TerezaJágrová TerezaJágrová komentáře u knih

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Je asi úplně zbytečné k této knize něco psát, předešlé komentáře to vystihují dostatečně. Tuhle sérii prostě miluju a jsou to nejlepší thrillery, které jsem kdy četla. Neskutečně čtivé, napínavé a ten konec?! Už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu...

13.05.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Za mě jeden z nejlepších thrillerů, jaký jsem kdy četla. Kniha je čtivá, napínavá, postavy jsou sympatické. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Velmi se těším na autorčinu druhou knihu.

09.06.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Úžasná kniha! Přečtená jedním dechem... napínavá, čtivá, tak jako i předchozí dvě knihy od autorky. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah, pokaždé jsem si myslela někoho jiného. Moc doporučuji.

05.10.2019 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Skvělá kniha! Je velmi čtivá a napínavá, měla jsem jí za chvíli přečtenou. Ke konci už jsem jí doslova hltala, abych zjistila, jak vše bylo. Moc doporučuji.

31.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak tohle byla jízda... Od knihy jsem měla velká očekávání, a proto jsem jí přečetla jedním dechem. Je velmi čtivá a napínavá. Vraha jsem samozřejmě neodhalila, jako vždy :) Konec pro mě velmi překvapivý. Doporučuji, stejně jako všechny ostatní knihy od autorky.

23.05.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Výborná detektivka. Velmi čtivá, kapitoly jsou krátké, pořád vás nutí číst dál. Doporučuji.

12.10.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá, napínavá detektivka. Je velmi čtivá, hltala jsem každý řádek. Těšila jsem se až budu znát vraha, ale zároveň jsem nechtěla, aby kniha skončila. Doporučuji.

19.08.2020 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari Lapenu a její thrillery prostě miluju. Příběh je napínavý už od první stránky a nejde se od něj odtrhnout. Kniha je čtivá a k tomu ty krátké kapitoly. Děj běží opravdu svižně, bez jakýchkoliv zbytečných informací. U této knihy bych možná uvítala jiný konec, poslední kapitola se dala ještě rozvinout do dalších, takhle byl děj rychle ukončen. Ale i tak se mi kniha moc líbila, takže doporučuji.

07.05.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Strašně jsem se těšila až tuhle knihu začnu číst. Do samotného konce nemáte vůbec ponětí o tom,jak kniha dopadne. Kniha je strašně čtivá a její přečtení vám nebude trvat dlouho. Příběh je zajímavý a taky hrozně napínavý.Nikdy jsem neměla ráda detektivky,ale po této knize si přečtu nějakou další. Hned jdu kouknout na film a doufám,že mě překvapí stejně,tak jako kniha.

20.09.2017 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Fajn detektivka, rychle přečtená, je opravdu velmi čtivá. Vraha jsem neodhalila. Velmi se mi líbílo, jak autorka vystihla australské městečko.

04.05.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná kniha, která Vás chytí za srdce.

12.12.2021 5 z 5

Nezlomný Nezlomný Hana Hindráková

Myslím, že všechny komentáře tady jsou výstižné a není víc co psát.. Velmi silný příběh, který je napsán čtivě. Klobouk dolů pro autorku, těším se na další knihy.

26.12.2019 5 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Nádherná kniha. Skvěle se čte a je opravdu dojemná. Na konci mi pár slz ukáplo. V této knize je spoustu myšlenek,nad kterými je potřeba se zamyslet. Knihu doporučuji.

07.06.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Já k této knize nemám slov...už od první stránky mě úplně pohltila. Je čtivá a stránky opravdu rychle ubíhají. Příběh je napínavý, nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout. Do poslední chvíle jsem nevěděla,jak vše dopadne. Také mi velice sedlo autorčino psaní. Rozhodně knihu doporučuji.

08.04.2018 5 z 5

Vězňova žena Vězňova žena Maggie Brookes

Knihu ze zajateckých táborů jsem snad ještě nečetla, takže to pro mě bylo něco nového. Tím, že je kniha napsána dle skutečnosti, se pro mě tento příběh stává ještě silnějším. Vůbec si neumím představit, co si ti lidé museli vytrpět. Navíc je příběh čtivý a napínavý. Doporučuji.

29.12.2021 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Za mě asi nejlepší kniha, kterou jsem o Osvětimi četla, ale kniha Tatér z Osvětimi je také super a rozhodně stojí za přečtení. Zpět k této knize... Nemám slov.. úplně dokonalá je. Mohu ji všem jedině doporučit. Za přečtení určitě stojí.

22.03.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

„naprosto strhující příběh plný zvratů". Přesně tohle se píše na obálce knihy a já nemohu nesouhlasit. Kniha je dokonalá, už od první strany mě do příběhu úplně pohltila a po pár stránkách už jsem u knihy ani nedýchala... Je dokonalá. Doporučuji.

11.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Já ke knize nemám slov. Úplně mi vzala dech. Přečetla jsem ji jedním dechem. Je to jedna z knih u které jsem si jistá,že mi zůstane v paměti. Je to silná kniha. Moc doporučuji.

19.12.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha Než jsem tě poznala byla naprosto dokonalá a tato byla úplně stejně skvělá. Je čtivá,nedá se od ní odtrhnout,takže čtení jedním dechem. Úplně jsem si během knih zamilovala autorčino psaní a mám v plánu si od ní přečíst další knihy. Rozhodně doporučuji.

21.01.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úplně dokonalá,čtivá kniha,od které jsem se nemohla odtrhnout. Film je také krásný,ale v knize toho je více. Na konci vám jistě ukápne ,,pár" slz. Určitě je to kniha,ke které se někdy vrátím. Hned jdu číst další díl.

08.01.2018 5 z 5