Ticiana Ticiana komentáře u knih

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Z třech knih, které jsem od autora cetla, byla tahle nejdrastictejsi. Vic než půlku knihy potkávají hrdiny téměr samé pohromy. Baron a jeho šlechtična a Amos a jeho Chorizo, ti jsi hodně zasloužili, co je potkalo. Nejdřív jsem si oblíbila Rosettu, pak Rocca a Raquel. Celá kniha je plna akce a proto se dobře čte. Doporučuji jako všechny knihy autora, ale tuhle spis silnějším povahám.

01.11.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

To byl zase nářez. Ja vubec netušila kdo by to mohl byt a jeste jak to Carter zaonačil. Proste bomba. Nevim, kde na ty nápady chodí...

10.10.2019 5 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

U Agáty je potreba věnovat každému detailu pozornost. Její knihy jsou mistrovské. A tady tomu nebylo jinak. Neuvěřitelně popsané charaktery. A vse objasněno. Uz se tesim na další knihu.

12.08.2019

Memento Memento Radek John

Nemuzu jinak než 5*. Ty myšlenkový pochody mne dostali. A verim ze tomu tak je. Šílené, šílené a šílené. Doporucuju.

14.06.2019 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Treti dil je nejvic komplikovany. Hodne postav, nevite, co je pravda a co lez a jak to vsechno spolu souvisi. Stale premyslim, jestli by se neco zmenilo, kdyby vsichni vedeli pravdu. Konec byl uplne famozni, fakt je potreba to precist az do posledni stranky. Kniha plna zvratu, akce a desivych odhaleni. Muzu jen doporucit celou serii.

03.05.2024 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Druha polovina knihy byla suprova. Kdybych nemela dalsi dil, tak bych byla vazne nastvana. Mela spad a i kdyz mi to prislo hodne komplikovany, tak na konci se neco vyjasnilo, ale jeste vic zkomplikovalo. To Vas uplne nazhavi na posledni dil. Tak jdu na to.

30.04.2024 5 z 5

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett

Kniha je skvělá. Od Gaimana jsem toho cetla vic, Terry je neprozkoumane území, i kdyz se na nej chystám. Kniha me chytla, jen těch postav na me bylo trosku vic. Skvělý humor a taky k zamyšlení, ze ne vse je černé nebo bile a každá věc ma dvě strany. A ilustrace jsou krasne.

07.08.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Další emocionální bomba. Hodně jsem si poplakala. Ale pribeh se mi hodně libil.

25.07.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Na 5* to nebylo, ale četlo se to svižně. Ja vždy vím, ze vrah se objeví na jednu malou scénu a pak dlouho nic. Takze vrah mi byl jasný poměrně rychle, ale proc to jsem nechapala. Jsem zvedava na další dil a na předpověď Pavoucice ohledně Sagy.

10.07.2023 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Skvělá kniha. Graham se mi libil. Tahle problematika se týká vic lidi, než si hodně lidi mysli. Další kniha autorky, od který jsem se nemohla odtrhnout.

28.05.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knihu jsem precetla za par hodin. Tate a Miles byli skveli, o Kapitanovi ani nemluvim. Rikala jsem i,i co asi byla ta udalost, co Milesa tak znicila, a docela jsem to odhadla. Libil se mi konec, dokonce jsem si i pobrecela. A to mam na knihach Colleen rada, jsou takove ze zivota, a predse bych to zazit nechtela ani nahodou.

21.03.2023

Genesis Genesis Chris Carter

Skvělá kniha, ja jsem nějaké tušení měla na základě jednoho komentáře tady. Za mne parádní jízda, na jakou jsme u Cartera zvykli. Mne ty opisy tolik nevadili, pravda je, ze asi moje představivost není úplně vytříbena. Snad prijde další dil.

18.03.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Prijemna oddychovka, hezkej pribeh z hezkyho prostredi. Asi jsem i na trochu romantiky mela naladu. Tesim se na dalsi knihy autorky.

21.09.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Tohle bylo neco pro mne. Od zacatku az do konce sama akce. V prubehu knihy se dozvidame okolnosti. Ja jsem se nemohla odtrhnout. Prostredi medii a toho, jak to vlastne funguje a co vsechno jsou nekteri lidi schopni udelat. A pak je tady sileny Bernie, superhrdina Cole, vyzrala Charlotte a nevyspytatelny Billy. Skvela kniha a ja urcite doporucuju.

04.07.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Zacatek se mi libil, sice stale mi nedoslo uplne o cem je prvni povidka, ale mam tuseni. Zaklinace znam z vypraveni a videla jsem i serial. Monstra a obludy jsem si hledala na internetu, protoze po pravde, moc opis neni, nebo ne nejak extra podrobny. Povidky se mi moc libili, jako is Hlas rozumu. A Geralt a ten jeho kousavy humor je skvely. Ceka mne jeste dlouha cesta 7 knih, ale moc se tesim.

03.03.2021

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Kniha je ctiva. Čekáte, jak vsechno dopadne. Ten konec mne dostal. Vubec jsem to necekala ale nakonec to vsechno dávalo smysl. Skvělá kniha.

27.02.2021 5 z 5

Nebeský vězeň Nebeský vězeň Carlos Ruiz Zafón

Za mne nejlepší dil. Vím, ze kdybych znovu cetla sérii, tak si dam nejdřív druhy dil. Nebeský vězeň se mi libil a moc. Je hodně o Ferminovi, Danielovi a i o Davidovi Martinovi. Prislo mi to ucelené, krátké a vubec to nebylo přehnané. Tesim se na závěrečný dil. A jsem rada, ze jsem si knihy pořídila.

27.06.2020 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Druhej dil mi prisel mnohem spletitejsi. Nejvic se mi libila statni zastupkyne Melanie. Ta za mne nemela chybu. Maarten a Sabina jsou hodne zajimava dvojka. Dej je na zacatku trosku zmateny. Odehrava se toho zas hodne. Mne urcite spojitosti napadli driv nez v knize a taky urcite postavy se mi nezdaly, v jinych jsem se spletla. Autor to ma dobre vymyslene, a ted jen cekat na dalsi dil, kde se snad potkaji se zahadnym Pietem van Loonem :P

28.04.2020 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Knihou jsem doslova proletěla. Úplně nuti číst dal. Kapitoly se střídají, minulost a současnost. Střípky se skládají a vzniká nám celkový obraz. Skvělá kniha, rozhodne jsem necekala až takovou pecku. Postavy se mi libili, některé naháněli strach. A ta atmosféra. No proste bozi a doporucuju.

28.01.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kniha je krasna, pribehy smutne i vesele castecne. Ke knize se urcite nekdy vratim. Dekuju, ze jsem mohla prispet a verim, ze aspon neco se pro pejsky a ostatni zviratka zmeni. Nerozumim lidem, ktery jsou schopni ublizovat zviratum...

25.10.2019 5 z 5