vasjkdhlsjh vasjkdhlsjh komentáře u knih

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Tahle knížka byla hrozná!
Celá je vyprávěná stylem "Ahoj, jsem Hannah. Chci být populární. Myslím si, že jsem hezká, takže nechápu, proč se se mnou lidi nechtějí kamarádit. Ráda si koušu nehty a beru si šaty od svých populárních kamarádek. Vůbec mi to není blbý, oni chápu, že jsem chudá."
Tuhle knížku s chutí zařadím mezi nejhorší knížky v životě, co jsem kdy četla. Nejenže se s hlavní postavou nedalo soucítit , ale je ve všech směrech nesympatická. Možná je nápad se "zombíky" zajímavý, ale to, že pan spisovatel do jejich role angažoval roztleskávačky, o kterých zaprvé nevěděl vůbec nic a za druhé si myslím tenhle otřesný příběh je lživé a naprosto otřesné zpodobnění tvrdě pracujících sportovkyň jako příšer. Autor zjevně ignoruje podstatná fakta a příběh převrací v subjektivní a smysl nedávající "drama", kterým si nejspíše léčí svůj psychický deficid z dětství. Nejen že roztleskávačky nejsou obvykle sebestředným zmalovaným středobodem školy/města, ale dělají sport, který je nejvíce rizikovým týmovým sportem. Nejspíš autor nezná žádná fakta a příběh roztleskávaček založil plně na středoškolských filmech. Příběh zkrátka nemá hlavu ani patu, obzvlášť když je autorem muž a snaží se příběh podat očima náctileté nevyrovnané Hannah. Takže, i když je knížka v celku tenká, nutila jsem se do četby asi dva týdny, protože jsme se nad každou stránkou rozčilovala. Kdyby knížka nebyla z knihovny, tak jí spálím. HRŮZA!

31.01.2013 odpad!