uzivatel83509 uzivatel83509 komentáře u knih

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Knihu jsem původně chtěla přečíst a prodat, ale byla skvělá a tak zůstává u mě v knihovně. Nechyběla v ní záhada ohledně otcovství, dávné tajemství, romantika a porody.
Příběh byl hezky napsaný z pohledu tří žen, které asistovaly, jako porodní sestry (báby, duly)
Neva pracuje v nemocnici a je těhotná. Její babička Floss je opředena tajemstvím z minulosti. Matka Grace asistuje rodičkám u domácích porodů a nemá ráda lékaře... Neva své těhotenství před nimi tají až do poslední chvíle... kdo je ale otec dítěte, které Neva čeká? :-)

29.07.2023 5 z 5

Doupě nestvůry Doupě nestvůry Robert Lawrence Stine

Příběh byl dobře vymyšlený, od půlky knihy i napínavý, ale je spíše pro mladší generace, než jsem já :-)
U téhle knížečky opravdu platí větička uvedena na zadní straně "pro čtenáře od 11 let"

29.07.2023 3 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Kniha mě zaujala na bazaru, původně jsem ji chtěla přečíst a prodat dále, ale nakonec jsem z ní byla nadšená a s radostí ji ubytuji doma :-) Četla se opravdu dobře a rychle... krátké kapitoly, napínavé od začátku do konce...
Vypustila bych větu na obalu knihy "pro příznivce Hunger Games" - ale chápu, chtěli prostě nalákat čtenáře

29.07.2023 5 z 5

Snoubenka Snoubenka Jude Deveraux (p)

(SPOILER) Miluji historické knížky od téhle spisovatelky, proto jsem k této knížce přistupovala docela skepticky, ale byla jsem nakonec nadšená! Kniha je skvěle a hlavně vtipně napsaná.
1. - Vyzvání : Občas jsem se u příběhu nudila, ale pak i bavila současně. Přišlo mi Williama líto, jak se k němu Jackie chovala.. já bych mu padla k nohám daleko dřív :-)
2. - Kovboj z Colorada : Nádherný příběh, od kterého jsem se odtrhla až pozdě v noci, kdy jsem přečetla poslední stránku... krásná romantika napsaná velice vtipně (i když mi některé scénky přišly už přehnané...) - tento příběh byl za mě TOP a moc jsem se u něj pobavila.
3. - Dokonalé načasování : Hezký příběh o pistolníkovi a statečné ženě, která si rozhodně zasloužila jeho lásku svou statečností :-) Co mě dostalo byla pasáž o prvním polibku...

28.07.2023 5 z 5

Půlnoční holubice Půlnoční holubice Rexanne Becnel

Krásný příběh, přesně takové zbožňuji :-) Za mě určitě mohu jen doporučit!

26.07.2023 5 z 5

Perfektní buchta Perfektní buchta Robert Lawrence Stine

Super napínavé čtení přesně tak, jak to R.L. Stine umí...

26.07.2023 5 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Krásný příběh přesně, jak to Becnel umí! Určitě doporučuji

25.07.2023 5 z 5

Požár Požár Robert Lawrence Stine

Začátek mě moc nechytil (Simon a Angelica) a ke konci mám v hlavě dva otazníky (jak psal/a Hasickat)
1. - Lucy Goodeová? - rod Goodeů již měl být vymřelý (asi měl Frank někde dítě, o kterém nevěděl, nebo že by shoda jmen?)
2. - Co se stalo s Danielovým otcem a jeho dvěma strýci.. (prostě se odstěhovali ze Shadyside a tím to pro ně končí?)

Každopádně do těchto příběhů jsem blázen, takže za mě plný počet :-)

23.07.2023 5 z 5

Zrada Zrada Robert Lawrence Stine

Super čtení, byť jsem ze série jako první četla dvojku. Spor dvou rodin, který se táhne staletí a začalo to právě tady... miluji Fear street a ten podělanej ohořelej barák na konci ulice :-) já to prostě žeru a jsem ráda, že jsem se konečně dočetla, jak to všechno začalo.

23.07.2023 5 z 5

Lev Lev neznámý - neuveden

Poznávací knížka o lvech - jejich popis, život i pohádka pro děti.. vše doprovázené obrázky.

23.07.2023 2 z 5

Jelen Jelen Feryal Kanbay

Poznávací knížka o jelenech. Jejich popis, život i pohádka k tomu. Vše je doprovázeno obrázky.

23.07.2023 2 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Elizabeth Chadwick

Mám ráda jiný druh historických příběhů, tento mi přišel takový dost roztahaný... nicméně některé scénky byly skvěle napsané a konec stál také za to (jak už psala Zirvith) :-)

23.07.2023 3 z 5

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

(SPOILER) Začátek knihy mě moc nechytil, ale pak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Velice jsem se bavila, postava Jamiho byla skvělá, v některých chvílích mi ho přišlo líto - třeba, když Axie dala polštář jeho příteli...bylo to roztomilé čtení, určitě doporučuji! :-)
!!! SPOILER:
"Teta Mary má šest dospělých synů a žádný není ženatý." řekl.
"Opravdu?" řekla a poprvé ji napadlo, že možná návštěva u jeho tety by nakonec nemusela být tak otravná. Vložila nohu do Jamieho připravených rukou, ale do sedla ji nevyzdvihl. Když na něho pohlédla, co se děje, uviděla, že se velice podivně tváří.
"Jamie? Není ti nic?" když neodpovídal, opakovala hlasitěji "Jamie?"
"Jedeš se mnou" řekl rychle a tak prudce ji vyhodil do sedla, že málem přepadla na druhou stranu. Netrvalo ji ani vteřinu, aby si dala dvě a dvě dohromady.

23.07.2023 4 z 5

Peklo ve sklepě Peklo ve sklepě Robert Lawrence Stine

Napínavý příběh o pokusu s rostlinami přímo ve vlastním sklepě... :-) zvláštní příběh, ale jo, proč ne, bylo to hodně napínavé a četlo se to skvěle!

21.07.2023 5 z 5

Tajemství Tajemství Robert Lawrence Stine

Sice jsem první díl nečetla, ale nijak mi to nevadilo. Příběh byl super, děj byl napínavý od začátku až do samého konce. Tohle prostě miluju!

21.07.2023 5 z 5

Něžný rytíř Něžný rytíř Linda Lael Miller

(SPOILER) Nádherný příběh... první půlka knihy spíše historický román, ve druhé polovině knihy Gloriana nekontrolovatelně skákala z 13. století do současnosti a zpět. Nevěděla, jak zůstat se svým Danem a zabránit napsanému osudu...
Kniha se četla jedním dechem a děj byl napínavý! Historická část byla prostě skvělá!

19.07.2023 5 z 5

Netvor a zraněný ptáček Netvor a zraněný ptáček Walt Disney

Krásná pohádka - konec mě dojal...

18.07.2023 5 z 5

Zelená krev Zelená krev Robert Lawrence Stine

Povídka je napínavá od začátku až do samého konce, ale od Stineho jsem četla i o chlup lepší... Konec příběhu mě opravdu překvapil, klobouk dolů - něco takového jsem tedy rozhodně nečekala :-) Parádně vymyšlené!

18.07.2023 4 z 5

Moje zlatá Audrina Moje zlatá Audrina Virginia Cleo Andrews

Kniha rychle vtáhne do děje, který je dobře promyšlený. Jedna zápletka za druhou Vás nenechá knihu odložit - alespoň u mě to tak bylo. Smutné a napínavé čtení přesně tak, jak to Andrewsová umí.
Beruska87 - kniha je tentokrát samostatná, jen jedna :-)

18.07.2023 5 z 5

Montana - Dědictví Montana - Dědictví R. C. Ryan (p)

Hezký příběh z rančerského prostředí, který vypráví nejen o znovu nalezené lásce, ale i o nebezpečí, které přichází během hledání ztraceného pokladu a obnoveném přátelství třech bratranců.

17.07.2023 4 z 5