veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nemam prilis v lasce rozsahle opusy, citajici i nekolik generaci. To jsem ale jeste necetla Sikmy kostel. Za me super kus, 5*. A nemuzu nezmínit obsahlej historickej kontext, to teda klobouk dolu.

15.06.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

(SPOILER) Pro me o moc lepsi nez Anezka, ale podobne bezutesna. Velmi silny pribeh, velmi uveritelny a se spetkou nadeje na konec, tak to ma byt.

16.05.2021 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Za me prijemne prekvapeni od ceske autorky.

03.08.2023 5 z 5

Paradni titul. Videla sem Docenta, 1.oddeleni, i Devadesatky, proto mi spousta veci, co Mares v knizce rika, prisla povedomych. I presto, super cteni.

08.07.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tak to byla jizda. 5*

05.08.2023 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Klasicka Mornstajnova. Ctivy, uveritelny pribeh ze silene doby.

21.04.2023 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Mam rada tyhle razovite pribehy o lidech, kteri cely zivot jen drou. Na moje zachvaty lenory idealni cteni.

30.10.2022 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Pet hvezd, samozrejme, ale ten pribeh je silenstvi. A fakt 'diky' vsem, co vyspoilovali dej, to se nedela!

05.05.2023 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

(SPOILER) Tak to byl zas napinak toto. Nestíhala jsem ani číst. Paráda! I když ten konec mi malinko (vzhledem k sérii) nestymuje, ale určitě se v dalším díle dozvím proč. Jdu hned na něj.

04.10.2020 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

(SPOILER) Pro me velmi necekany konec, vsude serie o deseti knihach, kde detektivove zraji s kazdym dalsim pribehem, ale tady... Fakt hodne zajimavy, a samozrejme nejen konec.

14.08.2023 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

(SPOILER) Neuvěřitelné ctiva knizka, rada odpustim par natahovanych pasazi. Brutalne zklamal konec, styl 'domysli si sam'. Cekala sem na konec knizky nejakou bombu, ale nestalo se lautr nic. Skoda, skoda!

18.05.2021 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Typicka mornstajnova, na muj vkus moc otevreny konec.

27.08.2020 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

(SPOILER) Super pribeh, s rozlustenim, ktere je ve skutecnosti jednoduche. A jsem moc rada, ze Poe v prubehu knizky ztratil tu svou strasnou pomstychtivost. Moc se tesim na trojku.

11.11.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Mimoradne ctiva knizka s mistrne vykreslenou prirodou, ktera by, vylicena jinak, asi prilis nezaujala. Velmi me překvapilo rozuzleni. Chvili jsem premitala, ze bych si ji nechala v domaci knihovnicce v kategorii "lze cist kdykoliv a nikdy neomrzi", ale na to je v ni moc smutku.

19.11.2021 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

(SPOILER) Trochu mene uryvku ze spolecenskeho romanu a vice vysetrovani, a hnedle to pribehu mnohem vic svedci. Chtěla sem dat 5*, ale zklamalo me, ze vsechna tajemstvi odhalena nebyla.

14.04.2021 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Velmi příjemné prekvapeni od ceske autorky. Teda, spis nez na detektivku bych knihu videla na nejaky spolecensky roman, ale celek prijemna čtenářská zalezitost.

16.03.2021 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Jizda od zacatku do konce. A ze je ten konec ultra nepochopitelny.

19.11.2023 5 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Uz chapu, proc jsem na ni v knihovne cekala pul roku. Zajimavy cteni.

27.10.2023 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Trosku jsem se ztracela v postavach a jejich svazcich, ale zdarne jsem pochopila zapletku i konec. Ale konec jsem teda necekala ani omylem. Prijemne prekvapeni ceske autorky, o ktere jsem az dosud neslysela.

07.10.2023 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Naprosto famozne napsany pribeh. Normálně tyhle letemsvetem psany veci moc nectu, nez se rozkoukam, je konec. Ale tahle, to je jiny kafe. Fakt super kousek.

20.06.2023 5 z 5