veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Při přečtení negativních komentářů této knihy, jsem se rozhodla, že si ji stejně přečtu. Sice to nebyla úplná bomba, ale nedělalo mi problém se začíst. Četla se svižně a měla jsem ji rychle přečtenou.
Jen by možná ta kniha mohla být poskládaná jinak. Nicméně mě tahle kniha bavila a celkem jsem si u ní odpočinula :). Autorka se snažila o zvraty, při zjišťování, zda to byla sebevražda nebo vražda a už z toho důvodu bych pojmenovala jinak knihu. Celkem hodně to už prozradilo a ubralo na intenzitě.

13.06.2019 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Knížka se četla sama. Líbily se mi střídavě vyprávění postav, pridavalo to na intenzitě. Doopravdy jsem hltala každou stránku, na konci mi ukapla i ta slzicka. Hlavní hrdinka mi byla z vyprávění velmi sympatická, lehce jsem se do ji v cítila a prožívala všechno s ní..

28.05.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Autorka opět nezklamala. Dokonce bych řekla, že tato knížka je lepší než Hana.
Příběh je psaný velmi ctive, už od první stránky se orientují. Precteno za 2 dny na dovolené..

25.05.2019 4 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Kniha byla čtivá, zajimavý děj, ale nemůžu říct, že bych byla z té knihy úplně odvařená.. Nicméně styl psaní mi sedí, takže se vrhnu i na další knihu tohoto autora :)

17.05.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha perfektní. Prvních stránek nic moc, potom to vygradovalo, že jsem nemohla knihu odložit z ruky. Vrhnu se na další knížky od této autorky.

27.04.2019 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

První kniha od tohoto autora. Vím, že není poslední. Dej umí pěkně poposicat, takže jsem se do děje vtahla celkem rychle. Některé pasáže byly popsány až zbytečně moc, že nebyly důležité pro dej. Pri čtení jsem se tak nebala, jak jsem čekala, ale celkem se mi to líbilo. Jen by mě takový dej ani ve snu nenapadl. Pri popisování zesnulého syna použil takova slova, až jsem si ruku dávala před pusu. Pri čtení jsem pocítila silný zážitek. Určitě kouknu na film...

27.04.2019 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Knihu jsem četla když jsem maturovala, takže povinná četba splněna :)

17.04.2019 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Velmi povedená kniha! Styl psaní mi perfektně sedl, kniha se četla sama. Dokázala jsem se vcítit do hlavních postav a někdy jsem si říkala "To jako vážně?" V některých částech mě pěkně mrazilo, prožitek z knihy vynikající!

17.04.2019 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Spisovatelka píše neuvěřitelně čtivě. Knížka se četla sama, kdy jsem se těšila domů z práce, až ji dočtu a dozvím se, jak to bylo doopravdy :). Autorka opět nezklamala. Zajimavý příběh, pěkně propletený děj, postavy popsané dostatečně. Vcítít se do postav nebylo vůbec těžké. Bravo..

27.03.2019 5 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Velmi oddechova kniha. Neurazi ani nenadchne. Dej predvitalny, ale líbilo se mi nenáročné popisování děje. Precteno za 3 večery, a nelituji.

21.03.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se dobře četla. Prolínání současnosti s minulostí mě nutilo čím dál více číst. Přečtena jedním dechem. Velmi oceňuji výborný nápad psani vzkazů pomocí krid.

24.02.2019 3 z 5

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

Harry je prostě legenda. Všechny díly přečtené.

21.01.2019 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Perfektní knížka, spisovatelka opět nezklamala..

10.01.2019 5 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Pro mě byla tato kniha zklamání, ale musím podtrhnout, že se dobře četla, jen obsah nebyl pro mě úplně ten pravý ořechovy. Některé pasáže z natáčení jsem přímo trpěla, a přeskakovala jsem, což se mi dlouho nestalo. Kniha sice přečtena, ale už se k ní znovu nevrátím.

19.12.2018 1 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Perfektní pokračování prvního dílu. Konec prvníh dílu jsem celý probrečela a tohle pokračování nebylo jiné.
Přiznávám, že bylo poněkud depresivní, ale kdo by se tak necítil, kdyby ztratil druhou polovičku. Vcítila jsem se do hlavní postavy.
Při čtení vystřídání emocí, za mě perfektní! Rozhodně si někdy přečtu ještě jednou.
Moc děkuji této autorce za všechny její napsané knihy, jelikož jsou úžasné! :)

22.10.2018 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Velmi povedená knížka, lehce se četla. Začetla jsem se hned od první stránky. Celá kniha mě bavila.
Příběh Lou je pro mě velmi poutavá, během knihy i nějaká kapka ukápla. Velmi kladně hodnotím.
Na chvíli jsem si i já připadala jako bych já sama byla v New Yorku, super!

22.10.2018 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Předchozí díl jsem přečetla jedním dechem, kdy jsem četla skoro celou noc, u této knihy se to říci nedá.
Strašně jsem se těšila na pokračování, ale tohle mě zklamalo. Ani mi tak nevadilo, že každá kapitola skákala pokaždé do jiného období, kdy jsem přemýšlela, kde se zase nacházím a kde to zařadit.
Autorka mohla napsat jen jednu knihu, a tuhle už nemusela. Až takový zvrat to nebyl. Kdyby napsala jednu knihu delší, možná by to bylo lepší..
Škoda. Navic jak v předchozí knize tak v této se objevovalo hodně pravopisnych chyb.

13.10.2018 2 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha naprosto úžasná! Přečtená za jeden večer, celou knihu jsem hltala stránku po stránkách a byla jsem z ní unešená.
Tolik pocitů jako tahle kniha ve mě dlouho žádná kniha nevyvolala.. Bravo autorko!

11.10.2018 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Pohodová kniha, kde jsem si odpočinula, ale již znovu se k ní nevrátím. Jednou stačilo :)

08.10.2018 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se četla lehce. Jen jsem čekala, že se více dozvím o jeho minulosti. Navíc mi hodně vadilo, že z něho autorka udělala trošku podpantoflaka :-\
Nemůžu ale říct, že by se mi kniha úplně nezamlouvala. Některé scény byly jako z porno filmu, ale červená knihovna mi nevadí...
Pro fanoušky odstínů, je to jak dělaný..

07.10.2018 3 z 5