Truck3 Truck3 komentáře u knih

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Knihu jsem přečetla jedním dechem, je až neuvěřitelné, co člověk snese a je schopen si myslet

22.02.2021 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Musím říct, že mě tato kniha velmi příjemně překvapila. Námět je originální a je to skvěle napsané. Za mě, pokud máte rádi postapokalyptické romány, tak určitě ano.

23.11.2017 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Deprese na mě dýchala z každou stránkou. Beznaděj, šeď, zima, hlad. Nikdy jsem nečetla knihu, která by tyto 4 hlavní věci tak dobře popisovala. Jediné, co mě mrzelo, že nevím, jak k apokalypse došlo.

21.02.2017 4 z 5

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

Musím říct, že jsem byla příjemně překvapená. Jak oddychové čtení absolutně vyhovující. Spousta akce, spousta krve. Zkrátka vše co má kniho toto typu mít.

21.02.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Po přečtení recenzí, jsem se na tuto knihu opravdu těšila, ale bohužel je to pouze červená knihovna pro náctileté. Rozhodně bych ostatním doporučila dát přednost kvalitnější literatuře.

09.02.2017

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Dlouho se mi nestalo, aby mě kniha tolik rozesmála a zároveň dojala. Rozhodně bych jí doporučila všem, je prostě skvělá.

02.02.2017

Po stoletém staříkovi jsem čekala víc, ale nakonec se příběh rozběhl, takže docela dobré

27.07.2020 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Po knize jsem sáhla, protože se mi velmi líbil Ove. Musím říci, že zklamaná jsem opravdu nebyla. Tato kniha sice nemá tolik vtipných pasáží, ale zase je plná silných příběhů a osudů. Můžu opět jen doporučit

07.02.2017

10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou Jan Rendl

Kniha je velmi ctiva a zabavna. Nejsou tam zbytecne zdlouhave pasaze. Obsahuje spustu krasnych fotek.

18.03.2021 4 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Příběh pěkný, i styl se mi líbil, ale ten konec, to snad ne

08.03.2017 3 z 5