Vasobdivovatel Vasobdivovatel komentáře u knih

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Krása!Vy nekulturní lidé!

01.10.2020 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Nevím co proti té knize všichni mají.Vždyť je krásná.Škoda ,že se u babičky některé věci neodehráli asi doopravdy.Za den jsem měl sto stran.Viktorka asi prava nebyla.Spíš to Němcová do knihy vložila.Pravá Viktorka byla na Náchodsku a byla dost stará a měla podobný příběh.Když jsem byl malý měl jsem z ní strach, ale ještě vůbec více se bojím toho , že to Němcové možná nebyla babička jen ji dostala od malíře španělského na výchovu*****.

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Lidi neblázněte vždyť ta kniha je příšerná nemá hlavu ani patu Tereza Ramba místo ,aby vyjadřovala co zažilak tak vyjadřuje nějaké pocity málo obrázků nic se z té knihy nedozvíme a Tereza Ramba celou dobu mele jenom z cesty a ob kapitolu čteme blbiny o lásce a Rézi by se měla snažit psát spisovně.

01.10.2020 1 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Ten konec je strašně dojemný.Kniha nám dokazuje , že Bůh je bude a zůstane. Děti by si měli brát z téhle knihy příklady.Koupil jsem ji v Beskydech v tolerančním kostele kde pan Karafiát žil.

20.10.2020 5 z 5

Zlatovláska (a jiné české pohádky) Zlatovláska (a jiné české pohádky) Karel Jaromír Erben

Krása.Všichni brblají, že jsou morbidní,ale jsou krásné.Naše pohádky jsou nejlepší.

Divá Bára Divá Bára Božena Němcová

Ta kniha je krásná.Umí popsat opravdové přátelství a lásku.Možná bych trošku lépe popsal proč Bára přežila noc na hřbitově. Ten film je krapet pozapomenutý.

27.09.2020 5 z 5

Vesnický román Vesnický román Karolina Světlá (p)

Tak krásná kniha a v ní plno nečekaných věcí. K.Světlá se tak hezky dokázala vžít do svého oblíbeného kraje.V knize je plno nečekaných věcí*****.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nejlepší je Vodník.Autor by k některým povídkám mohl nasadit možná trochu více děje.

25 tajemství Prahy 25 tajemství Prahy David Černý

Dobrá kniha , ale mohlo tam být , jak říkám více informací. Byla podobná jako kniha Nová tajemství Prahy.

Praha záhadná a tajemná Praha záhadná a tajemná Vladimír Soukup

Kniha byla výborná a bylo tam skoro všechno co v Praze je . Ráda na ní vzpomínám.

04.11.2020 5 z 5

Chudí lidé Chudí lidé Božena Němcová

Dílo bylo hezké , ale trošku slabý děj.Město mi podle popisu nepřipadalo vůbec strašné.

03.11.2020 3 z 5

Jabloňová panna Jabloňová panna Karel Jaromír Erben

Taková krásná úchylárna.

16.10.2020 5 z 5

Kantůrčice Kantůrčice Karolina Světlá (p)

Hezká kniha. Líbila se mi více než Vesniciý román. Z knihy se dozvíte nejen různé čáry, máry a ještě pár příběhů z Enefiny rodiny a něco z podještědského nářečí. Karolina Světlá dokáže výborně popsat ženské postavy!

18.11.2020 5 z 5

Nová tajemství Prahy Nová tajemství Prahy David Černý

Kniha byla dobrá , ale mohlo tam být více informací . Já jsem rád ,že tam byl i slovník zaniklého nářečí.

04.11.2020 4 z 5

Hubička Hubička Karolina Světlá (p)

Ještědské povídky a novely Karolíny Světlé miluji .Samozřejmě opera Bedřicha Smetany a s libretem Elišky Krásnohorské a kniha i opera se mi líbily.

22.10.2020 5 z 5

Ladislav Mrkvička Ladislav Mrkvička Lucie Kocourková

Krásná kniha.Doporučuji!Dozvíte se v ní všechno.Plno obrázky!

01.10.2020

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

lidi neblázněte vždyť ta kniha je příšerná nic se z ní nedozvíme.Nespisovně napsaná Rézi vyjadřuje pořád nějaké pocity a ty pedofilně napsané texty o lásce byly až deviantní.

01.10.2020 1 z 5

Proč jsem se neoběsila Proč jsem se neoběsila Halina Pawlowská

Kniha to byla zábavná i i , když některé knihy , které jsem od ní četla byly lepší!

Čmelák – Láskyplné povídky Čmelák – Láskyplné povídky Halina Pawlowská

Tahle kniha mě nenadchla, protože Halina Pawlowská tam tiskla texty z jiných knih , pokud ji nečtete dlouho , kupte si to ,ale když ji čtete už dlouho tak si to nekupujte!

04.11.2020 2 z 5

Divá Bára / Dobrý člověk Divá Bára / Dobrý člověk Božena Němcová

Ta Bára byla dobrá akorát dobrý člověk mě trochu zklamal.

03.11.2020 5 z 5