teri-s teri-s komentáře u knih

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Tahle kniha mě ZATÍM!!! bavila nejvíc. A souhlasím s těma co tvrděj, že tahle knižní série není jen pro nácti-letý. :)

07.08.2015

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Škoda, že jsou jen tři díli Ester , Alice a aMartina. Mě by zajímal i příběh ostatních.

19.07.2014 5 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

Ta to kniha je úžasná! Nechci se opakovat, ale nejde to. Kniha je jedna z nejlepších od toho to autora.( Zvlášt´ ten konec.) Docela tlutá, ale čím jsem se blížila ke konci. Litovala jsem toho, že je tak ,,tenká" .

21.02.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Už se těším až dotočí ten film. Protože tahle kniha je SUPER. Strašně se mi líbila. :)

25.06.2015 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Já jsem to dočetla dneska. Popré jsem to četrla ve dvanácti. Teď jsem to dučetla o rok ponději. Tahle knížka je moje oblíbená. Já mám ráda žánr dobrodružné, sci-fi a fantasy s kusem malé romantiky.

15.11.2014 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Je krásná já ji nečetla, ale poslouchala audio knihu.

18.10.2014 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

CINDER JE SUPER MECHANIČKA. Je to hrozně čtivé, takže otevřete a o hodinu později zjistíte, že jste nkde za půlkou. Trochu jsem se bála, že se mi nebude druhý díl Scarlett líbit, ale pravda je opak. Zatím nejsem ani v půlce a fakt se mi líbí. Líbí se mi že ve druhym díle se kapitolu autorka věnuje Scarlet a v další zase Cinder.
Tady ta série je ÚŽASNÁ. Čtuji jako e-knihu, je to dobrý, ale knížka je knížka.

08.03.2017 5 z 5

Krvavý trůn Krvavý trůn Lucie Fidlerová

Je to boží sice první díl byl lepší, ale doufám že bude i třetí díl.

17.11.2015

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Ja jsem viděla film. Je to síla, ale je dobrý příběh. A na konci smutný

21.09.2014

Šikovnej kluk Šikovnej kluk Inger Edelfeldt

Tahle kníka je velmi čtivá. Jimmy pbčas přišel takovej fňukálek. Ale fakt super.

11.04.2017 5 z 5

Horton Halfpott aneb Zapeklitá záhada a proradné intriky na zámku Skuhrov Horton Halfpott aneb Zapeklitá záhada a proradné intriky na zámku Skuhrov Tom Angleberger

Je mi sice čtrnáct, ale bavila jsem se dost.

22.11.2016

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

První díl je nejlepší ty vostatní jsou dobrý, ale první díl mě zabil. :)

01.01.2015 5 z 5

Temné hory Temné hory Patrick Carman

Tato kniha se mi velice líbila. Asi taky proto, že té hrdince bylo stejně jako mně. :)

29.09.2014 5 z 5

Italské pohádky Italské pohádky Italo Calvino

Tyhle pohádky jsem nikdy nedočetla všechny. Líbili se mi,ale řekla bych že to nejsou pohádky pro malé děti. Skoro v každý pochádce se něco řezalo, zabilo, stratilo. A proty nejmenší děti to moc není.

03.09.2014

Kniha skoro všech blbostí Kniha skoro všech blbostí Vratislav Ebr

Ze začátku tě to bavilo, ale asi v půlce tě to přestalo bavit.

03.09.2014

Ach jó! Ach jó! Petr Bartůněk

Mě by ta knížka zajímala, ale chtěla bych se oní dozvědět něco víc takže, kdyby vám to nevadilo jestli byste vy co jste ji četli mi oni nenapsali něco víc. DĚKUJU!

27.08.2014

To byl zase mejdan a všechno je v hajzlu To byl zase mejdan a všechno je v hajzlu Nina Schindler

Ja jsem to necetla, ale tridni ucitelka , to dala mi sestrence ktera. He v treti tride.

20.07.2014