vaili vaili komentáře u knih

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Pro mě skvělá kniha nešlo přestat číst ... přišla jsem k ní úplně náhodou byla v novinkách a zaujala mě obálka :) napínavá a vzrušující :) potom jsem vzala 50 odstínů, když o tom stále všichni mluvili a bylo to velké zklamání. Prostě bestseller by měl být jasně Crossfire ne 50 odstínů, ale zkrátka asi dobrá reklama. Námět je sice podobný, ale Crossfire je lepší v ději, v postavách a i v popise erotických scén, zkrátka předčí 50 odstínů všeho.

27.11.2013 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak zezačátku jsem si říkala, že to není špatné, ale bestseller? Dokonce jsem ji jen tak odložila a přestala číst což se mi u dobrých knih nestává, ale jakmile se objevila Andie, tak jsem to zhltla jak rychle to jen šlo :) skvělá kniha jen je moc velká a těžká :))

15.11.2013 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Dávám 3* za nedočteno....protože mě to vážně nebavilo skoro bych řekla přímo rozčilovalo čtení tohoto příběhu :) Přitom Sparks mě vcelku baví (bavil) nepatřilo to mezi mé srdcovky, ale dobré knihy..buď se mu tato kniha nepovedla nebo jsem z jeho knih vyrostla sama nevím :))

03.03.2015 3 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Tento díl byl určitě lepší víc mě bavil, ale stejně jsem si v duchu několikrát řekla, ty jsi ale kráva :))

11.07.2014 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Pro mě nečekaně dobrá ... stručný popis mě až tak nezaujal, ale kniha ano. Tlustá kniha v měkké vazbě je mimochodem za trest :) Já bych vypustila nebo změnila epilog. Stále jsem byla napnutá a nedočkavá jak to dopadne, takže kniha nešla odložit :)

16.06.2014 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Tak vím, že to není dokonalá kniha místy opravdu zbytečně natahovaná a nepřesnosti jak to tedy je s pitím krve a zabíjením, ale to všechno se dalo přehlédnout, protože je jiná...prostě žádné omluvy, že někoho zabijí..žadný problém s rodiči "stanu se upírem a ty rezignuješ tati" ..ty by si je nechal mě zabít....hmm nevíš jaké to je někoho ztratit...prostě pro mě to bylo celé napínavé, protože chování hrdinů je absolutně nepředvídatelné a tak mě to bavilo :)

07.07.2014 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tak k této HH už nemám naprosto žádné výhrady skvělá od začátku do konce :)

20.06.2014 5 z 5

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

Vynikají kniha, ale tak do třetiny knihy máte chuť hlavní hrdinku profackovat :) pak to má skvělý spád a konec ten prostě ... váhate jestli je to k pláči, k smíchu nebo nejlepší možný jaký by mohl být .. sama se jsem se ještě nerozhodla :)

24.01.2014 5 z 5

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Tak jsem si říkala, že je to takový průměr, že nechápu co všichni mají na Jo Nesbovkách, ale jak tu čtu tak 1. díl je nejhorší pak je to už jen lepší :) v tom případě se mám na co těšit :) ale i tak se mi kniha líbila už jen pro hlavní postavu Harryho, který není žádný velký hrdina a pan dokonalý :)

09.12.2013 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Prostě vtipné, milé rychlé, dobré.. tomu není co vytknout :)

09.02.2015 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

"hrozná kniha" :) ..neustále člověk napjatý pořád ho to nutí číst dál a dál přitom je tak tlustá... :) a navíc tak nečekaný závěr...naprosto skvělá kniha

26.01.2015 5 z 5

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Netušila jsem, že si půjčuji už 3. díl série zjistila jsem to až po rozečtení knihy, tak jsem ji dorazila :) zahlédla jsem, že někdo z mých "oblíbených" ji má na profilu. Kupodivu vcelku dobré čtení i vtipné :)

24.06.2014 4 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Nedělala bych tu žádný předlouhý rozbor.. je prostě čtivá...nic přeslazeného...čtete od začátku do konce, nemáte chuť nic přeskočit a to je pro mě hlavní důvod proč dávám plný počet :)

13.06.2014 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Vážně dobře jsem se bavila a navíc zápletka skvělá...představa, že 3 roky života se Vám vykouří z hlavy je neskutečná :) vůbec by mě nenapadlo jaký by to byl problém :)

05.06.2014 5 z 5

Jak to bylo poprvé Jak to bylo poprvé Lenka Lanczová

Tak mně se kniha líbila obzvlášť povídka Andělé noci, ta mě opravdu pobavila :))

27.05.2014 4 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Jj poté co nahradila pasáže s bezduchými kapitolami o Bastardech je to mnohem lepší a zajímavější... :)

14.05.2014 5 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Tohle je přesně ten typ knihy, která je odlišná od všech ostatních..jen je strašná škoda, že nejsem na sladké a čokoládu..to bych si to užila mnohem víc :)

05.05.2014 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Tak tahle JoNesbovka :) už byla skvělá...žádné dlouhé popisy jen napínavý děj od začátku do konce super :) i když tady byl HH poněkud slušnější což mu ubralo na originalitě :)

05.05.2014 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

HH je zkrátka dokonalý hrdina :) ... jak se rozjedou jeho pasáže nejde přestat číst :) ale přes to všechno musím snížit hodnocení za prvé za zdlouhavý úvod víc než 100 stran, kde jsem se nudila a potom za počet postav moc jsem se v nich ztrácela jména byla podobná a měla jsem z toho bolehlav :)

10.04.2014 4 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Tak takhle je vážně dobrá, protože jsem se i dost nasmála :)

21.03.2014 5 z 5