trynitrix trynitrix komentáře u knih

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Přesně proč jsem to četla? :-D Abych dočetla serii. Tohle bylo úplně mimo mísu.

01.10.2021 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Neurazí ani nenadchne příjemné chvilkové čtení.

31.08.2020 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Ooo tady jsem se tedy bavila, zazobaný floutek :-D kniha se vyvíjela zajímavě a ten konec i když už jsem si to myslela o koho jde než na to ona sama přišla co se jí přihodilo( ten kdo četl tak ví) a ten konec famózní až jsem si říkala to nám snad spisovatelka nemohla udělat a čekat na pokračování.

06.03.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha se mi líbila ale mohly do sebe šít déle aby to mělo větší jiskru ale neva jen mi bylo divné jak se tak náhle Richard ta jeho povaha změnila až neuvěřitelné.

06.03.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Opět super oddechový příběh. Kdo by nechtěl neodolatelného spolubydlu :-D

10.01.2019 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Klasická oddechovka, kniha mě bavila, čte se to rychle jen aby jste věděli jak to vše dopadne :-D

09.08.2018 4 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Mno waau dlouho jsem se rozmýšlela jestli ji mam číst už jen kvůli hodnocení a komentářům ale jsem ráda že jsem se do ní pustila tak emotivně zvrácený příběh jsem ještě nečetla a hlavně takových zvratů s nejistým koncem, aby vás to nabudilo na další díl za mě ANO :-)
Fandím všem postavám i když Dillon je debil no to asi ví každý kdo si to přečte :-D

21.05.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Alice nezklame hlavně na začátku nové serie kdo by si nepřál sexy farmáře a vše kolem ty věci příroda atd. a hlavně miluji knížky o jídle :-D
Takže taková pohodová pohádka pro dospělé :-)

04.03.2018 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tak toto byla Turbulence :-D Stejné klišé ale trochu jinak příběh se mi líbil :-)

14.10.2017 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Čekala jsem asi od toho hodně, trochu mě to zklamalo :-( bylo tam víc Adama než Mercy, myslela jsem si že si víc užiji ten děj v té Praze a ono nic moc. Už mi příběh přijde spíše psychologický než dějově akční, škoda.

19.08.2017 4 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Taková dětská klasika, rychle se to četlo, mělo to spád film mi přišel snad delší :-D
A Edmund mi lezl na nervy jak v knize tak ve filmu blbec :-D

03.08.2017 4 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Nebylo to tak špatné jak jsem si myslela, jasně že je to klasické kliše ale mělo to děj a spád. Taková oddechovka :-)

10.06.2017 4 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Cola jsem měla asi radši když byl mladší :-D Mno ale co takhle sexy chlap to už je jiná fakt by mě zajímalo jak vypadá :-D
Už to není takový stopro nadšení z příběhu jako u předchozích ale na odreagování dobré ;-)

02.02.2017 4 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Námět na příběh super, filmů o krasobruslení jsem viděla hafo ale knihu o tom, tak to ne a bylo to fajne ;-) teda až na zvyk hlavních postav způsob jednání a hlavně jejich řešení různých situaci byla jsem z toho trochu mimo :-D ale v průběhu čtení mi to nějak doteklo takže knihu velice DOPORUČUJI
Jako autorčina prvotina super a jen tak dále, určitě bych si ještě něco od autorky přečetla. :-)

22.01.2017 4 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Panebože co to bylo??? Film miluji, tak na úkor toho jsem se rozhodla přečíst knihu, musím říct, že jsem to četla s donucením a šíleně jsem se nudila, až normálně posledních 100str mi nedalo a dojela to jako audio knihu.
Jo a 2*hvězdy dávám za ty nej pecky co byli právě vybrány do filmu.

20.10.2016 2 z 5

Velké knihové bum před filmovou premiérou :-D
Nebylo to špatné a docela i zajímavé, divný děti jak se patří a i bubáci a teď šup do kina :-D a samozřejmě i se vrhnu na pokračování.

08.10.2016 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Nebylo to špatné ale pro mě trochu jednoduché ;-)

08.10.2016 3 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Čtenářská výzva 2016: 7. Kniha, která byla zfilmovaná

Tak ke knize jsem přišla náhodou, kamarádka ji chtěla půjčit z knihovny a když jsem ji měla tak jsem neodolala ani já a za pár hodin bylo po úžasném příběhu, který přece nemohl jen tak skončit tak jsem si ještě stáhla film :-D a ke všemu se mi to hodilo i do výzvy, super .

07.09.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Čtenářská výzva 2016: 3. Kniha z žebříčku 100 nejlépe hodnocených knih na DK

Hodně emotivní a srdcervoucí kniha ale i hodně vtipná.
Příběh o těžké nemoci, co si Will vlastně o tom myslí a jak to cítí, jeho nadhled nad život i nadhledy ostatních osob v příběhu, Louisi, jeho rodiny a pomocníka Nathana na danou situaci.
Příběh o odmítání, přátelství až po lásku :-)
A teď se vrhnu na film.

19.08.2016 5 z 5

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Tato kniha byla první kterou jsem četla jako klasickou knihu, předtím ty díly jako e-knihu a už jen formát a malé písmenka mě ze začátku iritovaly ale příběh za to nemohl :-D Ten byl super božská Merit se zas předvedla, debil Ethan, nevím no jsem si na něj nějak zasedla jaký to je idiot a pokající Mallory a strašně mě překvapil Seth Tate ;-) jen mi vadilo, že tam bylo málo o Jonahovi a nafoukaný Morgan udělal dobrý skutek to je co říct :-D Tak už se těším na další díl, jestli ještě letos vyjde.

08.07.2016 4 z 5