uzasna uzasna komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Parádne, pre mňa super oddychovka. Miestami mrazivé ale príjemným spôsobom .
Žiadne náročnosti, nieje tam veľa postáv ani zbytočných informácii. Za mňa áno. Jednoduchá priama línia, nezdžiavate sa čítaním pridlhých opisov ani postáv ani miest. Tématika duchov je fajn, zažijete prekvapivé momenty. Koniec sladučký ako cukrík, ale prečo nie , raz za čas môže byť.

20.08.2021 3 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

nedočítané , skončila som asi v polovici
Námet a téma vporiadku, ale chýba tomu niečo čo by ma nútilo čitať ďalej

28.12.2021 2 z 5

Černý dům Černý dům Stephen King

Pekné pokračovanie Talizmanu, pre mňa slabšie ako samotný Talizman. Tam som si obľúbila aj neobľúbila viac postáv . Černý dum mi ku koncu príde trocha odfláknutý, čakala som že sa toho udeje viac ale skončí to prakticky na dvoch stranách vzhľadom na to ako je kniha rozsiahla.

02.07.2021 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Mne sa štýl písania Kariku páči. Strach sa čítal sám, miestami ma ozaj mrazilo. Postavy jednoduchšie čo nevadilo, prostredie dobré, vhodné. V knihe niesú hluché miesta, nestihnete sa nudiť.

08.03.2018 4 z 5

Mäso - Vtedy na východe Mäso - Vtedy na východe Arpád Soltész

Kniha ktorá má užší profil čitateľov. Ľudia v mojom okolí ju odložili po pár stranách, na niekoho je asi moc ,,tvrdá,, . Za mňa lepší priemer. Vždy je zaujímavé čítať čo sa deje/ dialo ,,vo vašom okolí,, . 70% uveriteľných, zvyšok neviem. Nech si každý spraví názor sám. Kniha sa číta ľahko, je pútavá. Postavy zaujímavé, vykreslené dobre. Kúpu neľutujem, kniha si našla u mňa miesto.

08.03.2018 3 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Slabšia ako Metro 2033 , neurazila ale ani neočarila . Postavy boli vykreslené dobre, ale chýbalo mi viac ponurej atmosféry a akčnosti ktorej bolo v prvej knihe požehnane . Záver knihy sa mne osobne páči.

30.05.2017 3 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

nedočítané ... nevedela som sa preniesť cez prvé strany, nudila som sa, pre mňa nezaujímavý dej

28.12.2021 1 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Nedočítané ... čitateľné zhruba do polovice ... aj to len tak tak

28.06.2021 1 z 5

Synovia a milenci Synovia a milenci David Herbert Lawrence

Nedočítané . Myšlienku to iste má ale ku mne sa nedostala ani za svet. Nevedela som sa stotožniť s postavami a prostredím. Možno dozreje čas a ja sa k nej vrátim . Preto nedám hodnotenie .

29.03.2018

Sinón Sinón Dan Torsten Sehlberg

Ja vám neviem ...čítali sme rovnakú knihu? Nie úplne zlé, nápad dobrý ,len som čakala niečo iné . Ale chýba mi tu niečo ..to ale. Skákanie, presuny ,opisy - mne sa v tom ťažko orientovalo . Na hlavných hrdinov by som asi za pár dní zabudla, ničím neoslovili . Laboratórne prostredie ma zaujalo, si by potrebovalo viac rozpísať. Do čítania som sa viac menej nútila a pritom tento druh kníh mám rada . Priemer, nevrátim sa k nej .

29.03.2018 2 z 5