Vítězové nad smrtí

Vítězové nad smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101572/vitezove-nad-smrti-101572.jpg 5 8 6

Dokumentární reportáž ze života zahraničních letců a partyzánů za druhé světové války.

Turlogh
24.11.2020 5 z 5

Velmi dobře napsána kniha o osudech Pavla Svobody a jeho druhů v RAF. Doporučuji všem zájemcům o problematiku českého západního zahraničního i domácího odboje za 2. svět. války. Kniha, i když je myšlena jako dokument, se čte skvěle, děj je zajímavý a akční. Howgh.

Karel57
05.05.2020

Můj bestseller. Je smutné, že se tato kniha nedočkala dalšího vydání. Nechce se o to někdo pokusit? Pavel Svoboda byl opravdový hrdina. Čest jeho památce!

JarmilaNovotna
25.10.2019 5 z 5

Vynikající kniha o skvělých hrdinech.

Fanda75
21.10.2018 5 z 5

Nejlepší kniha o československých letcích bojujících v cizině va druhé světové válce.

Bombr
02.07.2015 5 z 5

Velmi pěkná kniha. Řekl bych že jedna z nejlepších co jsem četl o našich letcích za 2sv války .Možná by nebylo marné ji po tolika letech vydat znovu. O tomto osudném letu napsal knihu i další přeživší Alois Šiška jmenuje se KX-B neodpovídá.

valleyhills
12.02.2015 5 z 5

Neuvěřitelné. Krutá fakta o 2. světové válce. Klobouk dolů před lidmi, co se za války nebály a bojovali za svobodu.