TimeLord TimeLord komentáře u knih

Dokud hvězdy nezhasnou Dokud hvězdy nezhasnou Joseph Michael Straczynski

Lepšie než predchádzajúci diel, ale nie lepšie ako ten prvý

06.01.2019 4 z 5

Odhalení Odhalení Joseph Michael Straczynski

Pohodové čítanie

05.01.2019 4 z 5

Spider-Woman Spider-Woman Brian Michael Bendis

Prečítané som to mal za chvíľu, hlavne preto, že v tomto komikse nie je veľmo veľa textu. Bolo to fajn, aj keď miestami mi to prišlo nezaujímavé. Jessica ma až tak nezaujala, na zoznámenie s postavou mi toto NHM stačilo, ale do ďalších komiksov so Spider-Woman ma to nenalákalo. Ale ako zlé to nebolo.

03.01.2019 4 z 5

Captain Marvel (Carol Danversová) Captain Marvel (Carol Danversová) Chris Claremont

Vystriedali sa tu asi tri kresby, okrem tej poslednej boli v pohode, tá posledná sa mi moc nepáčila. Inak som za toto NHM rád, aspoň som sa zoznámil aj s Carol ako Captainom Marvelom. Príbeh ma na konci už až tak nebavil, ale inak to bolo fajn.

01.01.2019 5 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Dan Abnett

Moje prvé stretnutie s Aquamanom. A musím povedať, že to bolo fakt dobré. Rýchlo sa to čítalo, dej bol ku koncu napínavý, kresba tiež pekná. Už pred prečítaním som počul, že Aquaman je jedna z najlepších sérii z rebirthu a vidím, že tomu naozaj tak je. Koniec sa mi páčil, je dosť otvorený, preto sa neviem dočkať, kedy výjde v češtine aj druhý diel. Knihe dávam čistých sto percent.

14.12.2018 5 z 5

Mor ho (a iné) Mor ho (a iné) Samo Chalupka

Ikonická báseň

22.11.2018 5 z 5

Rychlost temnoty Rychlost temnoty Joshua Williamson

Tento diel bol trochu kratší, ale páčil sa mi. Najlepšie asi bolo vyvíjanie vzťahu medzi Barrym A Wallym, a aj to, že Barry a Iris konečne šli na rande.

14.11.2018 5 z 5

Amazing Spider-Man: Návrat Amazing Spider-Man: Návrat Joseph Michael Straczynski

Spider-Manove komiksy mám rád, a tento bol veľmi dobrý. Prečítaný za chvíľu, určite budem v tejto sérii pokračovať.

10.11.2018 5 z 5

Rok jedna Rok jedna Greg Rucka

Určite lepšie než Lži. Pekne spracovaný origin, dal by som 80%.

02.11.2018 4 z 5

Smrt a život Olivera Queena Smrt a život Olivera Queena Benjamin Percy

Dosť dobrý akčný komiks. Oliver sa vydaril, a obidve kresby boli pekné. Ďalší dobrý rebirth.

25.10.2018 5 z 5

Po pohrebe Po pohrebe Agatha Christie

Tentokrát ma ani tak neprekvapil vrah, ale skôr spôsob, akým sa tá vražda stala. Poirot bol zasa excelentný. Myslím, že si táto kniha zaslúži tak 93-95%

11.10.2018 5 z 5

Holubi Holubi Slavibor Petržílka

Ako milovník holubov som za túto knihu rád. Mal som šťastie, že som ju zohnal v jednom českom antikvariáte.

30.09.2018 5 z 5

Batman: Podivná zjevení Batman: Podivná zjevení Dennis O'Neil

Prvé číslo nám malo asi ukázať, aký bol Batman nedobrý, a v ďalších číslach sme videli už tento dosť dôležitý komiks pre tú dobu. Užil som si ho, bolo vidieť, že sa snaží byť už trochu temnejší, samozrejme súčasnému Batmanovi sa to v temnosti rovnať nemôže. Bonus tiež potešil.

27.09.2018 5 z 5

Koruna z rohů Koruna z rohů Jeff Smith

Úžasné zakončenie

26.09.2018 4 z 5

Ostrozub, vládce Východního Pomezí Ostrozub, vládce Východního Pomezí Jeff Smith

Moc ma to bavilo, celá táto séria

26.09.2018 5 z 5

Velké kraví dostihy (01/II) Velké kraví dostihy (01/II) Jeff Smith

Super príbeh, pekná kresba

26.09.2018 5 z 5

Bart Simpson 05/2016: Čahoun a tahoun Bart Simpson 05/2016: Čahoun a tahoun Tony DiGerolamo

Ďalší diel, tiež docela pobavil

03.09.2018 4 z 5

Bart Simpson 04/2016: Vůdce smečky Bart Simpson 04/2016: Vůdce smečky Matt Groening

Pobavilo :)

03.09.2018 4 z 5

Bart Simpson 02/2016: Záhadný kluk Bart Simpson 02/2016: Záhadný kluk Matt Groening

Krátka, ale dobrá záležitosť.

03.09.2018 4 z 5

Bart Simpson 01/2016: Pán pimprlat Bart Simpson 01/2016: Pán pimprlat Matt Groening

Krátky komiks na pobavenie. Ak máte radi Simpsonovcov, tak zabaví.