veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Děti jsou taky lidi Děti jsou taky lidi Zdeňka Šíp Staňková

Ctiva knizka o tom, ze je normalni chovat se k detem normalne. V CR bohuzel stale velmi opomijeny styl vychovy.

19.03.2023 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Zatim nejlepsi ze série. Konecne hrdinka od rany, to me bavi moc.

22.10.2021 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Serie je knizku od knizky lepsi.

30.04.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Po tuzsim zacatku romantika dle myho gusta. Skvělej začátek série. A od německý autorky překvapení jako blázen.

30.12.2020

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Překvapilo. Pár malých zakolisani, ale 4 hvězdy jiste.

12.12.2020 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Nejlepší nakonec.

05.11.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Ctiva, rychle ubiha, akorat dej je chvilema malinko kostrbatej.

17.06.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Pekelně depresivni ctivo.

11.04.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Zadna jina kniha me neotravila uz prvni vetou. Knihu sem odlozila a podruhe otevrela az za nekolik tydnu a nelitovala jsem. Vtipny, svizny a lehky cteni. Doporucuju!

03.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

velmi čtivá

16.10.2019 5 z 5

Víš, že nemusíš? Víš, že nemusíš? Dagmar Digma Čechová

Trochu me zklamal zivotni posun Marie, ktera mi z prvniho dilu prisla ohromne ambiciozni a mela pred sebou nalinkovanou budoucnost v zahranici. Jinak pribeh potesil, a klidne by to mohl byt serial. Hrdinky sympaticke, pribeh plynul bez hluchych mist, fakt fajnovka. No a snad uz se proberu i ja. Nemusim.

20.01.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Dalsi paradni dil. 5*

06.12.2023 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Autorka si drzi svou latku. Prima cteni.

10.09.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

V ramci zanru mila a velmi předvídatelna knizka. Otevrela jsem ji prave z techto duvodu, a zklamaná jsem nebyla.

22.05.2023 3 z 5

Co vás v dějáku nenaučili Co vás v dějáku nenaučili Markéta Lukášková

Mela jsem ji pujcenou z knihovny a rozhodne ji musim koupit i do sve domaci knihovny. Boží čtení.

01.02.2023 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Knizku mam rozectenou asi mesic. Je to moje prvni knizka autora, a nebyla jsem pripravena na to, co me ceka. Pribeh neuveritelne ctivy, ale! bojim se pak v noci jit i na zachod. Po vhodnem oddechu
a uklidneni knizku moc rada doctu.

27.01.2023 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Za me paradni jizda.

14.01.2023 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

(SPOILER) Dej pěkně odsypa a nenecha spat. Zjistila jsem, ze mi je Tomas Volf pomerne nesympaticky, ale i tak me tahle serie bavi. Doufala jsem, ze nejpozdeji v dalsim dile prolomi T. Volf tu smulu, kterou ma, ale povedlo se mu to uz v tomhle:) akorat zas nechapu, kde se na konci tretiho dilu vzala upoutavka na druhy (zase Polednice). Doufam, ze nez doctu ctvrty dil, stihne oficialne vyjit paty, at dlouho necekam.

07.09.2022 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

(SPOILER) Cast z roku 2019 jsem precetla jednim dechem, ta z budoucnosti mi ale příliš neodsypala. I presto je knizka velmi aktualni a popisuje pro nas zatim nepredstavitelny dosah sharentingu. Zejména moznost zaloby na rodice je varovani, nad kterym by se meli zamyslet vsichni, kdo sdili fotky svych deti verejne.

29.08.2022 5 z 5

Knizka me hrozne prekvapila. Nemohla sem se odtrhnout, nez jsem ji měla doctenou. Je to rozhodne zajímavé cteni, bez ohledu na tema. Taky me zarazily výchovné metody pana reditele, ale coz, byla takova doba, ale bezutesny zivot deti "z kolonie", to je fakt zoufaly. Podle me nebyl vhodne zvoleny ani preklad nazvu knihy, udelat z "One child" "Spratka", to mi neprijde zrovna vhodny. A na to, ze byla knizka psana v roce 1980, je prekvapive aktualni.

23.08.2022 5 z 5