veronika1111 veronika1111 komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ze začátku mě kniha trochu nudila ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Pro mě tam bylo dost překvapivých zvratů a ten konec jsem vůbec nečekala. Vyborně napsáná kniha doporučuju.

04.01.2018

Skóre Skóre Elle Kennedy

Opravdu moc dobrý, libilo se mi jak se to rozjelo už úplně na začátku musela jsem neustále číst až do konce jak už to u těch výborně napsaných knih bývá, ale stejně si myslím že spisovatelka se prostě nejvíc vyřádila na tom prvním dílu Návrh.

26.07.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Návrh byl rozhodně lepší ale Omyl se mi četl taky dobře.

23.05.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak takto dobrou knihu už jsem dlouho nečetla, nemohla jsem kvůli ní ani jít spát jak mě bavila, rozhodně stojí za přečtení.

13.05.2017 5 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Druhá kniha mě docela zklamala, první byla lepší. Ale taky se dala číst.

12.02.2017 3 z 5

Docela dobrá knížka občas jsem se teda nudila. Koukala jsem i na film ale knížka se mi líbí víc.

12.02.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížku jsem soudila podle obalu. Myslela jsem si že mě vůbec bavit nebude a že ji budu číst jen kvůli tomu že jsem ji dostala k narozeninám ale místo toho jsem přečetla 3 díly za týden. Hlavní postava je mi moc sympatická. Když jsem knížku četla ani chvíli jsem se nenudila. Rozhodně doporučuji.

12.02.2017 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Po pravdě tuto knihu a ještě druhý díl jsem četla už 4x a pořád mě nepřestali bavit. To co mi připadá nejlepší na té knize je, že je Jesse tak posedlý Avou a je do ní bláznivě zamilovaný a jak je Ava z něho úplně hotová. :D

12.02.2017 5 z 5