Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Tak tohle byla jízda. Strašně moc mě kniha bavila a takto originální téma jsem již dlouho neviděla. Příběh byl vtipný, rychle odsýpal a velmi jsem si ho užila.

07.04.2022 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Jak už tady hodně lidí napsalo... toto...bylo... BOŽÍ! Rozhodně vám to můžu s klidným srdcem doporučit, protože vám zaručuji, že vás to rozhodně nezklame.

16.01.2020 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Jejda, tak této knize jsem naprosto propadla. Strašně moc mě bavilo sledovat příběh Biancy a Jacksona a tolikrát jsem nasmála! Kromě hlavních postav mě bavily i postavy vedlejší - např. Rayford, ten byl prostě skvělý. Rozhodně mám v plánu si přečíst i další autorčiny knihy.

30.12.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Krásná, i když velmi smutná knížka. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla.

22.02.2020 4 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Ze začátku jsem se do příběhu nemohla moc začíst a děj mě nebavil. Četla jsem ale dál a kniha mě bavila víc a víc. Líbilo se mi, že to bylo zase trochu něco jiného a ve výsledku jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

28.10.2021 4 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Tato kniha mi obrovsky sedla do nálady a pořád jsem měla nutkání číst dál a dál. U příběhu jsem se chvílemi culila a chvílemi měla na krajíčku. Rozhodně jsem nadšená.

24.12.2021 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem po nějakých 40 stranách musela odložit, protože jsem se do příběhu nemohla začíst a celkem jsem se ztrácela. Ovšem nyní, když jsem se ke Zlodějce knih opět vrátila, jsem již tento problém neměla a příběh mě skutečně bavil.

24.07.2021 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Po tom ošklivém konci prvního dílu, jsem se pokračování nemohla dočkat. Do příběhu jsem se od první stránky ponořila a nechtěla jsem, aby skončil. Doufám, že od této autorky vyjdou ještě další knihy, protože Laura Kneidl jednoznačně psát umí.

04.04.2021 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Toto byla skvělá kniha. Naprosto mě dostala a i slzička ukápla... Rozhodně by si to měli všichni přečíst, protože i přesto, že to je fiktivní příběh, je zde rozebíráno důležité téma. Určitě mohu jen a jen doporučit.

09.05.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Já miluji tyto romantické knihy...Člověk je má přečtené za chvilku, odpočine si u nich a budou ho bavit. Za mě jedno velké doporučení.

12.03.2020 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Neskutečně čtivý styl psaní a i příběh mě bavil. Řekla bych, že je to takové ideální odpočinkové čtení, které příjemně překvapí.

24.01.2023 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Opět mě příběh neskutečně bavil a od čtení jsem se nemohla odtrhnout.

24.01.2023 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Já jsem z knihy nadšená. Strašně moc mě bavil vývoj vztahu mezi hlavními postavami, ačkoli to spolu neměli jednoduché. Příběh rychle utíkal a já uvažuji o přečtení i dalších dílů z této "série", přestože jsou vydané pouze v originále.

09.10.2022 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Četla jsem jen kvůli povinné četbě a moc mě kniha nenadchla.

29.09.2021 2 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Opět jsem si čtení moc užila těším se, jak se bude příběh vyvíjet dál.

16.04.2021 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Poté, co jsem knihu několikrát rozečetla, ale nedočetla, jsem se konečně do děje ponořila naplno a hltala každou stránku. Čtení bylo sice pomalé, ale o to více jsem si užívala příběh. Opravdu silný příběh, který by si měli přečíst všechny dospívající děti.

14.06.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Do knihy se mi zprvu vůbec nechtělo, ale jakmile jsem začala, nemohla jsem přestat. Příběh mě bavil a po zádech mi běhal mráz, když jsem četla o tom, co Cilka musela vytrpět. Nedokážu si představit, že bych to stejné zažila já. Obdivuji Cilku za to, jak moc byla odvážná a ochotná pomáhat lidem. Tento příběh by si měl určitě přečíst každý.

26.04.2020 4 z 5

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Toto byla katastrofa... vůbec mě to nebavilo a je to jedna z nejhorších knih, které jsem kdy četla... rozhodně vám to nedoporučuji.

10.01.2020

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Tak tohle za mě opravdu ne! První polovina ještě jakštakš dobrá, ale ta část kdy "byl v Indii" byla opravdu příšerná

15.03.2019 2 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Tak tohle bylo naprosto nádherné:D Četlo se to samo a bylo to velmi milé. Všechny knížky od Kasie West jsou úžasné a tato kniha není výjimkou... Určitě doporučuji

17.02.2019 5 z 5