Verunka4444 Online Verunka4444 komentáře u knih

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Byl to krok do neznáma,J.R.Ward jsem neznala a ono to dopadlo naprosto fantasticky!!!
Wrath je miláček...já vím,je to drsný a zádumčivý upír,ale i tak je to prostě miláček
Do oka mi ihned padl Rhage a Vishous,takže další knihy jsem si nenechala ujít :)

10.03.2023 5 z 5

V hrůze a krvi zrozeni V hrůze a krvi zrozeni * antologie

Při čtení jsem si opravdu musela nechat rozsvíceno...povedená kniha.Jsem od přírody lekací osůbka a pouštět se do tohoto žánru mě moc nelákalo,ale kamarádka mi knihu půjčila a to se neodmítá :)Určitě doporučuji.

03.02.2023 4 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Nečekala bych,že mě tento žánr bude zajímat,ale kamarádka mi knihu půjčila s kladným doporučením a tak jsem se do příběhu zakousla.Nebylo to vůbec špatné,spíše naopak.
Škoda,že autorka nemá více knih,určitě bych do nich investovala :)

03.03.2022 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden-medvídek s velkým M.Až mě z toho sladkého bolí zuby,ale stálo to za to
V příběhu bylo snad úplně všechno to,co jsem hledala.Namakaný,potetovaný a inteligentní Aiden mě vzal za srdce,takže doufám,že další pokračování bude v podobném duchu.BAM

15.10.2021 5 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Garwoodová je prostě bohyně,každá její kniha,kterou jsem doposud přečetla,byl učiněný skvost.Samozřejmě mám své favority(Nevěsta,Dar lásky,Králova milenka,Strážný anděl,Svatba a Tajemství ♥) Příběh Vlka Duncana a Madelyne byl pro mou romantickou dušičku jako krabice čokolády a puget růží.Miluji Vysočinu a drsné skotské horaly,ale i rytíři nejsou k zahození ♥

27.11.2020 5 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Breberky a sepisování smlouvy....to se mi líbilo,MOC :)
Myslela jsem si,že Winterborn byl můj TOP,ale jakmile jsem se začetla s Tomem Severinem,musela jsem změnit názor.Celá série je fantastická a ráda se k ní budu vracet,ale k Rhysovi a Tomovi asi nejvíce :) Prostě miluji :)

03.11.2020 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Autorka opět nezklamala.Bavila jsem se od začátku až do konce. Trochu mě zaskočil skok do roku 1824,ale rychle jsem se zorientovala a příběh si užívala na 100 procent.Robert a Elizabeth byli k sežrání, jejich vtípky, blbinky a nakonec láska...to všechno mi vykouzlilo úsměv na tváři. Skvělá pohádka :)

13.06.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Tak za mě asi nejlepší díl,potřebovala jsem jednoduchou a nenáročnou romantiku,což pan Doktor splnil :)

18.05.2023

Nelži, andílku! Nelži, andílku! Lenka Hnátová

Obálka knihy mě dlouho odrazovala,ale nakonec přečtení nelituji.Kdyby v příběhu nebyl malý Dan,tak to asi není tak zábavné a kupodivu mi nepřišel ani jeden z dospěláků protivný.Většinou mi vadí buď ten a nebo ta,ale v tomto příběhu to bylo tak nějak vyvážené :)

15.03.2023 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Nádhera!!!
Krásná pohádka,která neměla žádnou chybu.
Marcy Jell se stává mojí oblíbenou autorkou,zatím mám za sebou Bosse a Dej mi královstí,takže jdu kupovat další tituly.
Zoe a Zane mě bavili celou knihu a nejspíš si jí dám brzy znovu :)

16.11.2022 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Zatraceně....proč se po přečtení knih od Amo Jones cítím převálcovaně,nabušeně,dole,nahoře,zamilovaně,vyprahle i nadšeně???
Po sérii Elitního klubu králů jsem byla týden k nepoužití..tedy ne celé tělo,jenom mozek.
Myslela jsem si,že další její knihy nezvládnu,ale jsou jako droga!!!
Pocit,že jsem z části asi také zvrhlá i pošahaná,ale zároveň milující...všechno se ve mně tluče a soupeří o navládu....naštěstí ani jedna z misek vah neklesá a drží se stejně vodorovně.Jdu na Korunu osudu a připravuji se na smršť nálad.

29.10.2021 5 z 5

Kdo by si chtěl brát vévodu Kdo by si chtěl brát vévodu Sabrina Jeffries

Ach jo,jsem hodně netrpělivá a tuto knihu jsem přečetla během jednoho dne.Zajímalo by mě,jak to dělají ostatní,mám za měsíc přelouskáno 15 knih a hrozně to leze do peněz :)
Ne,neztěžuji si...miluji vůni nového titulu i kouzlo starších knih,někdo utrácí za čokoládu a já zase za papírové poklady :)
Třetí díl Dynastie vévodů se mi líbil o maličko více než ten druhý,ale jedničku nepřekonal :)

11.08.2021 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Áááách,to byl balzám,Lily a Alex se mi nesmírně líbili.Na začátku čtení jsem si nemyslela,že mě příběh pohltí,ale opak byl pravdou a já se skoro celou dobu jen připitoměle usmívala :) ♥ ♥ ♥

22.03.2021 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Miluji,miluji,největší problém u mě je,že se ke mně dostane úplnou náhodou nějaká kniha,čtu,čtu,čtu a pár věcí si nedokážu pospojovat,tak si řeknu,Verčo,ty sis zase neověřila,že máš v ruce pátý díl ze série.Nafackuji si a objednám chybějící tituly.Nelituji ani jedné knihy,každá má něco do sebe.Stryder je prostě miláček :) ❤ ❤ ❤

07.11.2020 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Celá série je skvělá,nejvíce jsem si oblíbila Rhyse...už jen to jméno je jako droga :)
Archer byl také super a Hunt mu slušně šlapal na paty :)

22.05.2023 5 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Knihu jsem si užívala a jakmile se v příběhu objevili Bradfordovi muži,příběh jsem doslova hltala.Jason a Trevor jsou moji oblíbenci :) Zákazy do bufetů a restaurací,vyděšení poslíčci...to je nádhera :) :) :)
Connor a Rory byli úžasní a celá kniha je pohlazením pro romantickou duši :)

31.03.2023 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Byl začátek uspěchaný??To rozhodně. Nestihla jsem se rozkoukat a už spolu skoro bydleli.Pak se stalo to,co se stalo a Jonathan byl jako vyměněný (nedivím se!!!) Byla kniha dobrá??NE.Byla neskutečně nádherná!!!
Myslím,že jízda s Damonem bude stejně skvělá a já se nemůžu dočkat června.

13.04.2022 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Senzace,senzace a ještě jednou senzace!!!!!První díl mě navnadil a druhý s třetím naprosto odrovnaly...Gabe,Jace i Ash prostě spnili moje knižní sny.Přesně můj šálek kávy,ať si každý myslí co chce,máme možnost knihu dočíst nebo odložit a já tyhle tři rozhodně z ruky nedám.Srdce se mi rozbušilo dokonce častěji,než u Padesáti odstínů :) :) :)

01.04.2022 5 z 5

Když tě zachrání Skot Když tě zachrání Skot Hannah Howell

Vyskočila na mě a hned jsem jí musela mít....Hannah je úžasná spisovatelka a za mě rozhodně vedou knihy,kde se vyskytuje Skotsko(nebo skotští válečníci ♥ ♥ ♥ )...prostě miluji

07.06.2021 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Po přečtení tohoto příběhu jsem zůstala doslova PAF...opravdu.Alec...tvrdohlavý,silný a úžasný bojovník z Vysočiny.Miluji tu jejich hrdost a plédy...zemana Kincaida jsem si v takovém oděvu představovala snad milionkrát a nejspíš i tolikrát knihu přečtu,protože tohle je naprostý skvost mé knihovny. ♥ ♥ ♥ ♥

13.11.2020 5 z 5