VAnna VAnna komentáře u knih

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Pro mě jedno ze slabších děl z povinné četby, v určitých částech knihy mi přišlo, že čtu jedno a to samé dokola.

19.08.2020 3 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Jednoduchá povinná četba, ale moc mě to nechytlo.

04.03.2020 3 z 5

V zámku a podzámčí V zámku a podzámčí Božena Němcová

U mě to není jinak - povinná četba. Zatím to je knížka, která mě nejmíň bavila, alespoň to není dlouhé.

22.10.2019 3 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

První jsem viděla seriál. Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak už to docela šlo.

18.09.2019 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Za mě je to skvělý příběh, který je dobře napsaný.

29.06.2019 5 z 5

Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech kolektiv autorů

Skvělé nahlédnutí do zákulisí. :)

31.03.2019 5 z 5

Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů Harry Potter – 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů Matthew Reinhart

Naprosto skvělé! Modely jsou fascinující, v knize můžete najít pár zajímavostí. Když knihu otevřu, najdu tam vždy něco, co tam předtím nebylo. :D

11.02.2019 5 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Skvělá a vtipná kniha, určitě doporučuji :D

27.09.2017 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva Erin Hunter

Opravdu nádherné ukončení skvělé série.

01.09.2022 5 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Jeden z lepších dílů. Musím vytknout, že se občas ztrácím v dialozích. Opět tu jsou zbytečně dlouhé pasáže.

16.08.2022 3 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tento díl mě bavil zatím nejvíc, už tam byla pořádná akce. Děj mě chytil už od začátku a do konce nepustil.

10.02.2021 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Bylo zajímavé se ponořit do světa okolo vlaků, ale líbilo se mi to.

04.02.2021 4 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Rozhodně je to lepší než první díl. Bavilo mě to, doporučuji.

24.01.2021

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Čte se velmi rychle, líbilo se mi to, mohu jen doporučit.

30.11.2020 4 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Ideální jako povinná četba - krátké a nenáročné čtení.

16.08.2020 4 z 5

Co má pes na jazyku Co má pes na jazyku Stanley Coren

Tato kniha se mi líbila víc než "Co má pes na mysli". Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a užitečných informacích o řeči těla v psím světě.

21.01.2020 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Ze začátku už mě nebavily ty hádky, ale pak se děj rozjel a zase mě úplně pohltil.
SPOILER
Že je Christian otec Hardina mě napadlo, když je Hardin nachytal a Christian řekl: "Já jsem...", takže konec pro mě nebyl až tak překvapivý.

19.07.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Ani nevím jak začít. Další skvělé pokračování, série After si mě prostě získala jako ještě žádná knížka. Určitě doporučuji.

06.06.2019 5 z 5

Ze začátku je to trochu utahané, ale pak je to neskutečně čtivé. Doporučuji. :D

20.05.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Opravdu mě to vtáhlo do děje. Nikdy mě snad knížka tolik nebavila, tak jako After. Opravdu doporučuji.

12.05.2019 5 z 5