Veronikados Veronikados komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Tato kniha byla sice lepší než dcera, ale i tak tomu moc nepřidalo. Hlavní hrdinka se mírně změnila a líbilo se mi jak se začala chovat pěkně k ostatním lidem (někdy). Líbilo se mi postavení Ameriky jakožto matky a Maxona jako otce, vlastně jsem se v knize těšila jen na tohle. Aspen se mi zdál docela v pohodě. V této knize a také v Dceři mi přišel více sympatický než s první trilogii. Doporučuji přečíst těm co četli Dceru. Dávám tak 55% (2.7 hvězdičky)

11.02.2019

Elita Elita Kiera Cass

Tato kniha se mi líbila ještě víc, než první díl. Bylo skvělé pozorovat ji, krále, Maxona a Aspena kterého moc nemusím. Ten milostný trojúhelník mi vadil velmi, nechápu proč Amerika tam moc váhá. Na druhou stranu se jedná o druhý díl, totiž výplň, takže to musí být trochu slabší. Ale jinak super kniha, doporučuji těm, co nečetli. Dávám 72% (asi 3.6 hvězdičky)

16.01.2019 4 z 5

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Četla jsem to už před nějakou dobou, ale snad si vzpomenu. Druhý díl byl asi trošku lepší než první z hlediska rozvoje postav. Konečně jsme dostali něco jako další postavy, vedlejší jsem si oblíbila snad ještě víc než hlavní, kniha byla vcelku čtivá, ale v tomhle mě jednička bavila víc....celkově mi přišlo Ciino rozpomenutí divné, jen tak si vzpomněla......to se mi nelíbilo. Ale díl byl dobrý, jen lehce slabší než ten první. Doporučuji. Hodnocení 83% (za mě 4.2 hvězdičky)

18.01.2021 4 z 5

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Bylo to něco jako doplněk k filmu, ale zároveň ne. Rozhodně to nebylo pokračování, vypadalo to jako by ta kniha vůbec k filmu nepatřila (kromě nějakých částí) protože tam bylo moc a moc materiálu které se ve filmu ani nenaznačily. Je to spíš něco jako "průvodce rodičů a dětí světem internetu a jeho rizika a omezení".....ano, vztahovalo se to na predátory, ale zároveň tam byly rozhovory všech možných lidí s autorkou. Takže nakonec se mi kniha docela líbila, trvalo mi sice dlouho než jsem ji přečetla ale už to mám za sebou. Bylo těžké se tím prokousat, měla jsem tendenci přeskakovat odstavce, ne-li celé stránky. Hodnocení 55% (2.7 hvězdičky).

12.11.2020 3 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

S tímto dílem to bylo trošku horší. Problém byl že byly jiné knihy které jsem četla a k této jsem se nechtěla vrátit. Když jsem to udělala, byla jsem ráda že je za mnou. Nebyla špatná, ale mrzelo mě že jsem se v tom nenašla, je to holt pro mladší čtenáře a mě tam chyběla jakási pořádná zápletka. Ano, pořád mě milostný trojúhelník bavil a pořád mi příběh přišel moc zajímavý, to i kniha. Doporučuji, ale opravdu spíše mladším čtenářům. Hodnocení 87% (4.4 hvězdičky).

31.10.2020 4 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

To co kniha přinesla jsem vůbec nečekala. Když jsem ji otevřela, uviděla jsem obrázky, což by mě normálně zklamalo, ale v tu chvíli jsem to potřebovala. Navíc mě kniha vůbec nenudila, spíš naopak. Doporučuji, velice oddechové. Hodnocení 55%, (2.7 hvězdičky).

24.10.2020 3 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tato kniha je určena spíše pro mladší čtenáře, ale mohou ji číst i starší, ti aspoň lépe pochopí nějaké narážky na jiné další knihy, které se tam párkrát vyskytly. Milostný trojúhelník byl příšerný, protože obě možnosti se mi až moc zamlouvaly, což mě trošku štvalo. Zápletka byla sama o sobě celkem poutavá, příběh běžel kupředu a nic nenudilo. Krásná oddechovka a i přesto že mě tam pár věcí štvalo, se mi líbila. Doporučuji. Hodnocení 87% (4.4 hvězdičky).

24.10.2020 4 z 5

Hollyino tajemství Hollyino tajemství Katja Brandis

Na toto třetí pokračování jsem se strašně těšila. I přesto že série není moje nejoblíbenější, mám ji pořád ráda. Tato kniha byla trošku slabší než předchozí dva díly, přišla mi taková ničím moc neobohacená. Užila jsem si čtení, ale stejně mi tu cosi chybělo. Ve dvojce byly navíc výukové expedice, ale tady.....jsem zkrátka našla jen málo. Ano, pořád je to dobrý příběh a kniha ale za mě byla o trošičku slabší než první dvě. Dávám ji 86% (4.3 hvězdičky)

12.10.2020 4 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Tak a konečně tu máme to vyvrcholení děje, mno musím říct kniha mě opravdu nezklamala. Byla lepší než předchozí dva díly, o tom není pochyb. Zakončení bylo z mého pohledu dobré. Postavu, kterou jsem neměla příliš v lásce byl Rob. A jak to tak bývá, velmi jsem si oblíbila Gabriela. Rozhodně doporučuji, krásné zakončení trilogie. Hodnocení 87% (4.4 hvězdičky)

31.07.2020 4 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Kniha byla opět spíš průměrná. Pokud si pamatuji, líbila se mi o trošičku více než první díl, snad kvůli Gabrielovi. Na vyprávění z pohledu třetí osoby jsem si už vcelku zvykla a brala to jako takovou nedílnou součást. Jinak doporučuji, hodnocení 85% (4.3 hvězdičky)

31.07.2020 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Kniha byla průměrná. Možná lehce nadprůměrná. Takový odpočinkový šálek kávy, nebyla to žádná velká bomba, ale rozhodně se mi líbila. Vadilo mi jen vyprávění z pohledu třetí osoby. Ani na konci knihy jsem si na to nemohla zvyknout. Také si troufám tvrdit že Gabriel bude součástí milostného trojúhelníku Kaitlyn s Robem nebo v to alespoň doufám. Tihle dva mi k sobě prostě vůbec nepasují a mezi nimi jsem necítila ani žádnou pořádnou dávku chemie, zato u Gabriela ano. Jinak doporučuji, hodnocení 84% (4.2 hvězdičky)

01.06.2020 4 z 5

Poklad čarodějky ze severu Poklad čarodějky ze severu Caroline Carlson

Kniha byla pěkná, tak pro mladší čtenáře. Příběh byl docela poutavý, jen mě trošku štvaly neustálé listy z té příručky, přišlo mi to pěkné ale takové pro děti nevhodné, no řekněte kdo by z mladších četl takové s prominutím nudné listy z knihy? Jinak mi kniha skoro mizela pod rukama, pokud se mi bude chtít, možná si přečtu další knihu ze série. Doporučuji. Dávám 83% (za mě 4.2 hvězdičky)

06.05.2020 4 z 5

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Kniha byla pěkná, sice na tolik jak jsem zvyklá, byla spíše pro mladší čtenáře, tak jedenáct let, stejně jak hlavní hrdina. Četla se mi krásně, během dne jsem ji měla sfouknutou. Doporučuji. Dávám 79% (3.9 hvězdičky)

05.05.2020 4 z 5

Nebezpečné přátelství Nebezpečné přátelství Katja Brandis

Kniha mě velmi potěšila, byla mnohem lepší a příběhem víc bohatší a velmi mě bavila. Děj se v mnoha ohledech posunul dopředu nejen díky výpravám. Nejlepší scéna byla ta v horách, menší bitka. Rozhodně doporučuji. Za mě 88% (4.4 hvězdičky)

18.02.2020 4 z 5

Caragova proměna Caragova proměna Katja Brandis

Knihu mi doporučila kamarádka, už podle obalu vypadala velmi slibně a příběh nezklamal. Teď už má má své místo v mé knihovně a už se moc těším na pokračování. Doporučuji. Dávám 87% (za mě 4.4 hvězdičky)

18.02.2020 4 z 5