Unicorn_10 Unicorn_10 komentáře u knih

Hobita jsem měla na povinné četbě a moc jsem se těšila až ho začnu číst ale děj se mi zdál moc dlouhý a všechno moc rozepsané. Škoda, ale jinak moc hezké.

19.06.2020 3 z 5

Jak Kubík přestal být mlsný - Výlet do země skřítků Jak Kubík přestal být mlsný - Výlet do země skřítků Iva Nováková

Jsou tu moc hezké ilustrace, hezky popsané různé potraviny a jejich výroba. Moc hezké, doporučuji : )

14.04.2020 5 z 5

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Tato knížka me moc bavila,ale já si kupují jenom knížky které me bavi???? moc se mi líbil dej,určitě si přečtu i druhý díl

02.09.2019 5 z 5

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Knížka mě ze začátku docela bavila,ale jak jsem se blížila ke konci už mě to úplně nebavilo

18.01.2019 3 z 5

Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové Michelle Cuevas

Podle mě zajímaví nápad na knížku . Je to i docela vtipné . Knížka se rychle čte a doporučuji

24.08.2018 5 z 5

Rozkvétající žena - Příběh zasvěcení dívky v ženu Rozkvétající žena - Příběh zasvěcení dívky v ženu Mary Dillon

Opravdu pěkně napsaná knížka o menstruaci.

06.08.2018 5 z 5

Příručka pro šikovné holky Příručka pro šikovné holky Michéle Lecreux

Jsou tam pekne a rychle nápady
Je to moc pěkná knížka

Baba Jaga Baba Jaga An Leysen

Nejhezčí jsou na tom ty ilustrace . Krásná knížka

01.08.2018 5 z 5

Poppy Borůvková - Poprask na Akademii Poppy Borůvková - Poprask na Akademii Jennifer K. Brown

Moc se mi líbilo že se nepřítelkyně(Poppy+Elie) skamaradili. Moc pěkná knížka doporučuji : )

Nebezpečí číhá všude Nebezpečí číhá všude David O'Doherty

podle me je to moc pekna a vtipná knížka ,mš moc pekna ilustrace a líbí se mi ty zkratky a testy na konci knížky . Za me doporučuji

Nejpomalejší kniha na světě Nejpomalejší kniha na světě April Pulley Sayre

opravdu zajímavé informace a krásné ilustrace. Moc pěkná knížka a pěkný nápad.

Winston: Kocúrova tajná misia Winston: Kocúrova tajná misia Frauke Scheunemann

je to moc pekna knížka