valleyhills valleyhills komentáře u knih

Devatero pohádek Devatero pohádek Karel Čapek

TAK moc vtipné že jsem se usmíval po celou dobu čtení knížky až mě skoro bolí tvář.

05.02.2016 5 z 5

Ďábelská jízda Ďábelská jízda Jeremy Clarkson

Kniha je čtivá, přečíst se dá za chvíli, stejně jako se dá číst na etapy díky jejímu složení, a to z pár stránkových recenzí, kterých je zde převelice. Je vtipná.

06.12.2015 5 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

velice motivační .

21.10.2015 4 z 5

Dreaam Dreaam Daniel Polman

Skvělý sportovec , zábavně napsané.

03.03.2020 4 z 5

Děti jako já - jedinečná oslava dětí z celého světa Děti jako já - jedinečná oslava dětí z celého světa Barnabas Kindersley

úžasné nahlédnutí do života dětí z různých částí celého světa

10.04.2016 5 z 5

Jak jsem se mýlil v politice Jak jsem se mýlil v politice Miloš Zeman

nejvíce se mi po přečtení knihy Radovana Krejčíře líbilo dějově období o kterém píše i pan prezident v tomto vtipném a naučném díle , a to když se oba zmiňují o půjčce pro čssd 60 míčů v daném období , které podle R. Krejčíře vypůjčil on a podle čssd NĚKDO ze Švýcarska

28.01.2016 5 z 5

Divá Bára a jiné prózy (4 povídky) Divá Bára a jiné prózy (4 povídky) Božena Němcová

VLASTENECTVÍ. ROMANTIKA .... perfecto

16.01.2016 5 z 5

Vítězové nad smrtí Vítězové nad smrtí Josef Rudolf

Neuvěřitelné. Krutá fakta o 2. světové válce. Klobouk dolů před lidmi, co se za války nebály a bojovali za svobodu.

12.02.2015 5 z 5

13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda 13 a 1/2 života Kapitána Modrého Medvěda Walter Moers

Tato kniha mi v dětství velmi rozvinula představivost.

02.06.2014 5 z 5

Mé strašné radosti Mé strašné radosti Enzo Ferrari

Mazec, skvělé. Úžasné počtení.

29.03.2019 5 z 5

Co věřící nejvíc potřebuje Co věřící nejvíc potřebuje John Osteen

jedna velká pravda

30.03.2016 5 z 5

Dovolená v Dagezanu Dovolená v Dagezanu Pavel Šestakov

být filmař, už vymýšlím scénář a letím do Ruska do kraje, kde se bude natáčet film podle této knížky nesoucí její název.

07.02.2016 4 z 5

Vodník Žblabuňka Vodník Žblabuňka Emil Šaloun

velmi vtipné !

01.02.2016 5 z 5

Divoška Han Divoška Han Katharine Susannah Prichard

vtipné, dechberoucí, skvěle napínavé a zábavné počtení se skvělým vyústěním. Trošku mi připomínala knihu Škola Malého stromu, kde je hlavní postavou pro změnu chlapec a končí to také perfektně.

19.01.2016 5 z 5

Punisher: Irská kuchyně Punisher: Irská kuchyně Garth Ennis

asi nejlepší díl ze série

11.01.2016 5 z 5

Cristiano Ronaldo: Cesta na vrchol Cristiano Ronaldo: Cesta na vrchol Michael Part

přečetl jsem ji na jeden zátah, úžasný příběh!

23.12.2015 5 z 5

Objevte a naplňte své vlastní sny Objevte a naplňte své vlastní sny Vladimír Ekart

Pěkné a kdo bude v to, co bude podle knihy praktikovat věřit, ten bude pravděpodobněji šťastnější.

25.10.2015 3 z 5

Já jsem Zlatan Ibrahimović Já jsem Zlatan Ibrahimović David Lagercrantz

Zlatan je génius. !!!!!! Nejlepší je si při četbě pouštět jeho videa na youtube.com, sledovat je a číst si, jak se při střílení gólů cítil , jak důležité góly to byli apod. . Velmi se mi líbili zajímavosti ze zákulisí nejlepších světových fotbalových týmů. bomba ⚡️

18.07.2015 5 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Jiří Janoušek

Neuvěřitelné zážitky, při jejichž čtení se i po tolika letech, co se staly čtenář dozvídá spousty informací o zemích v nichž se staly.

06.07.2015 5 z 5

Helder Camara Helder Camara José de Broucker

Dozvěděl jsem se z této knihy spoustu informací o Brazílii z druhé poloviny 20. století.

09.02.2015 4 z 5