Ostrozub, vládce Východního Pomezí

Ostrozub, vládce Východního Pomezí

Už čtvrtá kniha oceňované komiksové fantasy série. Kůstkova cesta pokračuje… V tomto díle Kůstka najdete hned dvě komiksové knihy: Ostrozub, vládce východního pomezí a Starcova jeskyně. A všechno se komplikuje. Na krk Kůstkům se pověsí krysáčí mládě, do cesty se jim postaví obří šelma, prastaré chrámy, bitvy i samo snění ... celý text

Už čtvrtá kniha oceňované komiksové fantasy série.
Kůstkova cesta pokračuje…
A všechno se komplikuje. Na krk Kůstkům se pověsí krysáčí mládě, do cesty se jim postaví obří šelma, prastaré chrámy, bitvy i samo snění – a vrací se i Králpes, vůdce krysáků. Schyluje se k velké válce… a k jednomu tajnému obřadu ve svitu měsíce. Zásadní tajemství budou odhalena – a někdo přitom může přijít o život. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/14_/149709/ostrozub-vladce-vychodniho-pomezi-149709.jpg 4.628

Kůstek (4.)

Bone Volume Five: Rock JawMaster of the Easten Border and Bone Volume Six: Old Man´s Cave (2011)

Komiksy, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Crew

Kapis
18.02.2013

Tak jsem to včera zhltal jak malinu a baví mě to moc. Je ale dobře, že svítí světlo na konci tunelu, že snad ještě letos budeme mít Kůstka komplet ukončeného, této sérii by neslušela "nekonečnost". Věděl jsem, že možná někdo zemře, tak jsem si furt tipoval, který z kladných hrdinů to bude....a ona ta série na ty zásadní zvraty opravdu není kdovíjak bohatá a na to práve finále si budu muset zjevně ještě počkat. Věřím, že to bude zajímavé, konec dává tušit, že možná už zemřel i někdo, kdo se zdá, že nezemřel, děj se rozhodně posunul a celé se to vyvinulo, takže se docela těším jak to celé dopadne v poslední trilogii. Musím pochválit i tu oranžovou barvu, konečně to jde vidět, co je na hřbetu napsáno;-)

Jeff Smith

Jeff Smith