veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha byla velmi rychle přečtená. Autorka psala hned k věci, žádné zbytečné odbočky se nekonaly, což hodnotím kladně.
Kniha byla svižná, všechno srozumitelně napsané, v některých pasážích se objevila i husí kůže, takže velmi povedená. Na chvíli si od takových knih dám ale pauzu.

04.11.2019 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Včera doctena, nemohla jsem dát hned hodnocení, jelikož jsem ještě nad ní hodně přemýšlela.
Kniha se mi líbila. Pořád jsem si říkala, bude asi nemocná a jde to s ní pěkně z kopce, a ono ne. Mohl za to někdo jiný, bravo za vymýšlení konce. Jen některé věci mi vadily, tak nemůžu dát plný počet hvězdiček, jelikož mi přijde, že v té knize se vůbec nic nedělo a až na konci se vše vysvětlilo.

15.10.2019 4 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Tak já nevím, co si mám myslet o této knize. Námět knihy má velký potenciál, ale spisovatelka ho nevyužila úplně do detailu.
Některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé, ale naopak některé byly úplně perfektně napsané, jelikož u některých pasazi jsem měla husí kůži.
Nemůžu říct úplně, že by se mi kniha nelíbila. Byla to taková oddechový, u které vypnete a jen čtěte. Počet postav tam je tak akorát, nikdo se mi nepletl. Ihned jsem pochopila o koho jde.
Navíc se mi moc líbilo střídání postav, jak dej na sebe navazoval, to bylo super. Ale vím, že tuhle knihu si znovu nepřečtu. Jednou stačilo.

13.10.2019 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knížka byla přečtena sice za dva dny, dobre se četla ale v některých pasážích jsem si říkala, že tohle už spisovatelka přehání. Konec je trošku nereálný, trošku mě zklamal, ale jinak zapletka se mi líbila.

09.07.2019 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Knížka se četla sama. Líbily se mi střídavě vyprávění postav, pridavalo to na intenzitě. Doopravdy jsem hltala každou stránku, na konci mi ukapla i ta slzicka. Hlavní hrdinka mi byla z vyprávění velmi sympatická, lehce jsem se do ji v cítila a prožívala všechno s ní..

28.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha perfektní. Prvních stránek nic moc, potom to vygradovalo, že jsem nemohla knihu odložit z ruky. Vrhnu se na další knížky od této autorky.

27.04.2019 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

První kniha od tohoto autora. Vím, že není poslední. Dej umí pěkně poposicat, takže jsem se do děje vtahla celkem rychle. Některé pasáže byly popsány až zbytečně moc, že nebyly důležité pro dej. Pri čtení jsem se tak nebala, jak jsem čekala, ale celkem se mi to líbilo. Jen by mě takový dej ani ve snu nenapadl. Pri popisování zesnulého syna použil takova slova, až jsem si ruku dávala před pusu. Pri čtení jsem pocítila silný zážitek. Určitě kouknu na film...

27.04.2019 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Knihu jsem četla když jsem maturovala, takže povinná četba splněna :)

17.04.2019 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Pohodová kniha, kde jsem si odpočinula, ale již znovu se k ní nevrátím. Jednou stačilo :)

08.10.2018 3 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Ctiva kniha, napínavý příběh. Autorka ví, jak nechat čtenáře ve střehu. Už druhá kniha přečtena od autorky a nejspíš ani zdaleka poslední..

29.09.2018 3 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Není co vytknout. Její styl psaní se mi líbí a vždy vím, že si u nich odpočinu.

29.09.2018 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Není to úplně nejlepší její kniha, námět a zpracování bylo perfektní, ale myslím si, že to mohlo být lepší ????

29.09.2018 3 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Knížka se četla sama, velmi dobře napsané. Příběh klišé, ale na odreagování ideál. Postavy sympatické.
Jen mi vadilo, jak hlavní postava skoro celou knihu plakala, někdy mě to už štvalo, jaká byla cíťa. Aaron vyobrazen velmi kladně, takový ideál pro ženy.

14.08.2023 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Na tuhle knihu jsem narazila, protože se o ní všude mluvilo. Knížka se četla hladce, ale jako bestseller bych ji nezarazovala. Po přečtení mě moc nezaujala, nebudu mít chuť si ji znovu přečíst. Takový průměr..

15.01.2021 2 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Já jsem nadšená z popisování děje. Sedí mi styl psaní. Nevadilo mi ani, že se velmi často vrací k předchozí knize. Vrhnu se hned na další dil

14.12.2020 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Příjemná oddechovka. Autorka píše ctive. Příběh byl moc hezky. Účel odreagovani splnil.

05.04.2020 4 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Kniha přečetná celkem rychle. Líbily se mi krátké kapitoly. Sympatické postavy, rychle jsem se orientovala v postavách a vraha jsem odhalila až na konci knihy, což hodnotím velmi kladně.

05.03.2020 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Tahle kniha od autorky byla trošku slabší. Chvíli jsem si říkala, že tohle nepíše moje oblíbená spisovatelka, ale někdo jiný. Snad další kniha bude lepší...
Ke čtení jsem se musela nutit, všechno bylo až tak nereálné, prostě tento příběh za mě ne.. škoda

10.02.2020 1 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Autorka píše o velmi těžkém a ožehavém tématu. Zatím jsem žádnou knihu nečetla o takovém tématu..
Nicméně se mi líbí zpracování knihy. Pasáže byly čtivé, líbilo se mi i zpracování knihy. Rozhodně si přečtu i další díl.
Po přečtení knihy jsem si ale připadala, jako bych ten styl už někde četla a připadá mi, že je to velmi podobné s hrdinkou Erikou (R. Bryndza).

03.01.2020 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Pohodová kniha na odreagování. Líbilo se mi střídání postav :)

07.07.2019 4 z 5