Verčule88 Verčule88 komentáře u knih

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Tak tohle byla opět jízda...Chvílema jsem se nemohla odtrhnout. Luc a Ave mi přirostli k srdci a ty případy, které řeší, wau wau wau!!!

26.04.2024 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila, autorka dané téma pojala příjemným způsobem a ráda si od ní přečtu i další knížky.

15.04.2024 5 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Knížku jsem četla už podruhé a vždy jsem z ní byla nadšená a hltala ji. Jen mě mrzí, že u nás se nedočkala pokračování.

15.03.2024

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

To byla jízda. Za mě nejlepší kniha, jakou jsem v poslední době četla. Psycho thriller, jak se patří, v tom dobrém slova smyslu. Rozhodně doporučuji ostatním.

20.09.2023 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Úžasná kniha, těším se na druhý díl. :)

03.08.2023 5 z 5

P.S. Milujem Ťa P.S. Milujem Ťa Cecelia Ahern

Už je to hodně let, co se mi kniha dostala do ruky. A upřímně jsem za to ráda, i když tyto knihy běžně nevyhledávám. Po nějaké době, od přečtení knihy, jsem měla možnost vidět film. A i když i ten se mi líbil, tolik nadšená, jako z knihy jsem z něho nebyla. Jsem ráda, že jsem prvně četla knihu.

13.07.2023 5 z 5

Nasedat, jedeme! Nasedat, jedeme! Jana Jůzlová

Tak tahle kniha byla naprostá PECKA!!! Syn (7 let) si ji strašně přál od Ježíška, říkala jsem si, že na to bude asi ještě malý a i když auta miluje ze všeho nejvíc, že asi spoustu věcí nepochopí. OMYL, ta kniha je tak zajímavě a "jednoduše" napsaná, že i ta jeho malá hlavička to chápala a on knihu hltal jedním dechem. Knížku vřele doporučuji, a nejen nadšencům do automobilů. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí a užijete si i legraci.

13.06.2023 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Musím říct, že i když je to smutné, knihy s touto tématikou jsou mojí vášní. Člověk k tomu má tak nějak blízko, když ví, že to není tak dávno, co tohle svět zažíval. A i když těch knih už mám několik za sebou, tahle mě za srdce chytla nejvíce.

20.12.2022 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Druhý díl, stejně jako Psí poslání, opět chytne za srdce nejen pejskaře. Není od věci podívat se na život psíma očima.

23.11.2022

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Musím tedy říct, že ač čtu převážně thrillery, tak tahle knížka mě nadchla o to víc a byla to příjemná oddechovka. Neskutečně jsem se pobavila, někdy i nad tím, že jsem v hlavní hrdince viděla občas i samu sebe. Hlavně, co se týče bujné fantazie. :-) Za mě tedy některé pasáže daleko lepší než Padesát odstínů...

03.11.2022 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Při prvních stránkách jsem se nemohla vtáhnout do děje. Ale pak mě kniha doslova vcucla do děje a já se od ní nemohla odtrhnout. Každá minuta, kdy jsem nemohla číst, pro mě byla nekonečná. Knížku vřele doporučuji.

20.10.2022

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

S Tomášem Holým jsem vyrůstala a dnes s nim vyrůstá i můj syn. Příběhy Marie Poledňákové mě hřejí na srdci a naplňují láskou. Tohle by měla být povinná četba, aby si každý uvědomil, jak na světě může být krásně. :-)

27.05.2022

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Kniha je velmi pěkně napsaná, vtáhne čtenáře do děje. Až se z Vás, jakožto dvojnožce, stane čtyřnohý přítel. Doporučuji nejen mikovníkům psů.

02.02.2022 5 z 5