand. A bylo mi za něho i trapně , a to nemám ráda. Na šábes se nevraždí byla super . Autorovi ale dochází nápady a asi i selský rozum. Tahle kniha je zelená právem.

06.02.2020 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tak pro děcka asi dobrý. Život není peříčko a každej s každym chce akorát tak vyje... Ale teda tu inspiraci carským Ruskem, tu jsem nikde neviděla...

07.04.2024 3 z 5

Chrám devíti Múz Chrám devíti Múz John Maddox Roberts

Spíš dobrodružný román než detektivka. Odehrává se v zajímavém prostředí, ale stejně se toho moc nedozvíte. Decius je sice teda rebel docela. Ale Caesar rozhodně neměl bratra Lucia Caesara. To byl bratr jeho otce, myslím starší, který nepřežil Sullovy proskripce. Nebo ne? Jo a kdybyste měli první 3 díly v mobi nebo epub, tak se domluvíme , nemůžu je sehnat.

17.06.2023 3 z 5

Navrátilka Navrátilka Donatella di Pietrantonio

Nevím jestli je to překladem nebo co. Ale ten styl mi přišel , no velmi nudný, unylý, rádobypoetický, a ten bratr Navrátilky. Co to bylo? Proč ji odložila se bohužel nedozvím. V knihovně ji chtěli zpět a já ji dočítat nebudu.

17.03.2022

Cesta z těsta - České pečení pro celý rok Cesta z těsta - České pečení pro celý rok Petra Burianová

U sádlových pracek chybí v receptu mouka!!! Vánoce jsou za dveřmi tak pozor na to... Jinak vyhodítetĕsto a čas jako já loni... Recepty na dorty mi příjdou velice náročné. Zbytečnĕ.

12.09.2021

Zabij a zachraň Zabij a zachraň John Moore

Bylo to dobrý, j jen mám pocit, že to nejlepší z knížky si přečtete na prvních dvou stranách. A taky, že jsem si knížku mĕla přečíst mnohem, mnohem dřív.

16.10.2020 3 z 5