ves.lucie ves.lucie komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvela kniha .. oddechovka a tesim se na druhy dil :-)

01.09.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

jak začít hodnotit ... :-) Třeba Milý Simone, jsi ... knížka byla fantastická a četla se sama a téměř jedním dechem .. Už na začátku jsem si říkala, že bych ten háček snesla taky, pokud by z toho koukal takový fešák :-)

Kniha se dotkla bolavých témat a proběhlo pár utírání slz, bylo skvěle, jak ke všemu přistupoval hlavní hrdina a že se ji nevzdával, byť se sebou chvílemi také bojoval. Člověk se musí "nakazit" těmi happendy, aby byl naladěn, že se všechno vydaří a dopadne dobře.

Autorkám se společně povedl skvělý román a budu doufat, že se brzy dočkáme dalších knih :-)

28.10.2018 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Pribeh byl poutavy a hned od zacatku se nasadilo tempo deni rychlych stretu a konfliktu ... Edie me bavila. Podle popisu normal holka, sem tam ranařka, co kazdou sejme :-) i tak bylo cítit, že zážitek, který si prožila, ji poznamenal.

Konec mi prisel moc rychly a hrr, a podle me si zaslouzil jeste par stranek .. ale byl tam "happik" :-)

25.10.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Janiku ... dekuji. Dekuji, ze jsem mohla prozit chvilku pohody nad touto knihou!

Presne tohle jsem ted potrebovala. Naprosto dokonalou oddychovku s pribehem, ktery kdyz ctete .. tak chcete ... a co ze chcete? Mit sveho Landona. No nebyl ten kluk bozskej! Byl! Nad knihou jsem se smala a uronila i nejake slzy dojeti ... Oba si tak krasne vytvareli jejich neco noveho, co nebylo rozbiteho a mohli udelat budoucnost hezci a lepsi ...

KNIHU DOPORUCUJI. AUTORCE DEKUJI. A NEJVICE NEJ DIKY PATRI #jani!i #jsemstastnazejsi #merci #bookguru ☆

30.07.2018 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Jsem rada, ze jsem se k cele teto serii konecne dostala a docetla ji ... ale v tom dobrem slova smyslu a take, ze jsem se nenechala odradit nekterymi komentari ... Ano, bylo tam hodne sexu ... Ano, Sylvie byla nekdy na pěsťovku, ale kdo neni, že :-) a prirovnani Jacksona Steela k Muzi z oceli bylo velmi vtipne.

Byl to hezky pribeh, ktery je provazan postavami z predchozi serie a vsechno do sebe zapadlo presne tak jak melo :-)

Takze pokud nekoho pobuřuje divoke řádění a divočení hlavních postav .. tak to proste nectete a je to ... :-)

28.07.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Tato autorka se cte opravdu sama :-) knizka opet prectena za jeden den :-) hrdinove jsou sice mladsiho veku, ale pribeh ctivy a zaujal.

24.06.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Nechci se opakovat ... ale tohle je tedy seeerie ... clovek se nestaci divit co na nej vyskoci na dalsi strance a kdyz se dostanete na tu posledni tak vite, ze musite okamzite cist dil treti ... paradni!

06.06.2018 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Tak tento Hrdina .. Caine .. me v dobrem slova smyslu "sejril" celou knihu a opravdu jsem mela pocit, ze by si zaslouzil jednu vzpamatovavaci na kazde druhe strance. Ale to by nesmelo byt Lexie, ktera si sla tvrde za svym a nenechala se zastrasit. Paradne mu odsekavala a davala mu to holka pekne "sezrat" .... drama v zaveru mi lehce postavilo do late mou nervovou soustavu, nebot jsem si rikala co jeste prijde .... a prisel :-) Prisel "heppik" a ja vam s klidem knihu doporucim a sama se odporoucim k dalsi :-) Diky ti ma Hrdinko, ze diky tobe ctu :-)

08.05.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knihu jsem cetla jednim dechem ... diky me nejlepsi pritelkyni, ktera neustale podporuje to, abych cetla (ty vis). Emoce jako na horske draze zakoncene happikem a taky hromadou slz. Cetlo se to rychle a krasne!

18.03.2018 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Bajecna kniha!

17.03.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Cetla jsem ji jednim dechem a je to skvely pribeh. Dekuji sve drahe pritelkyni za doporuceni teto knizky. :-)

15.03.2018 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

Z teto knihy jsem hodne nadsena, hodne povedene. Temnosti s pribehem a vysvetlenim, moc se mi to libilo!

31.05.2024 5 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Paradni, paradni! Tesim se na pokracovani :-)

30.09.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Druhy dil jsem zhltla s jednou prestavkou a jsem natesena, jak to rozvine autorka v treti casti, uz aby vysla :-)

04.06.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Na knihu jsem se velmi těšila a je prostě zvráceně skvělá :-) čekám, jak se to rozjede v druhém díle, který jsem začala hned po přečtení prvního a budu vyhlížet ten poslední, protože tam zřejmě nastane to WOW odhalení toho všeho :-)

01.06.2023 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Tak tato kniha mě velice pobavila. Příjemná oddychovka :-) doporučuji!

19.03.2019 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Ani nevím, jak tohle hodnocení začít ... myslím, že autorka opravdu krásně přiblížila New York :-) Eden a její žárlivost v tomto díle byla dost utažená za vlasy, při čtení mi připadala, jako nějaká patnáctka. Tyler byl naopak milejší v tomto díle víc a víc ... bylo mi líto svým způsobem Deana, čekala jsem, že se to provalí, ale že to bude zase trapností, kterou způsobí Tiffany .. co dodat .. opravdu dívčí román :-)

Kdo mě vytáčel do vrtule nejvíce byl Edenin otec. Uvidíme, jak to bude probíhat v třetím díle :-)

22.09.2018 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Royalove ... bylo to famozni a strhujici ... a uz je konec????

Vsichni Roaylovic chlapci jsou ... zatracene skveli ... dvojcata moc prostoru nedostala, ale kdo viii ... treba se dockame pokracovani a budeme je zase hltat radku po radcich :-)

Tuto serii jsem dlouho odkladala, ale kdyby nebylo moji @bookguru .. mozna bych se ani nedokopala. :-) TY MAS PROSTE VZDYCKY ZARUCENE TIPY! Dekuji!

Joooo a ma 100 prectena kniha :-D

10.09.2018 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Je škoda, že se u tohoto dílů nevěnovali více Gideonovi a Sav, myslím, že z jejich příběhu nebylo odhaleno vše a myslím, že bychom si "zasloužili" vědět více :-D když už nás ti Royalové mají zničit :-)

Easton byl frajer a parádní postava už od prvního dílu, ale někdy mě v tomto díle tak točil, že jsem si říkala, že už to snad není možné, že nepřemýšlí a hned střílí co má na jazyku :-) závěr byl trochu dramatický a jsem zvědava, jak to autorka dotáhne v posledním díle.

Celu sérii doporučuji, je to skvělé čtení!!!

07.09.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Za me knizka splnila ocekavani. Byla jsem nadsena a verim, ze bych mela i rychleji precteno, kdyby byl cas jen na cteno.
Pribeh me bavil a oba hrdinove byli sympataci :-) doporucuji. Je to prijemna oddychovka :-)

05.08.2018 5 z 5