TERI16 TERI16 komentáře u knih

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Měla jsem ji v celku rychle přečtenou, protože nešla odložit. Moc doporučuji!

25.03.2019 5 z 5

Strašidelné a  upírské historky Strašidelné a upírské historky kolektiv autorů

Knížka byla perfektní! Příběhy byly opravdu strašidelné, krásné ilustrace a zajímavosti o upírech. No, prostě top! 5⭐/5⭐

22.02.2019 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Od příběhu jsem očekávala více, myslela jsem si, že se budu více bát, ale nevadí, nakonec to nebylo zas tak špatně a těším se na Příšerné příběhy z černé lodi!

16.02.2019 4 z 5

Přistávací dráha volná pro Molly! Přistávací dráha volná pro Molly! Dagmar H. Mueller

Nebylo to špatně, ale je to pro menší děti. Přesto dávám 5 z 5.

03.12.2018 5 z 5

Nejtemnější kouty Nejtemnější kouty Kara Thomas

Knihu jsem si vybrala hlavně kvůli obálce a o popisu knihy, ale zjistila jsem, že kniha nebyla zase tak dobra. Pravda občas byla napínavá ale jinak mě příběh moc nebavil. Tři hvězdičky dávám hlavně kvůli konci knihy, kde jsem četla s otevřenou pusou jak mě zajímalo jak to dopadne.

12.11.2018 3 z 5

Terka a její jednorožec Terka a její jednorožec Dana Simpson

Tohle je tak perfekní, úžasný a proste nelepší dětský komiks mooooc doporučuju všem! (mimochodem 15.10.2018 vychází i druhý díl Terka a její jednorožec prostě válí!)

09.10.2018 5 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Woooow! Takovou dobrou knihu jsem dlouho nečetla. Zdá se mi, že je místy děsivá a hlavně napínavá. Místy byla také smutná a bála jsem se o životy postav. Naštěstí to nedopadlo tak špatně.

25.02.2018 5 z 5

Violetta - Pravá láska Violetta - Pravá láska Walt Disney

Úžasná kniha nebo spíše tento díl z této série Violetty. Podle mě je tohle nejlépe napsaná kniha z této série protože je to zatím poslední díl Violetty. Kniha byla dojemná a málem jsem u ní brečela radostí. Kdo aspoň párkrát viděl nebo četl Violettu, tak ty postavy trošku zná a ví o čem se jedná. Za mě je to pět hvězdiček, prostě super.

11.01.2018 5 z 5

Batgirl na Super Hero High Batgirl na Super Hero High Lisa Yee

Super kniha. Hodně se mi líbila. Prožívala jsem hodně emocí: smutek, vztek i radost. Chystám si koupit také další díly.

08.11.2017 4 z 5

Soukromý detektiv Perry Panter a případ ztracené kočky Soukromý detektiv Perry Panter a případ ztracené kočky Markus Grolik

Kniha je sice pro menší děti než jsem já, ale přesto mě bavila.

13.10.2017

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Nejlepší kniha!!! Vážně mě bavila.

13.10.2017 5 z 5

Říkejte mi Tini Říkejte mi Tini Martina Stoessel

Miluju TINI. Tato kniha byla přímo určená pro mě. Přečetla jsem ji asi za týden, byla úžasná a kdo má rád TINI tak doporučuji.

08.06.2017

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Knihu jsem začala číst dnes(8.6.2017)zatím mám pouze jednu kapitolu, takže přesně nevím oč se jedná. Až knihu ale dočtu, určitě napíšu komentář jak se mi líbila nebo nelíbila.

08.06.2017