Tonksová888 Tonksová888 komentáře u knih

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Jedna z nejkrásnější knížek jaké jsem kdy četla. U čtení jsem se smála, plakala a neustále si lepíky označovala krásné, vtipné nebo jen pro mě zajímavé části. Myslím, že spousta lidí, kteří mají nějaký svůj Orman se v knize najdou a doufám, že se dostane k co nejvíce lidem.

08.05.2022 5 z 5

Útěk z Falaise Útěk z Falaise John Flanagan

Kniha se mi líbila i když mi přijde zbytečné rozdělení 15. a 16. dílu. Doufám, že autor napíše další knihy i když nejvíc se mi stejně líbilo prvních 10 dílů s Willem jako u učněm.

15.11.2021 5 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Knížka se mi moc líbila stejně jako všechny knihy od autora. Sice ne tolik jako Země příběhů, ale přesto se nemůžu dočkat dalších dílů.

15.10.2021 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

(SPOILER) Sérii jsem naštěstí objevila jen pár týdnů před vydáním 3.dílu takže jsem četla všechny díly pohromadě ale i přesto jsem měla problém zapamatovat si všechny ty hádanky, významy čísel atd. Taky se mi moc nelíbilo chování Ilan k pětadvacítce (nechápu proč musí všechno tajit i před svými přáteli) a strašně mě mrzí smrt Erna!
Nasterea sice nebyla tak dobrá jako předchozí díly ale i tak se mi líbila a měla jsem ji za pár dnů přečtenou.

30.08.2021 4 z 5

Studie kouzel Studie kouzel Maria V. Snyder

První polovina knížky mě moc nebavila, ale posledních cca 200 stránek jsem přečetla bez přestávky a moc mě bavily. Rozhodně se mi první díl líbil mnohem víc než dvojka, ale i přesto si přečtu další díl a budu doufat, že mě nezklame a alespoň trochu se vyrovná prvnímu dílu, ke kterému se určitě ještě někdy ráda vrátím.

06.04.2022 4 z 5

Příběh čarodějnictví Příběh čarodějnictví Chris Colfer

Na Zemi příběhů tahle série nemá, ale jsem ráda, že autor stále píše nějaké knihy z tohoto světa. Moc se těším na další díl a bylo by skvělé kdybychom se někdy dočkali nějakého dalšího příběhů s Alex a Connerem.

09.06.2021 4 z 5