Týna24 Týna24 komentáře u knih

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Moc krásné ukončení série, jak této tak i Vampýrské akademie, za mě byla tato série o malinko lepší než VA.

08.06.2022 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Wau, ta kniha je užasná, překonala i mou doteď nejoblíbenější knihu After polibek. Moc jsem si oblíbila Mei se kterou mám sice společnou jen jednu třetinu života, a to ohledně filmů a čokolády, výtahů. Už pár měsícu jsem nepřečetla nějakou knihu tak moc rychle. Moc děkuji autorce za to že mi dala šanci že i knihy od českých autorů mohou být stejně skvělé jako zahraniční. A to jsem se kniham od českých spisovatelů výhybalu, ale tato kniha měn to nechala přehodnotit.

26.03.2022 5 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

(SPOILER) Wau co k říct, tento příběh byl ohromující. Ze začátku mě to nebavilo, takový typický zamilovaný příběh ale když jsem zjistila, že velká část byla vymyšlená kvůli příběhům Marley, tak mě to dostalo do kolen, vůbec jsem nečekala že by Kyle mohl být v komátu, ale autorky mě velice překvapily. Moc sem si ten příběh oblíbila.

26.02.2022 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

(SPOILER) Krásně ukončené, s touto sérii jsem stravila hodně času, mrzí mě že je konec. Určitě budu číst další knihy od spisovatelky.

Jsem neskutečně ráda že Soňa a Michail jsou zase spolu. Taktéž Roza a Dimka. I když mi je líto Adriana, ale vím že si někoho najde.

11.01.2022 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Nic moc jsem od této knihy nečekala, už jen kvůli počtu stránek, ale i tak to bylo krásně ukončený. Myslím kdybyste si tuto poslední knihu nepřečetli o nic nepříjdete.

23.10.2021 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Jedná z nejlepších knih v této sérii. Patří do pár mých oblíbených. I pár slz při čtení padlo

17.10.2021 5 z 5

Zrada rodu Trnhoffů Zrada rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Už je to déle, co jsem četla první díl, takže si ho moc nevybavuji. Ale i když jste nečetli první nemusíte, kniha Vám poví nejdůležitější okamžiky, skvělý příběh, nečekala bych že se tam stane tolik katastrof.

16.08.2021 5 z 5

Aerie Aerie Maria Dahvana Headley

(SPOILER) Za mě je druhý díl lepší než první. Víc jsme se tu dozvěděli o Magonii, více napětí, zábavy… Moc mi přišel zajímavý fakt z druhé světové války o netopýrech s bombami. Krásná a velice zajímavá byla smrt Hejna a Zal jak si vyspívali vlastní smrt. A svět v podzemí u Mandragor bych za mě více rozepsala.

09.08.2021 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Film jsem viděla první a je skvělý, ale knížka, je určitě lepší (jak už to tak bývá). Příjde mi moc zajímavá vampýrka Lissa. Myslím že by bylo hezčí kdyby to bylo z pohledu Liss.

Hvězdný sen Hvězdný sen Sienna Mercer

Nebyla to jedna z nejlepších knížek série, ale byla dobře ukončená, s takovým koncem jsem vůbec nepočítala. Trošku těm dvojčatům závidím, také bych chtěla mít dvojče.

05.08.2021

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

(SPOILER) Rhys a Tamlin mi přišli jako Damon a Stefan z Upířích deníku. V první knize máte rádi Tamlina jak je hodný a v této druhé se o něm začínáte dozvídat pravdu, že není takový jaký jste si mysleli a to stejné s Rhysem až na to že opačně. Jsem moc ráda že Attor je mrtvý.

05.08.2021 5 z 5

Následníci - Ostrov ztracených Následníci - Ostrov ztracených Melissa de la Cruz

Následníci filmy jsem viděla všechny, miluju je tak stejně jsem se zamilovala do této knížky, moc hezká kniha, zajímalo mě jak se čtveřice seznámila a tady vše bylo, opravdu moc krásné,

05.08.2021 5 z 5

Jsem Karol Sevilla - moje sny, moje vrtochy, moje tajemství Jsem Karol Sevilla - moje sny, moje vrtochy, moje tajemství Walt Disney

Miluju tu knihu, stejně jako Karol Sevillu, dozvěděla jsem o Karol tolik věcí, jaké byli její začátky v herectví...

28.08.2020 5 z 5

Příběhy o ponících z celého světa (13 vyjímatelných plakátů) Příběhy o ponících z celého světa (13 vyjímatelných plakátů) Christelle Huet Gomez

Hezká kniha, se super plakáty

27.08.2020 3 z 5