VAnna VAnna komentáře u knih

Psi Psi Helen Exley

Moc hezky zpracovaná knížečka s krásnými citáty o psech. Je doplněná o roztomilé fotografie.

07.11.2021 4 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Občas jsem byla z děje zmatená, jinak dobré.

06.08.2021 3 z 5

Vyhnanství Vyhnanství Erin Hunter

Konečně jsme se dozvěděli, kdo je zrádce. Tento díl byl zase něco nového než jsme u této série zvyklí, ale líbil se mi.

05.05.2021 4 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Ze začátku jsem byla dost zmatená, ale líbí se mi začátek nové záhady.

21.03.2021 3 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Každým dílem mě to baví víc a víc.

12.03.2021 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tak tohle nedoporučuji, vůbec mě to nebavilo. Musela jsem se nutit, abych to dočetla...

27.02.2021 1 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Zajímavé čtení s překvapujícím koncem.

24.12.2020 3 z 5

Četnický pes Alto opět na stopě Četnický pes Alto opět na stopě Michal Dlouhý

Skvělé jako předchozí díl, doporučuji.

21.11.2020 4 z 5

Psí knížka Psí knížka Tamara Kopřivová

Některé povídky se mi líbily víc a některé míň.

02.11.2020 3 z 5

Psi, které člověk použil Psi, které člověk použil Jiří Kroulík

Kniha je velmi pěkně a čtivě zpracovaná.

25.10.2020 4 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

První díl nic moc, ale druhý mě velice překvapil a moc mě bavil, ale občas mi to přišlo zbytečně natahované, doporučuji.

31.08.2020 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Zakončení této série se mi vůbec nelíbí. Opět byla celá kniha docela zdlouhavá a to, co by čtenáře opravdu zajímalo (jejich děti atd.), bylo naopak dost zkrácené. Posun v letech se mi také nelíbil, podle mě se takové konce nedělají. :(

27.12.2019 3 z 5

Harry Potter – Sbírka hůlek Harry Potter – Sbírka hůlek Monique Peterson

Moc hezky zpracovaná kniha.

12.11.2019 3 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti Pierre Choderlos de Laclos

První jsem viděla filmy, musím uznat, že jsou to zatím nejpřesněji zpracované filmy podle knížky, co jsem zatím viděla.
Knížka mě někdy bavila, někdy ne. Občas mi to přišlo až moc zdlouhavé, ale rozhodně stojí za přečtení.

30.10.2019 3 z 5

Jurský svět: Zánik říše – Příběh podle filmu Jurský svět: Zánik říše – Příběh podle filmu kolektiv autorů

Nevěděla jsem co mi přijde a při otevření jsem byla celkem překvapená, ale ne zrovna mile. Ani po přečtení se to nezměnilo.

01.08.2019 2 z 5

Jurský svět - Kde dinosauři ožívají Jurský svět - Kde dinosauři ožívají Caroline Rowlands

Je to hezky napsané, najdete tam pár zajímavých informací. Každopádně ta aplikace je opravdu skvělá!

01.08.2019 5 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Knížka mě celkem bavila, od cca 130 strany bylo pár nečekaných zvratů. Občas mě nebavily nálady Madison.

14.04.2019 3 z 5

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

Nic moc, čekala jsem mnohem víc...

09.03.2019 2 z 5

Úžasní psi Úžasní psi Ryan O´Meara

Hezký průvodce světem psů. Některé stránky mě trochu nudily, protože jsem ty informace už věděla, ale jinak pěkná kniha. :D

02.03.2019 3 z 5

Geniální psi Geniální psi Vanessa Woods

Kniha mě moc bavila, spousta nových informací a zajímavých experimentů. Rozhodně doporučuji. :)

23.02.2019 5 z 5