trynitrix trynitrix komentáře u knih

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Přečteno ale nevím co napsat mám z toho rozporuplné pocity byl to hulvát a ona pipina

16.11.2023 3 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Budu se určitě opakovat oddechový letní román - neurazí.
Sem tam zdlouhavé ale na vyplnění nudy postačujcí :-D

11.08.2022 3 z 5

Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Hana Hindráková

Velice zajímavé poznat takhle trochu Keňu a příběh se mi líbil .
Přečetla jsem to za necelý den abych se dozvěděla jak to vše se Sárou dopadne hodně zvratový příběh i když tušíte co se stane tak vás to překvapí.

27.07.2022 4 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tak tohle byla opravdu rychlá jednohubka na čtení . Neurazí ale ani nenadchne takovaá klasika od spisovatelky . Příjemný čtivý příběh.

09.07.2022 3 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Díly předtím o chlup lepší toto opět další na stejný vlně a hodně předvídatelný, ale taková klasika na oddech když nemáte co na práci :-)

03.02.2021 3 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Na tuto knihu jsem se velmi těšila když vyšla hned jsem ji začala číst a v pulce jsem nějak ztratila zájem :-D tak jsem jí až teď po půl roce dočetla.
Je to takový lechtivý oddechový žánr nenadchne neurazí.
Jsem zvědavá na Sexy hoteliéra :-)

02.01.2021 3 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Úžasná kniha

15.09.2019 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Tak na Johna jsem se snad těšila už od začátku jak to sním bude a jak to dopadne pak i s Xehn takže opět super :-)

20.09.2018 4 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Hustýýý čím dal tím lepší propracování a vyvíjení příběhu a děje, že se těšíte hned na další díl , Phury a Cormia prostě k sobě patřily :-D

09.08.2018 4 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Nooo přečíst se to dalo ale nějak mě to nenadchlo spíš jsem se nudila :-D i když svět okolo agentů jak to asi chodí je zajímavý ale tady divně podaný ale konec ušel to má o * na víc :-D

29.07.2018 3 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Nevím co říct ale Butchuv příběh byl super nebudu nějak rozebírat kdo četl ví takže hurá na další :-D

09.06.2018 4 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Nebyl to špatný závěr sem tam nějaká itrika od Dillona myslela jsem že bude větší sr*č asi ne no :-D A neodolatelná dvojce Emily a Gavina která to zvládá jak se dá ;-)

31.05.2018 4 z 5

Temné proroctví Temné proroctví Rick Riordan

Čtu Rikovi knihy protože jsou super oddechovka aspoň pro někoho vcelku toto slabší série ale pořád je to o oblíbených polobozích :-D i když to není Percy (škoda) ale Apollón je taky fajne (vtipný nemehlo) :-D :-D Chvilku jsem tápala na co dvojka najede a postupem času vám dojde o čem byla jednička takže super :-) Tším se na další díl jestli se všichni sčuchnou a to panečku bude apokalypsa či ragnarok a co já vím ještě :-D

22.03.2018 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Závěr byl famózní, nechci to rozepisovat prostě si to musíte přečíst za mě 100%

16.01.2018 5 z 5

Thorovo kladivo Thorovo kladivo Rick Riordan

Chvilku mi trvalo než jsem knihu přečetla nějak ne a ne se začíst ale opět klasika od Ricka takže jsem si to nemohla nechat ujít až konec mě teda chytl a čekám na další pokračování :-)

09.11.2017 4 z 5

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Pohádky mám ráda ale tohle ? Pro děti podle mě moc morbidní mno a já si aspoň splnila výzvu :-D

11.09.2017 2 z 5

Pohádky bratří Grimmů (23 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (23 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Klasika dětské pohádky, já je čekala trochu víc strašidelnější :-D ale aspoň jsem si splnila výzvu :-D

24.03.2017 4 z 5

Radleyovi - Upíři odvedle Radleyovi - Upíři odvedle Matt Haig

Poučný příběh jak abstinovat pro teenageři, udělaný právě tak aby to mladí četli, nebylo to špatný.

15.03.2014 3 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

První díl jsem četla to už bude nějaký pátek vlastně hned jak vyšel, tak proto mi dělal problém začátek této knihy ,děj předchozího dílu a jména chvíli mi to trvalo než jsem zapadla takže mě začátek ani nějak moc nebavil ale pak se to rozjelo a díl byl super ohledně historie nejvíc se mi asi líbila část Londýn a čarodějnice :-) a Praha taky nezklamala. Takže opět čekat na další díl jak to vše dopadne.

20.02.2014 4 z 5

Nová dívka Nová dívka Robert Lawrence Stine

Tak tohle mě nějak nezaujalo knihu jsem dočetla ale příběh pro mě nic moc.

10.01.2014 2 z 5