Terez67 Terez67 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jako nevim co dodat !!! fakt nejhezčí knížka kterou sem doteď četla. Kdybych mohla, dám i víc hvězdiček :) . Určitě ji nečtu naposledy, jěstě si ji někdy přečtu:) a od té autorky si přečtu i další knížky :) Nejen jednou mě i pobavila ae také ukápla slza. Byl to dojemný příběh... Určitě doporučuju :))

27.06.2016 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Mě se hodně líbila ,až jsem se vžila do toho stylu psaní a pak už se to četlo samo , za mě doporučuju ale starším čtenářům asi no ... jinaak k tomu nemám co dodat, hodně popisů architektury a desingu domu a i erotické scény se tam objevují.
Dávám tomu 4,5*/5*

07.03.2021 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tohle byla moje první kniha s LGBT tématikou a jako musím říct, že se mi ta kniha opravdu moc líbila... za prvé to od mladého českého autora a za druhé je toho první knížka a je dost dobrá ♥
Moc jsem si oblíbila ty hlavní postavy byly mi hodně sympatické ♥ a prostě ten příběh byl úžasný, roztomilý a hezky se to četlo, za mě fakt bomba :) Určitě si přečtu druhý díl ♥ a taky budu číst i další knihy s touto tématikou hezky mě tady ta nakopla k tomu :) a hlavně moc doporučuji :)

15.06.2019 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Viděla jsem i film ale knižka mě zasáhla a dojala vic ... moc pěkně napsaný ,jaký může mít pes poslaní a jaký má myšlenky :)

19.08.2017 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Mě strašně štvalo že sem na ni neměla moc čas. A když jsem už měla konečně čas, tak sem se od ní nemohla otrhnout. Dostal a dojal mě celý příběh. Moc se mi líbila a určitě si přečtu druhý díl .

14.12.2016 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Poslední díl.... první díl mě dostal nejvíce, druhý byl slabší ale poslední byl zas dokonalý a prostě... Autorka nezklamala a určitě si přečtu další knížky od ní....V určitých situacích jsem se v Lou viděla a bylo to nádherné číst.... Takže koho trochu zklamal druhý díl a bojí se jít do toho závěrečného dílu tak se nebojte, aspoň tohle vše budete mít uzavřený a jak to dopadlo kam se za ten čas posunula a tak :) loučím se s Lou se ctí a jsem ráda že jsem si tu sérii přečetla ♥ a určitě se k ní někdy vrátím a přečtu znova ♥

10.05.2019 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Wow tak tenhle příběh mě fakt dostal. Chtěla jsem změnit žánr a přečíst si něco jiného a tohle mě tak hezky nastřelilo. Ke konci to bylo napínavý a zvratný a to se mi líbilo. Sice to je pro mladší čtenáře (YA knížka) ale i tak se mi moc líbila :) doporučuji :)

18.02.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Jako tadyten žánr nečtu a nějak ho nevyhledavam ale doporučil mi ji přítel tak sem si ji od něj půjčila a vůbec toho nelituju spíš naopak sem moc ráda že sem ji dočetla až di konce celou dobu sem ji hlatala :) jako film mě moc nelákal ale teďka po přečtení si ho pustím a už se těším :) Jsem zastánce toho nejdřív kniha pak film, protože pak bych se asi ke knize nedokopala :D

26.06.2017 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Původně jsem chtěla dát jiné hodnocení ale přece jen mě ta knížka zaujala a to co sem se v prvním díle nedozvěděla. Taky se mě líbilo jak to je napsaný z obou pohledů bylo to fajn . Doporučuji si přečíst oba díly sice je to stejnej děj ale je to i tak jiný za me super

24.05.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Druhý díl se mě líbil jako první a úplně jsem se do Lou vcítila a chápala ji . Pokračování bylo super aspoň vím jak žila po tom.. takže za mě moc povedený :)

09.04.2017 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Tuto knihu jsem četla tak skoro před rokem ale furt, když si na to vzpomenu mám husinu...Bylo to dobře napsaný, četlo se to dobře.
Určitě si někdy vypůjčím ty zbylé díly a dočtu tuhle sérii, protože si myslím, že za to fakt stojí a zajímá mě jak to bude dál :) Na toto téma už jsem něco četla ale myslím, že tady ta mě zasáhla víc a bylo to tam více popsané...

15.06.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Dlouho jsem o ní přemýšlela a nemůžu na ní jen tak zapomenout , protože Páni :O pohltilo mě to. Cítila jsem všechny emoce - brečela jsem, se smála jsem se, pak mě to štvalo a pak mě to zas potěšilo :) Collen Hoover mám ráda a po této ji mám ještě radši :) To jak zpracovala Ridgiho to bylo něco nádherného a do toho ty písničky jako za mě fakt hezká knížka :).... Jako na venek to vypadalo, že to bude klišé romantika a možná pro někoho je ale tuhle knížku řadím mezi mé oblíbené :) mooc doporučuji :)
PS. taky si myslím že to bylo obdobím, kdy jsem ji četla. Četla jsem ji asi ve správný čas :)

28.06.2018 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Byl to odpočinkové a příjemné čtení a mě nejvíce zaujala ta tématika té kávy jelikož kávu miluju tak se mi to líbilo :) takže za mě dobrá knížka i když je spíš pro mladší čtenáře :)

17.05.2018 4 z 5

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Bylo to úžasné a mooc čtivé. Těším se až si přečtu druhý díl , zajímá mě jak to nakonec dopadne :) Jako je si hodně podobná s PLL ale i tak mě to hodně pohltilo a bylo to super :) doporučuji :))

12.04.2018 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Přemýšlela jsem, jak to budu hodnotit. Jako není to úplně můj styl ale četla jsem ji kvůli povinné četbě. Ale musím říct, že mě zaujala a něco ve mě zanechala. Bylo to čtivé a zajímavé :) Chvilkami mě nudila a pak zas hodně pohltila takže pocity u toho byly hodně proměnlivé. Ale jsem ráda, že jsem si ji nakonec přečetla :)

08.04.2018 3 z 5

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Blbě se mi nějaké povídky četly a taky se moc okecávaly a mě to pak nebavilo.... některý se dali a některý zase ne ....celkově se mi to moc nelíbilo

03.02.2018 2 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Knížka se mi líbila byla moc čtivá :) ale je to jiný než seriál asi je dobrý si přečíst knížku i kouknout na ten seriál pak vám to jde líp do sebe (takové doplnění té knížky) a byly tam i nějaké odlišnosti... A tedka vím, že sebevražda není tím nejlepším řešením jak se to dá řešit, dalo se to možná i jinka ale nwm jak bych se zachovala v její situaci ... Ale určitě to bylo poučný :) Děkuju autorovi :)

01.02.2018 5 z 5

Poznej svůj cíl Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová

Tato knížka je hodně naučná a pomáhá mi.Určitě si ji budu číst ješte víckrát. Je dobré vědět jak to vše funguje.

31.08.2016 5 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Tak u této knihy se nedalo nesmát. Jako chvilkama sem si říkala toto číst nebudu kuli vulgarismum a tak ale nakonec jsem to překousla a dobrý bavilo mě to.Je zajimavý kolikrát se k sobě vracely ale už od začáku jsem si řikala že se k sobě hodí.A taky se mě líbylo jak to bylo napsaný z obou stran.

14.08.2016 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Na konci knížky jsem se dozvěděla, že to autora píše o sobě to mě vzalo ještě víc co jsi utrpěla.Vždycky se dokázala sebrat a jít dál a za ji obdivuju.Měla co dělat aby přežila.
Silný příběh který mě zasáhl a donutil mě přemýšlet o životě.

09.08.2016 5 z 5