V.Vendulii V.Vendulii komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Nechápu to vysoké hodnocení. Příběh pořád dokola, žádné vyvrcholení, žádné rozuzlení.

23.08.2020 2 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Ach, po dlouhé době něco, co mě nadchlo. No nejsou sexy tihle ochranitelští gangsteři? :-D Nechyběl humor, romantika ani akce. Moc hezky a rychle se to četlo. Mám ráda tenhle hovorovejší jazyk, který hned působí k postavám věrohodněji.

18.02.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

MOŽNÉ SPOILERY

Vtipné, romantické a hrozně rychle přečtené. Žádné zbytečné nekonečné popisy. Děj plynul, neustále jsem byla pohlcená dialogy.

Musím však uznat, že jsem čekala, že se Allie trochu víc rozvášní a Kadenovi vmete do ksichtíku, co všechno pokazil. Taky ho mohla dýl podusit. A Kaden zase na jeho povahu prováděl nereálná a přeromantičtělá gesta. Ale čert to vem, já jsem se moc bavila a co si budem, kvůli romantice jsem to četla. :-D

Spencera jsem si zamilovala, takže se hned vrhám na další díl a už jsem moc zvědavá.

31.10.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Krásný příběh, myslela jsem, že po Lovu už mě nic tak bavit nebude, ale tenhle díl je ještě lepší.
Nechápu jak to autorka dělá, udržela moji plnou pozornost celou dobu a přišlo mi to TAK KRÁTKÉ!!
Můžu s jistotou říct, že u žádné jiné knížky jsem se tak nebavila.
Ale proč to takhle skončilo? Já jsem toho chtěla víc!! No budu doufat v další díly, protože já to milujuuuu!
Jo a souhlasím s komentářem níž, rozhodně chci díl s Rupi.

23.10.2019 5 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Nádherná knížka. Já jsem úplně unesená. Moc nechápu tu četnost negativních komentářů, ale nic proti nikomu. Krásný příběh, dojemný a krutý, já mám hrozně ráda tohle "špinavé" prostředí. Kde jsou pro každého úplně jiné priority, než společenské postavení, kariéra, hromada prachů... Pro mě po dlouhé době knížka, která mě fakt pohltila, přečteno za dvě noci.

29.03.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Zamilovala jsem se.

10.03.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Kdyby někdo zjistil něco o tom kdy vyjde další díl nebo cokoliv, napište to sem, prosím!
Já jsem z knihy naprosto unešená, přečteno za odpoledne - v kuse. Rozhodně se nehodlám smířit s tím, že si nepřečtu nic dalšího.

Btw věděli jste, že od autorky jsou i knihy psané z Preppyho pohledu?

13.01.2019 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Ačkoliv to nebyla úplná pecka, kterou nebudu moct vyhnat z hlavy další měsíc, tak musím dát pět hvězdiček. Bylo to šíleně čtivé. Nebylo to smutné vyprávění, ale mně slza ukápla, protože jsem se do Charlie, tím jak dobře napsané to bylo, opravdu vcítila.

19.02.2021 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Neurazí, nenadchne.
Hodně plytké, jedno klišé za druhým, přeslazený konec.
Ale čte se to rychle a nemusíte nad tím dvakrát dumat, takže jako nějaká oddychovka - proč ne...
Ale já jsem asi čekala trošku víc.

09.08.2019 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Jsem absolutně unešená tou něžností, která z toho vyzařuje.
Naivní? Ano.
Přeslazené? Ano.
Nereálné? Rozhodně.

Ale já jsem byla prostě naprosto ohromená.
Ale především teda strašně smutná. Dva totálně probrečené večery. A tím nemyslím, že slza ukápla. Tím myslím, že mám aktuálně koš plný kapesníčků.

Já se obvykle nepovažuji za romantickou dušičku, ale tohle mě prostě dostalo do kolen i přesto, že vztah Runea a Poppy a taky její přístup k neodvratitelné budoucnosti jsou podle mě absolutně nereálné.

12.03.2019 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Na rozdíl od předchozích knih jsem u této postrádala vtip. Na předposlední straně jsem si uvědomila, že je to vlastně poprvé, co jsem se u tohoto dílu zasmála a přitom si vzpomínám, že při čtení prvního dílu jsem si nemohla vynachválit autorčin smysl pro humor. Nicméně pro mě je tato série srdcovka a navzdory mým výtkám si určitě čtyři hvězdičky zaslouží. :))

06.09.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Ach můj Bože. Stejně jako předchozí díly - naprosto geniální. Líbilo se mi, že se Sawyer tak úplně nepřidala do "partičky" z předchozích dílů a setkali jsme se zase s novými postavami. A Isaac? Na jeho popis bych potřebovala použít slintající emoji. Za mě prozatím nejlepší knížka roku 2020 a pochybuji, že ji něco předčí.

22.04.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Předchozí díly byly malinko lepší. To ale neznamená, že takhle nebyla skvělá! Tak rychle se to čte, že se člověk ani nenaděje a zjistí, že je u konce! Že všeho nejvíc opět musím vyzdvihnout skvělý smysl pro humor, který u Elle nikdy nechybí.

19.04.2020 4 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Série celkově se mi líbí, nicméně mám pocit, že je to pořád dokolečka. Hádka, usmiřování... Za mě byl první díl lepší. No i přesto nejde Esa nemilovat, nemám pravdu?

07.04.2019 3 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Henry se mi moc líbil, i jeho romantická dušička, on byl jediným důvodem, proč jsem se rozhodla to dočíst. Zbytek nestál za moc. Nudné, zdlouhavé... Grace bych nejradši praštila.

17.03.2019 2 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knížku jsem začala číst a došla jsem asi k 70. straně a nějak mě to nebavilo, nemohla jsem se začíst. Tak jsem ji odložila a asi za měsíc se k ní vrátila. Pane bože, díky bohu za to!:D Hned následující kapitola už mě pohltila... I když mě občas jak Jake jak Gillian strašně štvali, jsem moc ráda, že jsem se ke knize vrátila a budu se k ní v myšlenkách vracet zas a zas.

20.11.2018 5 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

No tak lidi :(.. musí se to přece dát nějak zařídit, ten překlad! Kvůli jazykové bariéře se nedozvíme víc?.. Další tři díly jsou napsaný a zveřejněný a mě se vážně ještě nestalo, abych knihu o pětiset stránkách přečetla téměř jedním dechem..

14.01.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Bože, jak já tuhle sérii miluju.
Musím přiznat, že jsem se při čtení párkrát přistihla, že mě to přestává bavit, že je to zdlouhavé, ale hned v dalším kapitole jsem už zase byla dějem úplně vtažená.
Jsem úplně uchvácená tím, jak drasticky se od prvního dílu všechno změnilo. A s naprostou jistotou můžu říct, že jsem nikdy nehltala sedmi set stránkovou knihu tak, jako tuhle.

16.10.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Já jsem byla teda hodně zklamaná, s prvním dílem nesrovnatelné. Začátek mě bavil, ale čím víc příběhu uplynulo tím víc jsem se do čtení musela nutit. Hlavně ten konec, něco tak nereálného a naivního jsem ještě asi nečetla.

SPOILER!!!
Jako vážně? Zásnuby, které si Ella v podstatě vydupala a první sex až po zásnubách, po půl roce vztahu (potažmo po třech a půl letech vztahu?) to by nevydržel ani svatej natož filmová hvězda Hollywoodu.

26.05.2019 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Asi první dvě třetiny knihy jsem byla NADŠENÁ. Ta třetí už nebyla tak skvělá, ale stejně hodnotím pěti hvězdičkami.
Líbilo se mi to, bylo to podle mě dost originální, líbilo se mi jak je Alex doopravdy bad boy (teda alespoň ty zmiňované první dvě třetiny).

!!!!SPOILER!!!!
To jako vážně musí všechny knížky skončit dítětem? Já jsem čekala spíš nějaké dobrodružství, že něco podniknou, to by se mi k Alexovi hodilo víc než to, že se z něj z ničeho nic stal milující papínek lomeno podpantoflák.

23.04.2019 5 z 5